Odpowiedź: Ten drobny problem zgłosiłam od razu poprzez Wolt, tam składałam zamówienie. Trzeba było wtedy reagować. Lubię wracać na makarony i pizzę, dalej twierdzę, że macie najlepszą lasagne w mieście! Ale otrzymując pizzę jak na zdjęciu i twierdząc, że wszystko jest z nią wszystko ok po zgłoszeniu reklamacji, jest po prostu słabe. Oczywiście zwrotu pieniędzy nie otrzymałam, pizza była tłusta na maksa i przypalona od spodu. Zamawiałam ją wielokrotnie, ale pierwszy raz otrzymałam w takim wydaniu.
Zdjęcia
Opinie
-
eM ★★☆☆☆
-
Gab Mucha ★★★★☆
Miejsce z bardzo dobrym jedzonkiem, byliśmy dużym 6os. stolikiem i wszyscy wyszli zadowoleni. Pasty przepyszne zwłaszcza Manzo i Funghi, (w smaku makaron chyba handmade), pizza bardzo dobra, lasagne dobre acz mięso było jakby za bardzo zmielone. Można sie przyczepić do deski serów, podane na półmisku kilka rodzajów. Nie oddzielone od siebie gatunkami. No można pomyśleć o korzystniejszym podaniu. Desery ZNAKOMITE, tiramisu fantastyczne a ciasto oliwne z kremem i wiśniami BOSKIE, definitywnie warto wrócić i spróbować czegoś jeszcze. Obsługa bardzo miła.
-
Katarzyna KOWALSKA ★★★★★
Świetne miejsce dla fanów włoskiej kuchni. Zamówiliśmy 2 rodzaje makaronów, sałatkę(połączenie kremowej buratty z soczystością fig i brzoskwiń a do tego sos pomarańczowy)i oczywiście tiramisu, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Było prze przepyszne, dobrze zbalansowane,delikatne i nie za słodkie. Do tego pyszne aperolki 0% i rocznicowa kolacja była jak najbardziej udana. Obsługa bardzo uprzejma, a wnętrze ma elegancki ciepły charakter.
-
Iza Ksz ★★★★★
Długo nosiłam się z zamiarem by odwiedzić tę restaurację z obawy przed rozczarowaniem. Jest w Rzeszowie już jedna pizzeria z Włoskimi smakami przy której dotychczas trwałam dość wiernie. Niepotrzebnie się było jednak martwić. Pizza była rewelacyjna, od razu skojarzyła mi się ze smakami, które pamiętam w Włoch. Cienkie, delikatne ciasto z lekko przypieczonymi brzegami... Oj czuć ten klimat :) Do tego oliwy do wyboru i musujące winko. Obsługa naprawdę profesjonalna, ale przy tym ciepła i uprzejma. Całość dopełnia naprawdę przyjemnie urządzone wnętrze, gdzie człowiek czuje się komfortowo i też swobodnie. Czegóż można chcieć więcej? :)))
-
MCKarciak ★★★★★
Wchodzac do restauracji obok schodów jest zjawiskowa fontanna z rybkami w środku po wejściu mozna poczuc bardzo mily klimat obsluga bardzo mila i sympatyczna jedzenie oraz lemoniady ładnie ozdobione jak i w smaku jest bardzo dobre typowo włoskie aczkolwiek nie kazdemu moze posmakowac przez rozmaite gusta smakowe aczkolwiek ja osobiscie bardzo polecam w przypadku pytan dotyczące potrawy mozna otrzymac odpowiec z usmiechem na twarzy natomiast tiramisu w smaku jest idealne podczas jedzenia go kubki smakowe szaleją! Pizza idealnie upieczona delikatnie chrupiące ciasto bardzo smaczna! Na pewno tutaj wrócę! To miejsce polecam dla każdego! Dla pary ktora szuka miejsca na randkę jak i osobom ktore szukaja dobrego miejsca na spotkania z znajomymi bądź osobom które szukają gdzie mozna dobrze zjeść z rodziną!! Miłogo wieczoru!
-
Kseni Ja ★★★★★
To najlepsza pizza w życiu, jaką jadłam. Niesamowite połączenie smaków, wszystko jest w niej idealne. Ta pizza nie pozostawi nikogo obojętnym. Atmosfera w restauracji jest przytulna i domowa. Widać, że pracownicy i właściciel restauracji uwielbiają to, co robią. To był piękny obiad i wart przejechania 350 km. Polecam wszystkim. Dziękuję bardzo za wspaniały nastrój i pyszny obiad.
-
Darek 777 ★★★★★
Miejsce to znam jeszcze z czasów Marco Antonio. Mam nadzieję, że teraz lokal znalazł odpowiedniego właściciela. Klimatyczna pizzeria prowadzona z sercem. Bardzo dobra pizza, świeże składniki i dobre ciasto, choć tym co lubią neapolitańską pizzę może nie przypaść do gustu. Miła i uprzejma obsługa a całość prowadzona z pasją... Wszystko na czas, szybko i miło. Włoska muzyka dopełnia całości. Czego chcieć więcej? POLECAM.
-
Aksa Aksamit ★★★★★
Rewelacja. W 100% polecam to miejsce. W lokalu rozchodzi się bardzo przyjemny zapach kuchni i gotowania a połączone to jest z nastrojową muzyką i ciekawym wystrojem wnętrza. Przenosi nas to psychicznie do całkiem innego miejsca. Bardzo przystępne ceny połączone z bardzo wysoką jakością włoskich dań sprawiają że na pewno odwiedzę to miejsce ponownie. Obsługa jest bardzo miła i obeznana w menu, więc bez problemu można wyszukać posiłek pod siebie. Pozdrawiam,
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja włoska ORO RISTORANTE?
Restauracja włoska ORO RISTORANTE znajduje się przy Krakowska 11C, 35-111 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja włoska ORO RISTORANTE?
Można skontaktować się z Restauracja włoska ORO RISTORANTE pod numerem +48 178 630 077
Jak można dotrzeć do Restauracja włoska ORO RISTORANTE?
Do Restauracja włoska ORO RISTORANTE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku