Opinie

  1. dedmau ★★☆☆☆

    Jedzenie w miarę, obsługa głucha. Któryś raz z rzędu się pomylili z sosami, lub ilościami zamówionego jedzenia

  2. Michauuu ★★☆☆☆

    Kebab w smaku bardzo dobry – mięso dobrze doprawione, świeże warzywa, sosy też super. Niestety sposób podania pozostawia trochę do życzenia. W trakcie jedzenia wszystko się rozwaliło w folii na kilka części i ciężko było to później utrzymać w rękach. Zrobiło się sporo bałaganu. Szkoda, bo smak naprawdę na plus, ale przydałoby się lepsze zawijanie lub solidniejsze opakowanie.

  3. Karol Nowak ★★★★☆

    Bardzo ciekawy lokal w szczególności ze względu na jego lokalizację;). Jest umiejscowiony na wsi i to jeszcze nie przy drodze głównej... Lokal wykończony nawet fajnie. Kebab natomiast całkiem niezły, chociaż za dużo było sosów i bardzo to wszystko pływało. Obsługa miła. Myślę tylko , że za tą cenę raczej dostaje sie w innych lokalach większą porcję.

  1. Dawid Zahuta ★★★★★

    Mały lokal, na pizze trzeba było czekać 40 minut natomiast obsługa uprzejmie poinformowała o długości czasu potrzebnego na realizację zamówienia. Jedzenie smaczne a miejsce przyjazne dzieciom przez specjalne stoisko z lodami goframi i innymi słodkościami.

  2. Sentinelo ★★★★★

    Miejsce świetnie usytuowane, blisko głównej drogi. Jedzenie w przystępnej cenie, i oczywiście smacznie. Akurat jestem w podróży i wpadłem do lokalu i nie zawiodłem się:) Parking spory, blisko lokalu.

  3. Steel AndWood ★★★★★

    Jestem tam częstym bywalcem bo to jest lokal, którego potrzebowała nasza miejscowość. Przepyszne jedzenie. Bardzo szybko i smacznie cokolwiek byśmy zamówili. Piękne dziewczyny z dużym poczuciem humoru to kolejny powód aby tam zajrzec. Polecam

  1. Lesny3 ★★★☆☆

    W porządku, aczkolwiek dwa razy zamówiłem kebaba i dwa razy się zawiodłem, sos zabił całkowicie smak kebaba.

  2. lukasz ukasz ★★☆☆☆

    Zamówiłem kilka różnych pozycji z ulotki zanim postanowiłem wystawić opinię. To że obsługa się myli i nie potrafi sprawnie zrealizować zamówienia można wybaczyć przy młodym niedoświadczonym zespole , zwłaszcza na początku. Niestety wydawane kebaby kilkukrotnie były tylko lekko ciepłe , na dodatek mięso w kapsalonie mocno spieczone i letnie ,nie nadawało się do zjedzenia, poza tym jego wygląd i to co było w środku nie zachęca do jedzenia . Pita z kurczakiem była okej chodź jak na duży kebab to wydawał mi się raczej średni. Zapiekanka w porządku chociaż jadłem lepsze. Podsumowując kebab jak kebab nie wyróżniający się niczym szczególnym na tle innych, nie pomaga w tym reklama serów holenderskich których w produktach szczególnie nie widać . Edit:. Zapiekanka na wynos porażka !!!!

  3. szymon dziak ★☆☆☆☆

    Jadłem pare razy i zazwyczaj był taki o ale jadalny nieraz nawet dobry .Ale to co dziś otrzymałem przerosło moje oczekiwania kebab pita mięso baranina . Wogle nie było przysmażone . Mięso było rozmoczone to raz .dwa wg nie było grillowane . Tragedia 3/4 porcji wyrzuciłem i chyba już nie wrócę tam

  1. hogum666 ★★★★★

    Super miejsce. Jadłem frytki z posypką i serem. Bardzo smaczne. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki?

Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki znajduje się przy 36-024 Hyżne, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki?

Można skontaktować się z Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki pod numerem +48 172 304 357

Jak można dotrzeć do Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki?

Do Lekker Bar Hyżne - kebab, burgery, zapiekanki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements