Opinie

  1. Damian M. ★★★★★

    Lokal jest niewielki, ale jak uda się znaleźć miejsce to zdecydowanie warto. Pyszna pizza, ceny rozsądne.

  2. George ★★★★★

    Najlepsza pizza, jaką jadłem! Ciasto cienkie, chrupiące, idealnie wypieczone dokładnie takie, jak we Włoszech. Składniki świeże i aromatyczne, zwłaszcza mozzarella i sos pomidorowy - czuć, że to prawdziwa jakość. Prosta, a jednocześnie pełna smaku. Jeśli ktoś szuka prawdziwej włoskiej pizzy, to właśnie tutaj ją znajdzie. Zdecydowanie polecam!

  3. Mateusz S. ★★★★★

    Lokal (wraz z ogródkiem piwnym)jest za prześwitem co jest korzystne, bo nie słychać szumu ulicy. Bardzo dobra pizza we włoskim stylu (bez keczupu czy innych sosów za to z oliwą z oliwek), zamówiłem pizzę Tonno - bardzo dobra, tak samo piwo Zwierzynieckie Pszeniczne. Obsługa bardzo miła. Polecam gorąco!

  1. Alicja Sadolewska ★★★★☆

    Ciekawe miejsce serwujące włoską pizzę na mapie Rzeszowa. Restauracja jest dość ukryta i jadąc samochodem może być problem z dotarciem, jednak idąc chodnikiem widoczny jest szyld, który doprowadzi do celu. Lokal niewielki, dlatego dobrze zrobić rezerwację na konkretną godzinę. Miejsce nie przypomina włoskich restauracji, bardziej dom włoskiej babci, w którym jest wiele bibelotów, mimo wszystko jest przytulnie. Obsługa w porządku, jednak liczyłam na zwykle zapytanie Pani obsługującej czy wszystko smakuje, niestety nie było dane mi tego doświadczyć. Przechodząc do jedzenia - ciasto w Braserii mają iście niesamowite! Jest to coś między neapolitańskim, a rzymskim ciastem, przynajmniej ja bym je tak określiła. Ciasto nie namokło od sosu pomidorowego, ciągle było chrupiące, a to bardzo rzadko się zdarza. Sos pomidorowy bardzo dobry, chociaż nie ukrywam, że jadłam lepsze. Pierwsza pizza „Pasieka” jest z boczkiem wędzonym, powidłem śliwkowym i peperoncino, które nie było ani trochę wyczuwalne, ani widoczne na pizzy i tego mi brakowało. Dodatkowo, uważam, że ilość powidła śliwkowego była za duża, słodki smak zabijał pozostałe. Druga „Pizza spod lady” składająca się tym razem z porchetty, opieńków, nduji, cebuli i pasty truflowej była smaczna. Naszym zdaniem niektóre składniki średnio się ze sobą komponowały, ale to kwestia gustu. W menu zabrakło mi przede wszystkim autentycznych napojów pochodzących z Włoch. Oliwa ostra smaczna, rzeczywiście ostra, jednak ta zwykła trochę gorzej. Ogólnie polecam, myślę, że jeszcze kiedyś wrócę, szczególnie ze względu na ciasto.

  2. Alicja ★★★★☆

    Ciekawe miejsce serwujące włoską pizzę na mapie Rzeszowa. Restauracja jest dość ukryta i jadąc samochodem może być problem z dotarciem, jednak idąc chodnikiem widoczny jest szyld, który doprowadzi do celu. Lokal niewielki, dlatego dobrze zrobić rezerwację na konkretną godzinę. Miejsce nie przypomina włoskich restauracji, bardziej dom włoskiej babci, w którym jest wiele bibelotów, mimo wszystko jest przytulnie. Obsługa w porządku, jednak liczyłam na zwykle zapytanie Pani obsługującej czy wszystko smakuje, niestety nie było dane mi tego doświadczyć. Przechodząc do jedzenia - ciasto w Braserii mają iście niesamowite! Jest to coś między neapolitańskim, a rzymskim ciastem, przynajmniej ja bym je tak określiła. Ciasto nie namokło od sosu pomidorowego, ciągle było chrupiące, a to bardzo rzadko się zdarza. Sos pomidorowy bardzo dobry, chociaż nie ukrywam, że jadłam lepsze. Pierwsza pizza „Pasieka” jest z boczkiem wędzonym, powidłem śliwkowym i peperoncino, które nie było ani trochę wyczuwalne, ani widoczne na pizzy i tego mi brakowało. Dodatkowo, uważam, że ilość powidła śliwkowego była za duża, słodki smak zabijał pozostałe. Druga „Pizza spod lady” składająca się tym razem z porchetty, opieńków, nduji, cebuli i pasty truflowej była smaczna. Naszym zdaniem niektóre składniki średnio się ze sobą komponowały, ale to kwestia gustu. W menu zabrakło mi przede wszystkim autentycznych napojów pochodzących z Włoch. Oliwa ostra smaczna, rzeczywiście ostra, jednak ta zwykła trochę gorzej. Ogólnie polecam, myślę, że jeszcze kiedyś wrócę, szczególnie ze względu na ciasto.

  3. Mateusz Baran ★★★★★

    Klimatyczne miejsce z wspaniałą pizzą. Ciasto znakomite, składniki wysokiej jakości. Duży wybór placków i piw. Miła obsługa. Ceny adekwatne do jakości.

  1. Michał Janik ★★★★★

    Pyszna pizza, krótki czas oczekiwania, miła obsługa, zdecydowanie polecam!

  2. Jakub Bujok ★★★★★

    Pizza dobra, ceny przystępne, ciasto lekkie, bardzo w moim typie. Obsługa również na plus, od zamówienia po ok. 20 minutach mieliśmy już wszystko na stole.

  3. Piotr Kiszka ★★★★★

    Pasieka bez wątpienia top 10 jeżeli chodzi o województwo podkarpackie ale czy na samym szczycie? musicie ocenić sami. Jeśli chodzi o ciasto mają coś pomiędzy napoletana a clasicca, jest bardzo lekkie doskonale dojrzałe, sos idealnie wpasowany w całość, jeżeli chodzi o jakość składników to uważam że są na bardzo wysokim poziomie, jeśli miałbym ocenić sama pizzę to 5 z małym minusem, lokal niestety trochę przymalawy aczkolwiek klimatyczny do obsługi nie mam zastrzeżeń, napewno każdy koneser pizzy powinien odwiedzić to miejsce i sam ocenić, ze swojej strony serdecznie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Braseria Pasieka?

Braseria Pasieka znajduje się przy Księdza Józefa Jałowego 14, 35-010 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Braseria Pasieka?

Można skontaktować się z Braseria Pasieka pod numerem +48 530 755 190

Jak można dotrzeć do Braseria Pasieka?

Do Braseria Pasieka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements