Opinie

  1. Przemyslaw Przybysz ★★★★★

    Genialny klimat i styl jak i jakość serwowanych dań na bardzo wysokim poziomie... Odwiedzam od czasu do czasu miejsce by nacieszyć się bezbłednym i soczystym smakiem dania z figami zawiniętymi w boczek... Poprostu niebanalna restauracja.. Oczywiście inne dania są również pyszne :)

  2. Bartek W ★★★★★

    Wpadam tu zawsze gdy jestem w Rzeszowie. Restauracja trzyma moim zdaniem wysoki poziom. Nawet gdybym chciał, to za bardzo nie ma się do czego przyczepić. Obsługa szybko działa. Dania zawsze bardzo dobre. Ciekawe są ich propozycje sezonowe. Np. w obecnym sezonie jesienno/zimowych 2025 królują kasztany i wszelakie wariacje na ich temat.

  3. Łukasz Z. ★★★★★

    Klimatyczna przestronna restauracja że smacznym jedzeniem. Pizza na cienkim cieście, w wielu wariantach do wyboru. Przed restauracją znajduje się duży parking, co jest sporym udogodnieniem dla klientów. Obsługa na wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje również oferta piw rzemieślniczych, które stanowią ciekawy dodatek do menu i z pewnością przypadną do gustu miłośnikom dobrego piwnego smaku.

  1. Alan Hudela ★★★☆☆

    Jedzenie w porządku. Pizza przyjemna chociaż daleko do najlepszej. Ravioli i gniochi słabiej. Risotto lepiej, a na policzki wołowe nawet bym wrócił. Drinki bardzo słabe. Czuć w nich przede wszystkim syrop. Obsługa oschła i bez polotu. To zdecydowanie najgorszy aspekt tej restauracji i bardzo wpływa na całość doświadczenia. Kelnerka bez słów przynosiła jedzenie i odchodziła. Tak samo ze zbiórką naczyń. Dla mnie jest to po prostu dziwne. Chciałbym usłyszeć czemu te talerze zbiera lub czy może je zabrać. Niechętnie wypowiada się na temat dań i nie służy pomocą w wyborze. Przy prośbie o podanie drinka rozgrzewającego w formie zimnej pozwoliła sobie ocenić nasz pomysł - "no nie wiem czy ma to sens". Zaproponowała inny "taki sam" drink na zimno z menu, ale gdy znaleźliśmy go w karcie sama stwierdziła że to nie to samo. Brak uśmiechu. Brak chęci utworzenia jakiejkolwiek miłej relacji z klientem. Chciałbym zwrócić uwagę, że reszta obsługi wydawała się milsza. Jeszcze jedna rzecz. Menu jest gigantyczne. Zamiast skupić się na rozmowie i miłym spędzaniu czasu, pierwsze 20min spędziliśmy czytając tę książkę. Dania które dostaliśmy były różne. Lepsze i gorsze. Mam wrażenie, że gdyby karta była skrócona o 75% to dania mogłyby być bardziej dopieszczone, a klient wcale nie czułby braku wyboru.

  2. Wojciech G. ★★★★★

    Serdecznie polecam! Nie pierwszy raz w tym miejscu, które niewątpliwie ma sporo zalet. Menu bardzo różnorodne każdy znajdzie coś dla siebie zarówno dorosły jak i dziecko. Obsługa bardzo miła i sprawna. Lokal ma bardzo fajny klimat na spotkanie ze znajomymi, rodzinny obiad oraz imprezę okolicznościową. Pizza bardzo dobra i największym jej atutem są wysokiej jakości składniki, natomiast świeże soki rewelacja - różne kombinacje. Lubię tu wracać i na pewno nie raz jeszcze odwiedzę. Polecam!

  3. Mateusz Kozak ★★★★★

    Byliśmy na rodzinnej kolacji w 7 osób. Każdy zamówił inne danie główne z dodatkami, desery i napoje. Obsługa była uprzejma i bardzo sprawna. Wystrój lokalu jest przyjemny, panuje w nim miła atmosfera. Jedzienie było smaczne, porcje odpowiednie, ładnie prezentowały się na talerzach. Polecam, zarówno na rodzinne wyjście jak i na wypad ze znajomymi

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CHILITA Ristorante & Coctail Bar?

CHILITA Ristorante & Coctail Bar znajduje się przy aleja Tadeusza Rejtana 23, 35-326 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do CHILITA Ristorante & Coctail Bar?

Można skontaktować się z CHILITA Ristorante & Coctail Bar pod numerem +48 178 654 414

Jak można dotrzeć do CHILITA Ristorante & Coctail Bar?

Do CHILITA Ristorante & Coctail Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements