Opinie

  1. Dana Łukasik ★☆☆☆☆

    Najokropniejszy kebab jakiego jadłam. Bleee.. ciasto twarde, jakby leżało bez opakowania kilka dni. Sos miał być mieszany (ostry i łagodny), a był tak słodki i mdły, że nie dało się tego jeść. Dodatkowo tak mała ilość surówki, że wszystko dosłownie stawało w gardle. Z plusów, to jedynie dostawa.. Pan był uprzejmy i sympatyczny. Moje pierwsze i ostatnie zamówienie kebaba z tego miejsca. A czytając komentarze, a przede wszystkim chamskie odpowiedzi właścicieli, upewniam się w przekonaniu, że kebab ten, to jest dno dna.

  2. Pawel T ★☆☆☆☆

    Zastanawiała mnie coraz niższa ocena - już wszystko jasne. Kebab z Wołowiną - mięsa tak mało że wogole go nie czuć (za to tortilli to już porcja podwójna lub nawet potrójna) Poza wyglądem w niczym nie przypomina kebaba. Mięso kraftowe dostępne tylko w weekendy Nie polecam, na pewno już więcej nie kupię tutaj kebaba.

  3. Daria Sosnowska ★☆☆☆☆

    Naprawdę ? 3g sałaty i warzyw w całym kebabie. Kurczaka może z jeden plaster, gra w szukaj mnie na dobre i na złe? Kebab miał być mieszany mieszany ? 30 zł za pite lub lawasz który rezerwuje od razu wizytę u stomatologa. I za obydwa z dodatkowy serem feta ? W którym kęsie ?? Skąd opinia pyszne 4.4. Kupione za rabat 5 zł ?

  1. Rudi Pro ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zachęcony otwarciem po remoncie postanowiłem dać drugą szansę temu kebabowi. Zamówiłem nowość 100% kraftową wołowinę największą z dodatkowym mięsem i bez pomidora. Dostałem kebaba oczywiście z pomidorem a mięsa było żałośnie mało. Sam smak mięsa nie był zachęcający.

  2. Michał Polit ★★★★☆

    Na miejscu zawsze bardzo dobrze, lepszy personel i robią kebaby na bogato. W dostawie albo długo się czeka, albo dostaje się coś innego. Brakuje możliwości płatności kartą na miejscu, poza tym byłoby 5 gwiazdek.

  3. Olaf “Oli” ★★★☆☆

    Całkiem przeciętny kebab, długi czas dostawy aczkolwiek przyszło w miarę ciepłe.

  1. Tako Fromshoe ★☆☆☆☆

    Jestem stałym klientem, a raczej BYŁEM... Pod względem smaku, najlepszy kebab w okolicy, jeśli DOSTAJESZ TO CO ZAMÓWIŁEŚ. Niestety, na pięć ostatnich zamówień wszystkie zostały pomylone. Za każdym razem, albo czegoś brakowało, albo był zły sos, albo zamiast zamówionej tortilli dostałem kebaba w picie. Czas oczekiwania również pozostawia wiele do życzenia, z 10-ciu minut robi się nagle 40. Już o prawidłowym rozliczeniu nie wspomnę... Ciężko stwierdzić czy robią to po złości czy po prostu język jest barierą.

  2. wribin bribowy ★★★★☆

    Kebab sam w sobie był bardzo dobry, sos lekko za ostry (zamówiłam sos mieszany specjał szefa), Lokal nie posiada terminalu, wiec jest to minus. Zamówiłam kebaba extra a dostałam kebaba małego. Podsumowując polecam, mi smakowało a obsługa bardzo miła :)

  3. ppecek1 ★★★☆☆

    Kebab w smaku jak zwykle, czyli przeciętny. Ale zamawiasz kebaba w bułce za 16,5zł i przychodzi Ci w.. bułce z hamburgera. Porażka. Jeszcze u góry ten sos przypominający spieniony sos beszamelowy.. Zamawialiśmy na godzinę 1, lecz dzwonili do nas że dostawa się opóźni i będzie 1.30 że względu na to że w to samo miejsce mają inne zamówienie i przywiozą je jednym transportem-ok, ale kierowca był o 1.50. Dobrze choć, że było to ciepłe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KEBAB HEAVEN?

KEBAB HEAVEN znajduje się przy Boryńska 17, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KEBAB HEAVEN?

Można skontaktować się z KEBAB HEAVEN pod numerem +48 731 275 786

Jak można dotrzeć do KEBAB HEAVEN?

Do KEBAB HEAVEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements