Opinie

  1. Sylwia Cieślik ★★★★★

    Profesjonalna opieka i pomoc, którą dostałam na terapii grupowej, działa. Czuję się na grupie bezpiecznie. Jestem szczęśliwa, że zostałam zakwalifikowana na terapię grupową, jestem wdzięczna terapeutom i pacjentom. Regulamin, który obowiązuje, a na który na początku mojej terapii się buntowałam, jest potrzebny żeby czuć się bezpiecznie na grupie i móc zacząć nad sobą pracować. Miejsce przyjazne pacjentowi.

  2. Weronika P. ★★★★☆

    Wizyty u Pani Doktor K. Franelak-Cywińskiej jak zawsze na wysokim poziomie. Odejmuję 1 gwiazdkę za długie terminy do lekarza oraz oczekiwania na psychoterapię.

  3. Justyna S ★☆☆☆☆

    Po ponad 4-letnim oczekiwaniu na psychoterapię, na drugiej wizycie dowiedziałam się, że nie mogę w niej uczestniczyć, gdyż wymagane są cotygodniowe spotkania o konkretnej ustalonej godzinie, co przy pracy w systemie 3-zmianowym jest nierealne. Także mój entuzjazm, że WRESZCIE się doczekałam, szybko się skończył i po dwóch spotkaniach jestem w punkcie wyjścia, pozostaje mi radzić sobie samej, bo na prywatną terapię mnie nie stać.

  1. Kamil Zdunczyk ★★★★★

    Jestem podczas psychoterapii. Jestem zadowolony z wiedzy którą posiadają specjaliści. Termin był szybciutko. Specjaliści się nie wyśmiewają z nikogo i nikogo nie oceniają jednakże niektóre osoby uśmiech czy radość mogą traktować jako śmiech i przypuszczam że stąd niektóre negatywne opinie. Jestem pod ich opieką i jestem zadowolony z profesjonalizmu zarówno specjalistów jak i całej obsługi. Mają różne opcje niesnienia pomocy dlatego cieszę się że jesteście i pokazujecie mi odpowiednią drogę. Jak najbardziej polecam! Z wyrazami szacunku.

  2. Astrów Dom ★★★★★

    Termin dostępny dość szybko. Psycholog bardzo pomocy, polecam i pozdrawiam ;)

  3. Michał Budzik ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa, zostałem przyjęty przez psychologa w szybkim terminie, zadowolony! Pozdrawiam

  1. Jacek Struk ★★★★☆

    Jedną terapię już tam odbyłem, w poniedziałek jestem umówiony na rozmowę, po której będzie wiadomo czy powinienem , tam być drugi raz, czy nie? Minęły dwa lata od pierwszej, z której ,gdybym wyciągnął tyle ile powinienem ,nie szukałbym tam pomocy po raz drugi... Z WŁASNEJ WOLI! Elo dla hejterkow z sądowymi.. trochę trzeźwej bani! Powodzenia

  2. Shy Marzyciel ★☆☆☆☆

    Obsługaa totalny brak empati i chęci pomocy nie wiem po grzyba tacy ludzie biorą sie za taka robtoe.... nie polecam

  3. Marta Dziak ★★☆☆☆

    Brak konkretnej rozmowy o problemie. Recepty wpisane na "słowo" bez jakiegoś szczególnego wywiadu. Kompletny brak zagłębienia się w przeszłość czy obecne problemy poza tym, że opowiedziałam jak aktualnie się czuję. Ciągle odwoływanie wizyty. Testy kwalifikacyjne do psychoterapii trwały kilka miesięcy, a mimo to nie udało się ich skończyć. Jeśli potrzeba leczenia farmakologicznego to polecam, ale terapii sobie tam nie wyobrażam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fundacja "DROGA" - CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO?

Fundacja "DROGA" - CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO znajduje się przy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 92/56, 41-308 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fundacja "DROGA" - CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO?

Można skontaktować się z Fundacja "DROGA" - CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO pod numerem +48 519 016 004

Jak można dotrzeć do Fundacja "DROGA" - CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO?

Do Fundacja "DROGA" - CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements