Opinie

  1. Julian Krawczyk ★★★★★

    Dzisiaj około 14 zadzwoniłem na recepcję w celu umówienia wizyty (bardzo silny ból zęba ) zostałem przyjęty już o godzinie 17, pani stomatolog bardzo miła, fachowo i rzetelnie podeszła do problemu . Zabieg był całkowicie bezbolesny (niestety u innych stomatologów mimo zapewnień ból i powikłania zawsze były). Seredecznie polecam

  2. Katarzyna Lurzyńska ★☆☆☆☆

    Byłam wczoraj w Waszej przychodni z bólem zęba o godz. 18.45. Rejestratorka powiedziała że mnie żaden lekarz o tej porze na NFZ nie przyjmie. Doradziła mi abym się udała na Al. Legionów. Mówila też że trzeba było przyjść wcześniej przynajmniej do godziny 14. To co miałam poradzić skoro mnie wcześniej nie bolał tylko później. A po drugie na stronie NFZ pisało że z bólem zęba powinien pacjent być przyjęty o każdej porze dnia na fundusz. A tu niestety tak nie jest w Waszej przychodni.

  3. Tyska Tyska ★☆☆☆☆

    Nie polecam . Od kilku lat tam leczę żeby ale po ostatniej wizycie już tam nie wrócę . Młoda pani stomatolog chyba z przypadku tam się znalazła . Z malego ubytku narobiła takiego bałaganu że teraz to tylko usunąć zęba bo naprawa będzie bardzo droga . Nie miła zielonego pojęcia jak założyć plombę , potem po zbyt dużym siłowaniu chciała nadrobić i założyć forme żeby choć częściowo uratować zęba ale niestety nie ma zielonego pojęcia jak to zrobić . Efekt końcowy taki że został korzeń tylko . Spędziłam tam prawie 1,5 godzi i teraz tylko usunąć go będę musiała .

  1. Angela Rafalska ★★★★★

    Bardzo polecam. Byłam usunąć moja ósemkę ok. 10 lat temu. Bardzo się bałam ale wszytsko przebiegło super. Zęba usunął mi sam Szef. Nie czułam wcale tego. Od tamtej pory zawsze jestem zapisana ja i teraz także moje dzieci. Zawsze możemy liczyć na pomoc. Doktorzy oraz personel bez zarzutu zawsze mili i pomocni. Bardzo dziekuje za wszytko i napewno nie pójdziemy nigdzie indziej. Pola (6 lat) jak wie że idziemy do jej ukochanej Pani Doktor Skrobisz to zawsze idzie z chęcią. Pozdrawiam.

  2. Ela Czarnecka-Dudek ★★★★★

    Do Extradent trafiłam przypadkiem szukając na chybił-trafił stomatologa dla Syna. Miejsce na NFZ było na drugi dzień rano. Syn miał pierwszą wizytę u Pana Jakuba Sz. I nie ma opcji żeby kiedykolwiek poszedł do kogoś innego. Pan Jakub to miły człowiek i świetny lekarz. Podejście do ruchliwego,gadatliwego 9cio latka na 6+. Ja chodzę do Pani Klaudii S. I również jestem zachwycona profesjonalizmem leczenia oraz miłym podejściem do pacjenta. Polecam :)

  3. Magda Wiklina ★★★★★

    Wczoraj mój tata miał usuwane dwa zęby w Ekstradent. Jest bardzo zadowolony z opieki, chirurg to młody człowiek ale wybitny specjalista. Co ważne jest bardzo miły dla pacjentów i wszystko tłumaczy. Poza tym doskonała obsługa w rejestracji i krótkie terminy na NFZ. Polecam

  1. B. ★★★★★

    Dla mnie, kogoś kto niestety wyniósł traumę z dzieciństwa, wizyty w przychodni Ekstradent to wybawienie od tego problemu. Każda osoba spotkana w przychodni jest bardzo przyjemna i kulturalna, od pań w recepcji, w pracowni RTG po każdego lekarza dentystę czy chirurga. Szczególnie chciałam podziękować pani Dr Karolinie Juszczak za podejście pełne empatii, zrozumienia i cierpliwości, bardzo przyjemna osoba o dobrym sercu. Naprawdę polubiłam wizyty u dentysty, nie boje się i wiem, że zostanę uwolniona od bólu. Wszystko to zrobione na NFZ, co bardzo miło mnie zaskoczyło że nie pieniądze decydują o tym jak traktuje się tam pacjenta. Każdej osobie chciałam gorąco podziękować za wyleczenie moich zębów i pozbycie się lęków przeszłości, moje codzienne życie bez bólu zębów stało się dużo bardziej komfortowe. Polecam serdecznie :)

  2. P ★☆☆☆☆

    Zgłosiłem się z bólem zęba na NFZ. Po kontakcie telefonicznym dostałem informacje ze dzis nie ma już miejsc i nie zostanę przyjęty. Po uzyskaniu informacji ze z bólem musza mnie przyjąć zadzwoniłem ponownie. dostałem informacje tym razem mniej grzecznie ze dentysta mnie przyjmie między pacjentami. Przejechałem ponad 30 km do ekstradentu i na miejscu okazało się ze nie zostanę przyjęty bo sie pomylili i maja tylko chirurga który ząb może mi tylko wyrwać lu odpłatnie za 250zl mogę być przyjęty za pol godziny. Straciłem tylko czas i pieniądze na paliwo. Sprawa zostaje zgłoszona do NFZ gdyż uważam to za jawne oszustwo. Nie polecam! EDIT. Odpowiedz na komentarz I tu bardzo się nie zgodzę gdyż dzwoniłem i pytałem się czy przyjmuje dziś stomatolog na NFZ i dostałem odpowiedz telefonicznie ze lekarz na NFZ jest do godziny 14.00!! I tak jak rozmawiałem przez telefon pojawiłem się o godz 12.00. Na miejscu usłyszałem ze dzisiaj nie przyjmuje nikt na NFZ oprócz chirurga który zęba może mi wyrwać i ze koleżanka przez telefon musiała się pomylić. Taka jest prawda i proszę nie tworzyć własnych „fikcyjnych” historii. Ponieważ z chęcią zaczekałbym do godz 14.00. Niepozdrawiam

  3. Bartosz Tomaszewski ★★☆☆☆

    Zadzwoniłem we wtorek z bólem zęba z samego rana. Dostałem informację, że na 10:30 jest wolne miejsce ale tylko prywatnie. Mówię sobie super. Zostałem przyjęty do gabinetu o 11:40... W trakcie miałem robione tylko zdjęcie. Osoba co sprawdzała mi zęby uznała, że mam zęba do wyrwania ale on tego nie zrobi. Muszę poczekać. O godzinie 13 dopiero zaczęto mi wyrywać zęba. Znieczulenie mocne, dobre. Nic nie czułem bólu. Obsługa miła lecz panie z recepcji z brakiem empati. Za wyrwanie zapłaciłem 500 zł, a za zdjęcie 80 zł. Rozumiem wszystko, że są opóźnienia itd. Ale przez to nie byłem w pracy i dodatkowo ta cena za tyle czasu czekania..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres EKSTRADENT - implantologia i stomatologia?

EKSTRADENT - implantologia i stomatologia znajduje się przy Juliusza Słowackiego 21, 25-365 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do EKSTRADENT - implantologia i stomatologia?

Można skontaktować się z EKSTRADENT - implantologia i stomatologia pod numerem +48 413 612 562

Jak można dotrzeć do EKSTRADENT - implantologia i stomatologia?

Do EKSTRADENT - implantologia i stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements