Opinie

  1. adikoltt ★☆☆☆☆

    Jedzenie na najniższym poziomie. Odkupione rewolucją w żołądku przez całą rodzinę! Pierogi - niestety niedostępne - zdarza się. Pizza Margarita - polecana przez obsługę - duża ilość seru kiepskiej jakości - wszystko zmieszane z czoskiem dla zabicia smaku. Nugetsy i frytki dla dziecka - nugetsy okropne, z papryką?, frytki przepalone! Kotlet z piersi kurczaka - cieńszy od widelca, gdyby nie panierka, nie było by nic miejscami - smażony na wątpliwej jakości tłuszczu. Frytki też jak poprzednio - spalone. Lokal ma duże możliwości, jest ładnie zadbany, klimat miejsca jest - szkoda że nie potrafią gotować / tworzyć smacznych potraw - przydały by się "rewolucje kuchenne" bo szkoda miejsca.

  2. Daria F. ★★★★★

    Bylismy dzis cala rodzina, jedzenie było przepyszne ! Ceny myślę że na "owe czasy" również adekwatne. Pani kelnerka również bardzo miła. Polecam !

  3. Eskimosororos ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. O godzinie 13 wszystkie stoliki w środku wolne ale zarezerowane. Chyba tylko ze 4 były dla gości ale zajęte. Zbyt mało obsługi i pani rzucajaca menu.

  1. Piotr Hereda ★★★★☆

    Jedzenie naprawdę smaczne. Ceny dość wysokie i kucharz chyba bardzo lubi sól :)

  2. Marcin Kantor ★☆☆☆☆

    Byliśmy całą rodzina, ceny urwane z kosmosu za to co oferują. Żona zamówiła indyka z kurkami w zamian za to dostałem potrawkę z marchewki i indyka. Oczywiście zadaliśmy pytanie gdzie się podziały te grzyby ( kurki) i tu zaskoczenie... Kucharka stwierdziła że pod wpływem gotowania tak się rozbrobnila że jej nie widać... Zdecydowanie nie polecam

  3. Andrzej Majewski ★★★★☆

    Zdecydowanie pizza smakuje lepiej , w porównaniu z roladą śląską, która była dość sucha a kapusta mało wyrazista. Wnętrze restauracji zachowane w bardzo ładnym stylu. Obsługa, miła i elastyczna.

  1. Sebastian Szyndrowski ★★★★★

    Bardzo fajna miejscówka. Jest obok park miniatur i plac zabaw dla dzieci. Można organizować imprezy typu wesela. Jest noclegownia. Przed pomieszczeniem "weselnym" znajdują się ławeczki, na których można odetchnąć po weselnej zabawie. Pokoje są z łazienką. Nie za duże nie za małe. Ogólnie miejsce klimatyczne. Sporo zieleni. Parking spokojnie pomieści auta gości weselnych. Jest altanka przy placu zabaw, gdzie można odetchnąć zdała od zgiełku imprezy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dwór Olszowa - Restauracja Spichlerz?

Dwór Olszowa - Restauracja Spichlerz znajduje się przy Hodowlana 5, 47-143 Olszowa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dwór Olszowa - Restauracja Spichlerz?

Można skontaktować się z Dwór Olszowa - Restauracja Spichlerz pod numerem +48 607 706 202

Jak można dotrzeć do Dwór Olszowa - Restauracja Spichlerz?

Do Dwór Olszowa - Restauracja Spichlerz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements