Opinie

  1. Agnieszka Ceb ★★★★★

    Przyjechałam pierwszy raz do Rzeszowa z mężem na jeden dzień i mieliśmy okazję odwiedzić tą restauracje. Wnętrze bardzo klimatyczne, obsługa miła i pomocna a jedzenie było przepyszne. Polecam

  2. Kamil Maćkowski ★★★★★

    Nie jest tanio, za to jest dokładnie tak jak powinno być w amerykańskiej restauracji. Wybitny żurek, świetny (chociaż trochę przeciągnięty ;P) stek z delikatną nutą grzybową, szalenie kruchy, bardzo smaczny! Rewelacyjna lodówka z sezonowym mięsem. Gdyby nie fakt, że muszę do Was jechać prawie 4 godziny - wpadałbym regularnie! Wnętrze mocno amerykańskie, jednak bardziej prestiżowo i na bogato niż barowo za co kolejny plus. Bardzo wysoki poziom. Przy okazji chciałbym podziękować kelnerce w okularach, która obsługiwała wczoraj (środa 5.11.2025) rewir po prawo od samego wejścia. Świetna obsługa! Niczego nam nie brakowało, było dyskretnie, za to z klasą i na każdą potrzebę. Dziękuję!

  3. Piotr K ★★★★★

    Fantastyczny na najwyższym poziomie industrialny, utrzymany w duchu motocyklowych klimatów wystrój. Jedzenie pyszne. Dawno nie jadłem tak dobrego steka, a żebro, które zamówiła żona wyśmienite i ogromne, tak że połowa poszła na wynos.

  1. Łukasz Grygiel ★★★★★

    Miejsce bardzo klimatyczne! Hotel rewelacja! Śniadania przepyszne! Wołowina bieszczadzka palce lizać!! Polecam!! Miejsce bardzo urokliwe, wiele ciekawych wnętrz w samym środku lokalu. Kartą kusi każdą pozycją. Na pewno tu jeszcze powrócę

  2. Tomasz J ★★★★☆

    Ocena restauracji - miejsce bardzo klimatyczne, sporo miejsc w środku, wszystko urządzone na styl amerykański, muzyka w tle również nawiązuje do tego stylu. Zamówienie proziak z szarpaną wołowiną i 2 drinki. Porcja bardzo duża - 500g, danie smaczne, dużo mięsa przełamane surówką i sosem, drinki fajne. Niestety ceny średnio - wysokie, ale to już chyba tak wszędzie jest. Mimo cen, obłożenie duże (sobota) Dania podane szybko, obsługa na wysokim poziomie.

  3. Klaudia ★★★☆☆

    Byliśmy pierwszy raz skuszeni opiniami, niestety nie do końca zadowoleni. - Obsługa super, byliśmy zaopiekowani przez kelnerkę. - lokal w dobrej lokalizacji oraz wystrój bardzo ciekawy. - jedzenie niestety słabe jak na taki lokal i ceny. - Placki ziemniaczane, strasznie duża ilość śmietany na talerzu (powinna być podawana oddzielnie) bo nie każdy lubi placki ze śmietaną. Same placki wypieczone dobrze, ale starsznie dużo mąki, gulasz również zagęszczony bulion z mięsem mąką ziemniaczaną. Brak przypraw jak papryka słodka i ostra w gulaszu. Niestety, ale po tych plackach odchorowałam. ;( - Żebraka bardzo dobre, Dobrze wypieczone i mięciutkie brak zastrzeżeń. - szaszłyki z kurczaka również mogły by być bardziej doprawione no i przełożone warzywami. Może kucharz miał zły dzień albo cos tego dnia nie zagrało.

  1. Arkadiusz Pszonka ★★★★★

    Co prawda rzadko tutaj jadam, choć zdarza mi się i na przykład co do burgera to mięso mogłoby być bardziej soczyste. Co do alkoholu to jest to top 1 w Rzeszowie jeśli chodzi o wybór piw. Obsługa bardzo profesjonalna, nie miałem do tej pory żadnych zastrzeżeń, nieporozumień czy pomyłek. Poziom lokalu na mocną piątkę! Tak, jak wspomniałem na temat jedzenia zbytnio się nie wypowiadam, bo rzadko tu jadam.

  2. Katarzyna TENDELSKA ★★★★★

    Obiad z rodziną, bardzo miła obsługa,Pani zaproponowała stolik przy kąciku zabaw widząc z nami dzieci. Czas oczekiwania na zamówienie bardzo na plus ok 30min, Żeberko z frytkami bardzo dobre, delikatny sos do tego, porcja bardzo duża spokojnie dla dwóch osób, burger klasyczny i drobiowy smaczny, bułka chrupiąca, jedyny minus kurczak w burgerze trochę za bardzo przypieczony jednak sam smak pyszny.Porcje dla dzieci moim zdaniem bardzo duże, spokojnie dorosły byłby najedzony. Ogólnie bardzo miły klimat.Ceny do zaakceptowania.Polecam

  3. Dominik ★☆☆☆☆

    Można dużo powiedzieć o tym miejscu. Wiele osób mi je polecało z Rzeszowa, pierwsze wrażenie ok trochę taki lepszy pub. Kelnerka na start bardzo niemiła, dawała wrażenie jakby nas tam nie chciała.. po oczekiwaniu dłuższej chwili dostaliśmy zamówienie. Pierogi były paskudne, o wiele lepsze już w biedronce można kupić gotowe, ser prażony całkiem ok, racuchy tak 5/10. Jedzenie było mega średnie poza tym pani kelnerka mega niemiła.. drugi raz już nie przyjdziemy// jednak byłem 2 raz jednak tym razem sam. Zamówiłem zestaw dnia. Ciekawe jest to że klientów którzy zamawiają z karty droższe jedzenie się lepiej traktuje niż tych co zamawiają danie dnia :)) bo mniej się płaci? Do rzeczy jedzenie w daniu dnia było mocno średnie. Kurczak był mega słaby panierka totalnie bez smaku, nie rozumiem fenomenu tego miejsca, miałem wpaść jeszcze spróbować ich super burgerow, ale to miejsce jest raczej przehapowane. Lepsze jedzenie można znaleźć w większości miejsc a często nawet taniej. Nie polecam nikomu. Ocena zmieniona z 3 na 1 gwiazdkę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lord Jack?

Lord Jack znajduje się przy Rynek 3, 35-064 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lord Jack?

Można skontaktować się z Lord Jack pod numerem +48 886 777 996

Jak można dotrzeć do Lord Jack?

Do Lord Jack można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements