Opinie

  1. Agnieszka Dębska ★★★★★

    Turystycznie w górach, zamawiamy z dowozem. Godzina i czterdzieści oczekiwania, ok, bierzemy na klatę i czekamy. Po dwóch godzinach dxiesięć minut interweniujemy, dojeżdża w mig. Mafioso, tuna i frutti di mare. Wszystkie super, świeże dobrej jakości produkty, gorące, chrupiące i z przeprosinami - mniejszym rachunkiem i butelką coli w prezencie. Szkoda, że trzeba było tyle czekać, ale... warto było

  2. Patrycja Lepiarczyk ★★★★★

    Bardzo dobra pizza w przystępnej cenie ! Czuć świeżość składników , nie jest tłusto, a ciasto jest idealne. Mimo wielu telefonów z zamówieniami - obsłużono nas szybko. Polecam !

  3. Dominika Bereda ★★★★★

    Dawno nie jedliśmy tak dobrej pizzy. Coś niesamowitego! Obsługa bardzo miła, składniki świeże i piękne patio. Polecam polecam i jeszcze raz polecam! :)

  1. Me Mu ★★★★★

    Jakość jedzenia w Imperio jest świetna, ceny niewygórowane, obsługa przemiła, a właściciel jest super sympatycznym gościem. Zajeżdżamy tutaj z dziećmi czasem na niedzielny posiłek, ale od czasu do czasu zamawiamy też dania solo. Mój faworyt: sandwich wołowina-kurczak to świetna kanapka w pizzowym cieście, wypełniona dużą ilością mięska i warzywami - czasami ciężko ją w pojedynkę pokonać nawet 120kg mężczyźnie :) Sałatki w Imperio ratują też życie na redukcji, jeśli się chce zjeść w miarę bez węglowodanów i nie chodzić głodnym przez resztę dnia.

  2. Mariusz Dallemura ★★★★★

    Pizzeria trochę na uboczu, ale bardziej pełni funkcję dostarczania zamówienia do domu. Oczywiście w lokalu również można zjeść. Najlepszą recenzją jest spora ilość klientów. Obsługa jakiej dawno nie spotkałem- w bardzo naturalny sposób życzliwa, bez sztucznych uśmiechów, krótko mówiąc fajni ludzie. Pizza smaczna, ceny akceptowalne. Polecam zdecydowanie!

  3. Kamil M. ★★★★★

    Bardzo dobra pizza, ciasto bardzo cienkie, zamawialiśmy kilkukrotnie podczas urlopu. Dostawa na czas, jedyne co to małe sosy, ale bardzo dobre( no może oprócz pomidorowego ostrego, który oprócz koloru to z pomidorami niewiele ma wspolnego^^) i gratis, także coś za coś :) Jak najbardziej polecam!

  1. Wojtek Filip ★★★★★

    Nie kierujcie się starymi opiniami i wyglądem lokalu. Przyjechaliśmy że znajomymi wygląd pizzeri był skromny. Natomiast to co dostaliśmy po krótkim czasie oczekiwania zwala z nóg. Jedne z lepszych pizz jakie jadłem. Zamówiliśmy duża kurkową, farmerską i "sandwicha" który okazał się być dużą bułą. Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Imperio Krajno-Parcele?

Pizzeria Imperio Krajno-Parcele znajduje się przy Krajno-Parcele 26d, 26-008 Krajno-Parcele, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Imperio Krajno-Parcele?

Można skontaktować się z Pizzeria Imperio Krajno-Parcele pod numerem +48 728 501 192

Jak można dotrzeć do Pizzeria Imperio Krajno-Parcele?

Do Pizzeria Imperio Krajno-Parcele można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements