Jedzenie w miarę, obsługa głucha. Któryś raz z rzędu się pomylili z sosami, lub ilościami zamówionego jedzenia
Zdjęcia
Opinie
-
dedmau ★★☆☆☆
-
Michauuu ★★☆☆☆
Kebab w smaku bardzo dobry – mięso dobrze doprawione, świeże warzywa, sosy też super. Niestety sposób podania pozostawia trochę do życzenia. W trakcie jedzenia wszystko się rozwaliło w folii na kilka części i ciężko było to później utrzymać w rękach. Zrobiło się sporo bałaganu. Szkoda, bo smak naprawdę na plus, ale przydałoby się lepsze zawijanie lub solidniejsze opakowanie.
-
Karol Nowak ★★★★☆
Bardzo ciekawy lokal w szczególności ze względu na jego lokalizację;). Jest umiejscowiony na wsi i to jeszcze nie przy drodze głównej... Lokal wykończony nawet fajnie. Kebab natomiast całkiem niezły, chociaż za dużo było sosów i bardzo to wszystko pływało. Obsługa miła. Myślę tylko , że za tą cenę raczej dostaje sie w innych lokalach większą porcję.
-
Dawid Zahuta ★★★★★
Mały lokal, na pizze trzeba było czekać 40 minut natomiast obsługa uprzejmie poinformowała o długości czasu potrzebnego na realizację zamówienia. Jedzenie smaczne a miejsce przyjazne dzieciom przez specjalne stoisko z lodami goframi i innymi słodkościami.
-
Sentinelo ★★★★★
Miejsce świetnie usytuowane, blisko głównej drogi. Jedzenie w przystępnej cenie, i oczywiście smacznie. Akurat jestem w podróży i wpadłem do lokalu i nie zawiodłem się:) Parking spory, blisko lokalu.
-
Steel AndWood ★★★★★
Jestem tam częstym bywalcem bo to jest lokal, którego potrzebowała nasza miejscowość. Przepyszne jedzenie. Bardzo szybko i smacznie cokolwiek byśmy zamówili. Piękne dziewczyny z dużym poczuciem humoru to kolejny powód aby tam zajrzec. Polecam
-
Lesny3 ★★★☆☆
W porządku, aczkolwiek dwa razy zamówiłem kebaba i dwa razy się zawiodłem, sos zabił całkowicie smak kebaba.
-
lukasz ukasz ★★☆☆☆
Zamówiłem kilka różnych pozycji z ulotki zanim postanowiłem wystawić opinię. To że obsługa się myli i nie potrafi sprawnie zrealizować zamówienia można wybaczyć przy młodym niedoświadczonym zespole , zwłaszcza na początku. Niestety wydawane kebaby kilkukrotnie były tylko lekko ciepłe , na dodatek mięso w kapsalonie mocno spieczone i letnie ,nie nadawało się do zjedzenia, poza tym jego wygląd i to co było w środku nie zachęca do jedzenia . Pita z kurczakiem była okej chodź jak na duży kebab to wydawał mi się raczej średni. Zapiekanka w porządku chociaż jadłem lepsze. Podsumowując kebab jak kebab nie wyróżniający się niczym szczególnym na tle innych, nie pomaga w tym reklama serów holenderskich których w produktach szczególnie nie widać . Edit:. Zapiekanka na wynos porażka !!!!
-
szymon dziak ★☆☆☆☆
Jadłem pare razy i zazwyczaj był taki o ale jadalny nieraz nawet dobry .Ale to co dziś otrzymałem przerosło moje oczekiwania kebab pita mięso baranina . Wogle nie było przysmażone . Mięso było rozmoczone to raz .dwa wg nie było grillowane . Tragedia 3/4 porcji wyrzuciłem i chyba już nie wrócę tam
-
hogum666 ★★★★★
Super miejsce. Jadłem frytki z posypką i serem. Bardzo smaczne. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki?
Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki znajduje się przy 36-024 Hyżne, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki?
Można skontaktować się z Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki pod numerem +48 172 304 357
Jak można dotrzeć do Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki?
Do Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku