Opinie

  1. Milans ★☆☆☆☆

    Kiedyś to był dobry, tani kebab. Przy aktualnych cenach? Inne na zewnątrz na cenniku i inne w lokalu w środku. Złożyłem zamówienie, a Pani zamiast je od razu skasować - zaczęła je przygotowywać, bez żadnej informacji, ani nic z tych rzeczy. Stałem przy tej kasie przez następne 10 minut. Dodatkowo - kebab zimny (placek tylko z grillowany, dodane do niego mięso z bemara, niepodgrzane i surówki). Ja rozumiem, że właściciel tego miejsca dostaje dodatkowe niemałe pieniądze za zatrudnianie Ukrainców i jest mu to jak najbardziej na rękę, bo przy mniejszym wkładzie fonanowym - jego działalność funkcjonuje, on na tym zarabia, a personel ma w większości opłacany przez państwo. Skąd to wiem? Jakoś mnie niechętnie chciał zatrudnić zaraz po ukończeniu szkoły, natomiast Ukrainki bierze od ręki. Aktualnie w kedzierzynie jest na tyle restauracji serwujących kebaby, że ten lokal stracił u mnie jakąkolwiek szanse bytu, a szkoda, bo wraz z braćmi niegdyś to był numer 1 na obiad w sobotę. Lecz po dziejszej wizycie - to miejsce przestaje dla mnie istnieć.

  2. Matros 314 ★☆☆☆☆

    Beznadziejny lokal. Ile razy tam pójdę to zawsze zamknięte. Dzisiaj byłem o 16.55 i znowu zamknięte. Pracownica szybko się schowała jak zobaczyła że idzie klient. Wstyd. Co to za knajpa że wiecznie zamknięte

  3. Wal Kar ★☆☆☆☆

    Zamówiłem kebab który okazał się zimny gdy zwróciłem uwagę to pani wzruszyła ramionami tylko, chciałem zapłacić karta to powiedziała mi ze tylko gotówka ( bez paragonu oczywiście ) bo terminal nie działa , ale za to ze nie miałem gotówki to jednak okazało się ze terminal działa , pani nieuprzejma , kpiła z klientów rozmawiając z kucharkami po rosyjsku myśląc ze nie rozumie ich języka . Zjadłem , będąc przejazdem , ale więcej nic już nie zamówię Nie polecam Nie polecam

  1. Bartosz Polis ★★★☆☆

    Kebab tani i nawet smaczny, pierogi sa bardzo dobre natomiast obsługa to jest totalne dno.

  2. Adam Marciszewski ★★★★★

    Cudowne miejsce. Pierogi pyszne jak robione własne w domu. Sympatyczne dziewczyny, można przyglądać się jak sprawne ręce kleją pieróg za pierogiem. Polecam wszystkim

  3. Kasia Jarosz ★☆☆☆☆

    Moja negatywna opinia jest raczej spowodowana niestosownym zachowaniem personelu wobec klienta a dokładniej jednej Pani blondynki z wyraźnym akcentem Ukraińskim. Niestety w Polsce panują takie obyczaje że odnosi się do klienta z szacunkiem. Jeżeli ja sama odniosłam się wobec Pani z szacunkiem również tego oczekuje w dodatku to że od was się zamawia, przynosi zyski restauracji. Rozumiem że z moim zamówieniem było zamieszanie aczkolwiek to nie zwalnia personelu z kultury wobec klienta. Choć właściciel początkowo próbował złagodzić sytuacje, widać że nic to nie wskóra ponieważ tłumaczenie zachowania pracownicy bo ma ta Pani taki ,,temperament” jest nadzwyczaj karygodne. Takim roszczeniowym zachowaniem prędzej zrazicie niż przyciągniecie jakichkolwiek klientów. Samo jedzenie powiedziałabym średnie. Polecam właścicielowi popracować nad zachowaniem personelu a ja sama nie polecam tej o to restauracji.

  1. EwenemenT ★☆☆☆☆

    Jeżeli chodzi o kebaba i jakość mięsa i trzymanie go całą noc w skrzyneczach podgrzewanych żeby na następny dzień było to dno. Pierożki serdecznie polecam i są mega, kebab dno tak samo jak i właściciel.

  2. Paweł Ł. ★★★★★

    Bardzo dobre pierogi,kebab w bułce też dobry.Ta pani z Ukrainy w podciętych wlosach co kasuje mogła by być bardziej uprzejma bo jest nie mila dla klientów taka uwaga z mojej strony.

  3. Dekalski ★★★★☆

    Pierogi(ukraińskie)...no cóż, kwestia gustu. Najgorsze nie były ale moja żona robi dużo lepsze. Szczerze to nie rozumiem czym się ludzie zachwycają jeśli chodzi o pierogi. Zjeść można bo nie są zle ale ogólnie bez rewelacji. Obsługa mogłaby być trochę bardziej sympatyczna. Jeśli chodzi o kebab to wg mnie najlepszy w całym Kędzierzynie i dzięki temu daje 4 gwiazdki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab & Gyros?

Kebab & Gyros znajduje się przy Wojska Polskiego 3, Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kebab & Gyros?

Do Kebab & Gyros można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements