Opinie

  1. Tomasz Bielski ★★★★★

    Na początek napiszę, że nie rozumiem negatywnych opinii dotyczących jakości jedzenia. Dla mnie to TOP 3 miejsc, w których jadłem - nie tylko w kraju. Jedno z dwóch miejsc, w których po posiłku nie czułem się ciężko, co przy mojej wrażliwości na to , jest dużym osiągnięciem. Zawsze, będąc w okolicy, będę zaglądał. Co do obsługi - również nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. bardzo uprzejmi ludzie. Niestety, nie wypowiem się na temat zachowania przed zamknięciem, gdyż bywam tam raczej w południe (mam ponad 300km), ale sądzę raczej , że konkurencja czuwa i nie śpi ;-). Bardzo kibicuję takim miejscom, gdzie karmią wspaniałym, domowym jedzeniem. Pozdrawiam i szczerze już tęsknię za Wami!

  2. Tom ★★★★★

    Jedzenie na 5. Obsługa też. Nic do zarzucenia.

  3. Kamil ES ★★★☆☆

    Jedzenie super lecz pierogi na wynos brak widelców w zestawie. Zapiekanki zamówione z kurczakiem a były klasyczne bez kurczaka. ( zamówienie na wynos )

  1. Jakub Sowiński (Kuba S) ★★★★★

    Miejsce z klimatem i bardzo dobrym domowym jedzeniem. Świeże surówki a nie kupne, buraczki bardzo intensywne jak domowe. Świetne jedzenie z daniem dnia za 36 zł, sama zupa dnia za 10 zł. Rozsądna cena jak za ciepły posiłek. Brak oczekiwania, lokal w okolicach lunchu non stop zajęty, a sporo zamawia jedzenie na wynos. Polecam odwiedzić choćby z ciekawości.

  2. Robert N ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce warte polecenia każdemu, ale nie tym, którzy lubią narzekać!!! Jeśli komuś coś nie pasuje, niech zostanie w domu... bardzo miła obsługa duże smaczne dania. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. jest kawa jest smaczne ciasto.

  3. Ania Bara ★★★★★

    Najlepsze rurki z kremem!! Plus kawa! Zawsze zaglądam jak jestem w pobliżu..ròwnież polecam

  1. Kamila M ★★★☆☆

    Niestety za odpychający smród brudnej nie wypłukanej szmaty po umyciu podłogi muszę dac tyle gwiazdek robiłam 2 próby by coś zjeść w tym lokalu ale ten zapach mi nie pozwalał tam wysiedzieć

  2. Andrzej ★★★☆☆

    Byłem kilka razy już i do dnia dzisiejszego było wszystko ok. Niestety dzisiaj tj 19.10.2022 z zamówionych 3 zapiekanek jedna była częściowo surowa (ciasto,bagietka). Około 1/3 zapiekanki nie dało się zjeść i po prostu śmierdziała nie upieczonym ciastem. Rozczarowałem się dzisiaj tym lokalem niestety.

  3. Katarzyna W ★☆☆☆☆

    Nie polecam... Miejscówka w centrum miasta, lokal ładnie wyremontowany ale chyba nic po za tym fajnego. Zamówienia nie realizowane po kolei! Zamawiając zapiekanki (i pytając o czas oczekiwania) miały być za 15 do 20 minut max a były PO UPOMNIENIU po 40 minutach. Nie ważne że czekałam z dziećmi, między czasie dostały 4 osoby zapiekanki które zamawiały później ode mnie. W menu dużego wyboru nie ma, ale za to ceny z wyżej półki.... Dziękuję już tam nie zaglądnę :(

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Malaga?

Bistro Malaga znajduje się przy Rynek 2, 39-120 Sędziszów Małopolski, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Malaga?

Można skontaktować się z Bistro Malaga pod numerem +48 574 961 805

Jak można dotrzeć do Bistro Malaga?

Do Bistro Malaga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements