Opinie

  1. Alicja Dro ★★★★★

    Polecam bardzo jedzenie pyszne i mega miła obsługa

  2. Izabella Wichary ★★★★★

    Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłam. Piemontese - "niebo w gębie". Martini - kolejna pychotka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam.

  3. W Naszej Oazie ★★★☆☆

    Lokal prezentuje się bardzo dobrze – czysty, nowoczesny, z ładnym wystrojem i miłą obsługą, co od razu buduje pozytywne wrażenie. Danie z łososiem zasługuje na szczególne wyróżnienie – idealnie doprawione, z wyczuciem smaku i świetnej jakości składników. Niestety, druga potrawa – krewetki z kalmarami i cukinią – mocno odstawała poziomem. Chrust z cukinii był nadmiernie nasiąknięty olejem, kalmary okazały się gumowate i trudne do pogryzienia, a jedynym naprawdę udanym elementem były krewetki. Porcja cytryny była symboliczna – zdecydowanie za mała, by doprawić całe danie. Całość sprawiała wrażenie ciężkostrawnej. Wizyta pozostawiła mieszane uczucia – z jednej strony świetna obsługa i znakomity łosoś, z drugiej – rozczarowujące owoce morza. Ale może jeszcze wrócimy spróbować innych dań z oferty restauracji

  1. F.G. ★★☆☆☆

    Calzone czy pizza taki zwykły standard , pizzę polecam kroić za bufetem ponieważ radełko bardzo utrudnia konsumpcję. Chęć wypicia kawy o godz. 21 graniczy z cudem ponieważ kelnerka powiedziała że koleżanka już umyła ekspres .... Mimo że lokal jest czynny do godz. 22 o 21,30 wyłączono muzykę i zaczęto głośno liczyć kasę wiec będąc ze znajomymi poczuliśmy się że mamy się powoli zbierać. Dziewczyny miłe. Powiem tak dzisiaj już są naprawdę inne standardy goszczenia gości... No chyba że zamierzacie z lokalem iść w kierunku osiedlowej knajpy. Jak wpadniemy za jakiś czas i się znacząco poprawi to zmienię ocenę na wyższą na razie zgodnie ze swoim sumieniem niestety n ie mogę.

  2. Anna Anna ★★★☆☆

    Bardzo śliczne miejsce z dużym ogródkiem. Piękne wnętrze, cudne stoliki :) Już na wejściu robi się miło. Obsługa ze zdrowiem podejściem i uśmiechem na twarzy :) Jedzonko ładnie podawane, smaczne ale nie powalające na kolana.

  3. Dawid Kurowski ★★★☆☆

    Pizza nawet dobra, szkoda tylko że zapomniano jej pokroić...

  1. Tomasz Popczyk ★★☆☆☆

    Skuszony wysoką opinią Google udałem się na pizzę do lokalu i niestety jedynym plusem jest czas oczekiwania na pizzę. Ciasto spieczone i rozwarstwione składniki na pizzy niechlujnie porozrzucane w smaku bardzo słaba. Nie polecam

  2. Justyna Podkańska ★★★★★

    Pyszne jedzenie. Miła obsługa. Polecam !! :)

  3. Dawid Wieczorek ★★★★★

    Mimo dużego ruchu i nie rezerwowania wcześniej momentalnie po wejściu przemiła obsługa znalazła nam miejsce siedzące. Zamówienie poszło szybko i sprawie, pani kelnerka rzetelnie odpowiedziała na nasze pytanie i doradziła w wyborze. Pizzę otrzymaliśmy po naprawdę krótkim oczekiwaniu. Pyszna, chrupiąca, pełna składników. Wyszliśmy mega zadowoleni!

  1. Soy toda tuya. ★★★☆☆

    Pizza po prostu dobra, ciasto ok ale niestety lekko przypalona. Ceny wg mnie to trochę za wysokie biorąc pod uwagę wielkość pizzy. Za to obsługa jest bardzo miła i jest przyjemny klimat .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Trattoria da Stella?

Trattoria da Stella znajduje się przy Jana Matejki 8, Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Trattoria da Stella?

Można skontaktować się z Trattoria da Stella pod numerem +48 696 805 604

Jak można dotrzeć do Trattoria da Stella?

Do Trattoria da Stella można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements