Szpital tragedia niedość że zimno to personel tragiczny pani sekretarka wredna i niesymapatyczna w szpitalu panuje chaos a czas oczekiwania na wyniki to absurd.
Zdjęcia
Opinie
-
Grażyna Wąsacz ★☆☆☆☆
-
Franc Maurer ★★★★☆
Szpital oki ordynator boski przyjmuje w przychodni opieka prawidłowa jedzenie domowe, jeden lekarz dyżurujący w okularch problemowy ale za serce 4
-
Wanda Wachowicz ★★★★★
Ja wiele razy leżałam w tym szpitalu i cały personel łącznie z przychodnią z rejestracją jest miły
-
lolinka35 k ★☆☆☆☆
Lekarze ogólnie OK. personel niższego stopnia natomiast opryskliwy. Leki przyniesione po godz. 10:00. na zwrócenie uwagi, że te leki miałam przyjąć przed posiłkiem (30 min.) odpowiedź: "trzeba było wstrzymać się z jedzeniem, aż będą leki". Tabletki, które od kilku miesięcy przyjmuję o godz. 8:00 też były między 9 a 10. Tzn. Śniadanie miałam jeść o 11, a obiad podają o 12:00. Mija właśnie 2 tygodnie od wyjścia ze szpitala, a ja nie mam do tej pory wypisu. (Wyjście też było na "wariata": "pani dzisiaj wychodzi, bo mamy nowych".) Dzwonię codziennie i słyszę to samo, że "p. doktor dzisiaj nie było". Skądinąd dowiedziałam się, że była ale już wyszła. Właśnie minęła mi już druga wizyta u lekarza/y, gdzie miałam przyjść z wypisem. O stosowaniu zaleceń, o których nic nie wiem , już nie wspomnę.
-
jazzy111 ★★★★★
Piszę tę opinię na prośbę mamy i miałem to zrobić dużo wcześniej, ale zawsze brakowało czasu. Mama przebywała w szpitalu PULMO w czerwcu 2020 r. Jak była przyjmowana to nie umiała przejść paru kroków, bo brakowało jej tchu. Po pobycie i leczeniu w/w szpitalu mama stanęła na nogi. Normalnie funkcjonowała i bez zadyszki wchodziła na IV piętro. Była po dużym wrażeniem empatii i profesjonalizmu lekarzy jak i pielęgniarek. BARDZO DZIĘKUJĘ w imieniu mamy!
-
Krzysztof K ★★★☆☆
Kulturalna obsługa , dokładną informacją w zakresie interesującego pocjęta tematu.
-
Grażyna Zych-Pisko ★☆☆☆☆
Godzinę czekałam aby zarejestrować się na badanie tomograficzne.Przez godzinę slyszalam komunikat "jesteś nastepny" nikt nie odebrał telefonu.Żenada.Doczekalismy cudownych czasów. Skladki płacimy i nic w zamian.kiedy w końcu zrobimy z tym porządek?
-
Michał Cogiel ★☆☆☆☆
Daje jedną gwiazdkę bo nie ma możliwości dania zero gwiazdek. Czekam półtorej godziny na wizytę lekarza. Pani w recepcji powiedziała że jak doktor przyjdzie to będzie i jej w ogóle to nie obchodzi. Proszę siadać i czekać. Chamstwo tutaj jest nie do pobicia
-
ola h. ★☆☆☆☆
nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Jak to jest, że personel niższych szczebli ma najwięcej do powiedzenia?! Ja wiem, że jesteście kiepsko opłacani. Ale nikt na siłę was tam nie trzyma. Idźcie na studia, załóżcie firmę a nie obarczajcie pretensjami za nieudane życia ludzi, którzy przychodzą do was z poważnymi zdrowotnymi problemami. Jeśli się miłe panie "wypaliłyście zawodowo" nie męczcie ludzi dłużej tyko ustąpcie miejsca osobom choć trochę empatycznym. Nie polecam nikomu, kto nie jest zmuszony tam iść.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zakład Pulmonologii?
Zakład Pulmonologii znajduje się przy Lipowa 3, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zakład Pulmonologii?
Można skontaktować się z Zakład Pulmonologii pod numerem +48 322 854 430
Jak można dotrzeć do Zakład Pulmonologii?
Do Zakład Pulmonologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku