Opinie

  1. Barbara Kasprzyk ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce, miły klimat, włoskie nuty w tle, dobre jedzenie i dobra lokalizacja. Pizza bardzo na plus, możliwość wyboru wielkości (dwa rodzaje) i grubości ciasta. Duży wybór makaronów, ale też dań kuchni tradycyjnej. Przyjemna i komunikatywna obsługa. Polecam!

  2. BG ★★★★★

    Miło i przyjemnie. Panie kelnerki bardzo się starały, lokal czysty, zadbany, jedzenie smaczne, mimo zamieszania jakie zrobili uczestnicy zjazdu LO, lokal stanął na wysokości zadania. Dodatkowa gwiazdka za napis na drzwiach wejściowych - bardzo to bylo miłe powitanie:).

  3. Paulina Nowak ★★★★★

    Byliśmy w restauracji na stypie. Sala przygotowana była z dużą starannością – czysto, spokojnie i z odpowiednią atmosferą. Obsługa miła i dyskretna, a dania smaczne i świeże. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, czuliśmy się dobrze zaopiekowani. Było naprawdę w porządku.

  1. SeaD ★★☆☆☆

    Kolejny raz zamawiam pizze z dowozem i dostaje coś innego niż zamawiam. Trzy zamówienia - trzy razy dostaje coś innego. Raz zadzwoniłem z reklamacją to musiałem głodny czekać aby zabrali tą błedną i wymienili na inną (przecież to nie moja wina), a dostawca z fochami. Kolejnym razem już mi się odechciało reklamować. Proszę o cienkie ciasto dostaje grubasa, moje dziecko nie może papryki - zgłaszam dostaje jej sporo. Jeśli chodzi o pizze to mi nie podchodzi, czuć słabość jakości sera czy dodatków, a na grubym cieście jest zwyczajnie nie dobra. Zamawiałem bo jest blisko i było zawsze najszybciej. Do czasu wprowadzenia zamawiania online, aby tych pomyłek nie było ja już więcej nie zamówię.

  2. A K ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Rezerwacja na godzinę 15:00, po przyjściu Pani dopiero sprzątała dla nas stolik. Dodatkowo rezerwacja była na 7 osób, a przy stoliku było miejsce dla 6 osób. Czas oczekiwania na zamowienie wynosił ponad godzinę, po zwróceniu uwagi obsłudze usłyszeliśmy, że jest bardzo duży ruch w lokalu i dlatego trzeba czekać dłużej. W lokalu były zajęte 3 stoliki. W trakcie oczekiwania na zamowienie obsługa podchodziła trzy razy z informacją, że nie ma poszczególnych składników z zamówionych dań. Ostatecznie udało się coś zamówić. Po godzinie obsługa przyniosła zamowienie - do burgera otrzymaliśmy zimne frytki, a jedno danie nie dotarło w ogóle do naszego stolika, ponieważ obsługa pomyliła stoliki i zaniosła ostatni schab z kością komuś innemu!!! Nie otrzymaliśmy za to żadnej rekompensaty! Porażka. Dodatkowo na zamówioną w międzyczasie lemionadę się nie doczekaliśmy, ponieważ obsługa o niej zapomniała.

  3. Sandra Szczesna ★☆☆☆☆

    Pizza zamówioną o 18.26 miała być do godziny przyjechała po ponad 2godzinach. Mało tego zupełnie inna niż miała. Więc kolejna godzina czekania na wymianę pizzy. A w ramach rekompensaty mała puszka Pepsi. Moglibyście się chociaż bardziej postarać aby klient wrucił a nie puszka Pepsi za 3godziny czekania. Nie polecam!!!!

  1. Tomasz Fabian ★★★★★

    Bardzo dobra pizza, świetny klimat i miła obsługa. Mają bardzo dobre Piwo Raciborskie z beczki.

  2. Gabriel urbas ★★★★★

    Pizza jak zawsze mega dobra. Obsługa bardzo miła. Kelnerki naprawdę na najwyższym poziomie.

  3. Anna Anna ★★★★★

    Miejsce dobre na spotkanie, randkę czy poprostu żeby zjeść :) a zje się naprawdę pysznie. Czy to pizza która jest dobrze zrobiona, oczywiście na cienkim cieście. Czy jakiekolwiek danie z karty. Wszystko tak pyszne że chce się więcej choć porcje są naprawdę solidne a jedzonko czuć, że jest robione na świeżo. :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja & Pizzeria Italia?

Restauracja & Pizzeria Italia znajduje się przy Piastowska 39, Koźle, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja & Pizzeria Italia?

Można skontaktować się z Restauracja & Pizzeria Italia pod numerem +48 774 827 051

Jak można dotrzeć do Restauracja & Pizzeria Italia?

Do Restauracja & Pizzeria Italia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements