Jakie to było dobre! Piwa poza Hazel IPA mi nie smakowały - nie mój klimat. Natomiast polędwica wołowa podana na kamieniu była doskonała, żeberka też bardzo smaczne. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Skrzyniarz Gwizdała ★★★★★
-
Error Error ★★★★★
Bardzo dobre świeże piwa. Spróbowaliśmy prawie wszystkie pozycje i każda była oczywiście lepsza niż sklepowe butelkowe piwa. Niestety nie był dostępny Dunkel, może następnym razem się uda go spróbować. Na wyróżnienie zasługuje piwo białe oraz marcowe - te 2 pozycję zdecydowanie warto spróbować. Jak ktoś gustuje w bardziej kraftowych piwach to jest do wyboru Hazy IPA oraz West Coast IPA, ale nie każdemu takie smaku przypasują. Są też opcje "radlerów" na dostępnych piwach lanych (Piła oraz Pszeniczne) - też dobre opcje jak ktoś lubi piwo z sokiem
-
S A ★★★★★
Bardzo fajne miejsce z wyjątkowym klimatem, pysznym jedzeniem i miłą obsługą. Fajnym pomysłem są zestawy lanczowe w dobrych cenach z obłędnymi deserami. Świetne, kraftowe piwa. Lokal nowoczesny z indystrialnym charakterem. Sympatyczna i uśmiechnięta obsługa. Ogromny plus i jeśli można to szósta gwiazdka za różowe pudełko w damskiej toalecie! To taki niezbędnik kobiety. Parking dla klientów dostępny w wyznaczonych miejscach przy lokalu.
-
Mateusz T. ★★★★★
Głodni nowych wrażeń trafiliśmy na idealne miejsce dla Nas w trakcie kiedy odbywał się festiwal smaków. Od wejścia został nam wskazany stolik, obsługa w porę wyczekała moment na złożenie zamówienie, a zapytawszy znała treść karty i co nieco o daniach które zamówiliśmy :) Niestety w Kielcach to rzadkość że uprzejmość i wiedza idzie w parze więc tu miłe zaskoczenie. Dodatkowo zaproponowano nam warzone na miejscu piwo i lemoniadę w okazjonalnych cenach, a że byliśmy w porze lunchu, którego menu jest co tydzień publikowane na ich fb to rachunek nie spustoszył naszego portfela. Dania były pyszne, dopracowane, kucharz ma smak, a obsługa bardzo profesjonalna. Napewno wrócimy.
-
Fadi Awwad ★★★★★
Świetna atmosfera i świeże piwo – ale pizza nie dla mnie Odwiedziłem Browarię Korona w Kielcach i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony całym doświadczeniem. Największym atutem tego miejsca jest bez wątpienia świeże piwo, warzone na miejscu – różnica w smaku jest naprawdę wyczuwalna! Zamówiłem burgera z zupą szparagową i oba dania były znakomite. Zupa była świeża i pełna smaku, a burger przygotowany z wysokiej jakości mięsa – soczysty i idealnie przyrządzony. Frytki były domowe, a nie mrożone, i bardzo świeże, co bardzo doceniam. Jedynym minusem była dla mnie pizza – według mnie zbyt ciężka i daleka od tego, czego oczekuję po dobrej pizzy. Jednak mój znajomy był zadowolony, więc to chyba kwestia gustu. Podsumowując, świetne miejsce z wyjątkowym klimatem i pysznym jedzeniem – tylko może niekoniecznie na pizzę
-
Patryk Boksa ★★★★★
Zachęcony pozytywną opinią koleżanki z pracy o tym miejscu sam postanowiłem odwiedzić to miejsce i od razu mogę powiedzieć że na pewno tu wrócę. Do Browaru Korona wybrałem się po południu w weekend, niestety nie miałem rezerwacji i były wolne jedynie stoliki kawowe o czym zostaliśmy poinformowani przez bardzo miłego kelnera. Zanim zdążyliśmy zamówić, kelner poinformował Nas, że zwolnił się stolik i czy chcemy zmienić miejsce, więc w tym miejscu duży plus za obsługę i troskę o klienta. Kolejnym plusem tego miejsca jest fakt, że jak już zdecydowaliśmy się coś zamówić, wystarczy zeskanować telefonem kod QR i kelnerzy bardzo szybko pojawiają się przy stoliku. Przechodząc do jedzenia i napojów, wszystko było bardzo dobre i szybko trafiało na stół, widać że są tu kucharze którzy znają się na rzeczy, obsługa chodziła i pytała się czy wszystko smakuje. Nie ma się wrażenia, że oszczędza się na składnikach a jeżeli chodzi o ceny, to patrząc na dzisiejsze czasy są ok, przychodząc myślałem że więcej zapłacę. Sam lokal jest zadbany i gustownie urządzony, bardzo klimatyczne miejsce. Podsumowując nie można się do niczego przyczepić. Mam tylko jedną prośbę do właściciela, żeby nie spoczął na laurach, bo byłaby wielka szkoda, gdyby takie miejsce obniżyło standard. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego miejsca, tylko przed wizytą sugeruje rezerwację, żeby mieć pewność że będzie wolny stolik.
-
Jagoda K-s ★★★★★
Miejsce w którym wszystko gra. Wejscie boczne bardzo dobrze oznakowane, odrazu wita uśmiechnięty kelner i wskazuje miejsce także nie ma bezsensownego chodzenia między stolikami. Sam lokal urządzony świetnie, niesamowity klimat i wszystko do siebie pasuje. Mimo wielu stolików nie czuć dyskomfortu, gdyż stoliki są w umiejętny i delikatny sposób odseparowane od siebie ściankami. W tle przyjemna muzyka która dopełnia wszystkiego. Obsługa bardzo zgrana i przede wszystkim ogarniają co się dzieje. Nie czekaliśmy zbyt długo na obsługę, kelner widząc ze coś się kończy w delikatny i nienapastliwy sposób pytał o kolejne zamówienia. Ichniejsze piwo - petarda. Pierwszy raz od dawna smakowało nam piwo rzemieślnicze. Plus za możliwość zakupu butelkowanego piwa do domu. Ceny adekwatne. Piwo 0,3 - 10 zł, 0,5 - 14 zł. Jest jeszcze litrowe ale nie zamawialiśmy. Jedzenie bardzo smaczne - całości wrażeń dopełnia perfekcyjne podanie każdego dania i dbałość o szczegóły. Szef kuchni robi dobra robotę. Ponadto nareszcie miejsce w którym można zamówić z każdej kategorii dań jedzenie wagę (makaron, Burger, sałatka). Bardzo udany wieczór, z pewnością wrócimy. Z uwagi na liczbę gości najlepiej rezerwować stolik z kilkudniowym wyprzedzeniem.
-
Aleksandra Reczyńska ★★★★★
Bardzo klimatyczne miejsce, pyszne jedzenie i bardzo dobre regionalne piwa (szczególnie polecam Marcowe) W karcie znajduje się mix różnych kuchni, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zamówiliśmy burgera z frytkami, bułeczki bao i spring rollsy. Każde danie bardzo smaczne, porcje duże, a ceny przystępne. Na pewno zawitamy ponownie:)
-
Konrad Moćko ★★★★★
Jedzenie pyszne, piwo robione na miejscu znakomite. Ceny dobre jak na świetne wnętrze lokalu i jakość potraw, które zresztą są podawane w bardzo estetyczny sposób. Obsługa miła i szybka, super pomysł ze wzywaniem kelnera za pomocą kodu QR że stolika.
-
Patryk Rzadkowski ★★★★★
To była nasza pierwsza wizyta, ale zdecydowanie nie ostatnia. Wystrój i lokalizacja - idealne miejsce do wyciszenia się i zjedzenia dobrego posiłku zdala od zgiełku miasta. Piwo - rewelacja, świetna jakość i smak oraz cudowny pomysł z tym, że można degustować wszystkie piwa w małych porcjach na desce degustacyjnej. Jedzenie - bardzo dobrej jakości stek, wypieczony według mojego wyboru. Frytki stekowe jak i inne dodatki również na wysokim poziomie. Obsługa - profesjonalna i pomocna. Pani sama zaproponowała deskę degustacyjną z piwem, mimo że nie mogłem tej pozycji znaleźć w karcie. Cena - według mnie optymalny stosunek ceny do jakości także jak najbardziej na plus.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Browar Korona - Kielecki Browar Restauracyjny?
Browar Korona - Kielecki Browar Restauracyjny znajduje się przy Zagnańska 94, 25-560 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Browar Korona - Kielecki Browar Restauracyjny?
Można skontaktować się z Browar Korona - Kielecki Browar Restauracyjny pod numerem +48 604 676 768
Jak można dotrzeć do Browar Korona - Kielecki Browar Restauracyjny?
Do Browar Korona - Kielecki Browar Restauracyjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku