Opinie

  1. N ★☆☆☆☆

    Nie oceniam przedszkola pod względem funkcjonowania,ponieważ jak moja córka chodziła to wszystko było dobrze i polecałam. Oceniam to jak wyglada teren przedszkola, liści pełno mokrych na chodniku na których można sie poślizgnąć. Odkąd Pana Karola nie ma widać ze teren jest zaniedbany.

  2. neksi ★★★★★

    Nasz synek codziennie wraca z przedszkola uśmiechnięty, pełen radości i nowych doświadczeń. Jako rodzice jesteśmy ogromnie wdzięczni i spokojni – to miejsce, któremu naprawdę można zaufać.

  3. Mariola Nowak ★★★★★

    Polecam z całego serca! Opiekunki to prawdziwe anioły – pełne empatii, zawsze uśmiechnięte. Żłobek bardzo zadbany i kolorowy, dzieci uwielbiają tu wracać.

  1. Małgorzata Kłobut ★★★★★

    Fantastyczna opieka i mnóstwo kreatywnych zajęć. Czuć, że dzieci są tu naprawdę kochane. Dziękujemy za bezpieczeństwo i rozwój naszej córeczki!

  2. Teodor Nowak ★☆☆☆☆

    Ta jedna gwiazdka to 5 dla opiekunek. Jak można być tak pazernym człowiekiem ?! Żłobek i przedszkole wyciąga wszystkie pieniądze jakie tylko są możliwe z rodziców a zalanych ścian latami nie może naprawić Jeszcze beszczelnie dyrektor potrafi powiedzieć że oprócz dofinansowania z państwa są datacje z ZUS. Czemu od razu nie podniesiecie na 4 tysiące bo przecież i tak państwo daje a nie rodzice. A co najlepsze podwyżki z dnia na dzień. Żal że tacy ludzie istnieją. WSTYD.

  3. Sylwia ★★★★★

    Wyjątkowe podejście do dzieci. Profesjonalizm. Świetne Nauczycielki. Życzliwość. Jakość. Posiłki robione na miejscu. Atrakcyjna cena w porównaniu do innych prywatnych żłobków. Jak się zastanawiacie gdzie posłać dziecko do żłobka to właśnie tu, polecam do grupy Pani Jagody i Pani Żanety :)

  1. Marcin Pakowski ★★★★★

    Świetny żłobek, wspaniałe podejście do dzieci. Zawsze dostaję info ile synek zjadł, ile spał,jak spędził dzień. Bardzo dobra komunikacja. Widać zaangażowanie. Dzieci są otoczone dobrą opieką. Wspaniała Pani Jagoda. Życzliwa, miła,ciepła. Podobnie jak Pani Dyrektor. Pełen profesjonalizm! I co jeszcze na plus to kontynuacja przedszkola w tym samym miejscu. Bez stresu dla dziecka. Cena ok jak na prywatny żłobek.

  2. Zuzanna Wiwatowska ★★★★★

    Cudowne miejsce dla małej pociechy. Kochane, troskliwe i zaangażowane ciocie, własna kuchnia i miła atmosfera. Z całego serca polecam!

  3. KU8A_XD ★★★★★

    Super przedszkole polecam

  1. O M ★★★★★

    Polecam, mam w placówce dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona, tak samo jak dzieci :-) smaczne jedzenie, co ważne, gotowane na miejscu. Wychowawczynie super, bardzo zaangażowane i pomocne. Do tego cena konkurencyjna w porównaniu z innymi placówkami prywatnymi

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole i Żłobek Jaś i Małgosia?

Przedszkole i Żłobek Jaś i Małgosia znajduje się przy Teodora Donimirskiego 2, Rubinkowo, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole i Żłobek Jaś i Małgosia?

Można skontaktować się z Przedszkole i Żłobek Jaś i Małgosia pod numerem +48 566 480 169

Jak można dotrzeć do Przedszkole i Żłobek Jaś i Małgosia?

Do Przedszkole i Żłobek Jaś i Małgosia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements