Pyszna pizza, świeże i dobrej jakości składniki niezwykle miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta! serdecznie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
AJ ★★★★★
-
Przemysław Szwej ★★☆☆☆
Pizza - bez szału, na głodnego do zniesienia, ale już drugi raz chyba świadomie bym nie zamówił niestety, chodź oceny i komentarze sugerują coś innego, więc pytanie czy na prawdę w Kędzierzynie nigdy nie jedli dobrej pizzy czy jakoś pizzerii jest tutaj tak niska, że ta pizzeria wśród konkurencji jest jedną z “najlepszych”. „Włoska” to chyba była w tych pizzach tylko szynka i salami. Ciasto jak w większości osiedlowych pizzerii, sos? Czy tam w ogóle był sos? Cena- nie wiem czy tak ceny wszędzie poszły w górę, że za pizzę nic specjalnego trzeba zapłacić 40 zł? Jeszcze zrozumiałbym jak na tej pizzy było by widać te składniki, ale za „ 1 plasterek szynki, 2 pieczarki, 1 cebulę i 5 plasterków papryki trzeba było zapłacić 40 zł ?! No serio chyba tutaj coś ewidentnie się nie zgadza:) Szczerze, to niektóre mrożone pizze ze sklepu lepiej smakują niż ta świeża pizza z pieca. Obsługa- dzwoniąc do was przydało by się po odebraniu telefonu przedstawić bo po słowach „słucham” to w pierwszej chwili pomyślałem, że dodzwoniłem się do prywatnej osoby a nie do pizzerii. W lokalu już poszło nie co lepiej, Pan na moją prośbę zawinął w te sreberka pizzę i pizza dojechała do domu ciepła, ale to tylko na plus niestety. Poleciłbym trochę popracować nad sosem i może nie co zwiększyć ilość składników na pizzy bo 2 składniki to trochę nieadekwatnie do tych cen. Odpowiedź do właściciela: proszę czytać ze zrozumieniem:) czy napisałem, że dostałem inną pizzę bądź czegoś w niej brakowało ? Nie:) wspomniałem tylko o ilości składników na pizzy, że jest nieadekwatna do ceny. Jeśli chodzi o to zaparzenie się pizzy to również nie wspomniałem o tym, bo pizza się nie zaparzyła i była ciepła i świeża i nie pisałem, ze sos to włoska pulpa tylko, że jej praktycznie nie było co może u was w pizzach jest po prostu standardem. Zamówiłem pierwszy raz u was pizzę i po ocenie spodziewałem się po prostu czegoś bardziej „włoskiego”:) Ostatnia kwestia to co do tej pizzy z mikrofali:) to mrożone pizze można upiec również w piekarniku, polecam spróbować tej metody:) pozdrawiam i może kiedyś spróbuje innych pozycji w menu w lokalu i się miło zaskoczę.
-
Seba 286 ★★★★★
Brakowało takiego miejsca w Kędzierzynie. Dawno nie jadłem tak dobrej pizzy. Czuć w niej każdą rzecz którą mamy na cieście. Chociaż budynek od zewnątrz nie zachęca to lokal w wewnątrz już ma bardzo ładny wystrój. Obsługa miła i przyjazna. W końcu jest lokal gastronomiczny w tym mieście który z czystym sumieniem będę polecać. Nie ma co tutaj więcej dodawać, trzeba poprostu iść i spróbować.
-
Magdalena Matuszek ★★★★★
Pyszna Pizza…. Dokładnie taka jaką lubię… Przypomniały mi się Włoskie wakacje❤️ Następnym razem będę kosztować makarony…
-
Janek Kowalski ★★★★★
Pizza pierwsza klasa. Aktualnie wskoczyła na pierwsze miejsce w K-K ulubionych pizz. Mialem opory co do wielkości i ceny ale nie zawiodlem sie. Za jakosc trzeba niestety dzis zapłacic. Pizza salami pikantne obłęd, 4 sery tez super. Polecam.
-
WilliamFoch ★☆☆☆☆
Posiedzieć przy piwku jak najbardziej spoko ale pizza wzięta na wynos to jakaś porażka;ciasto spalone, na pizzy rucoli tyle gdyby to była sałatka, a nie pizza (ZA DUŻO), ser jakieś plasterki rzucone jakby starszej pani już się nie chciało tego robić. Szczerze to NIE POLECAM, szybko ale nie smacznie.
-
Bartosz Fuchs ★★★★★
Świetne miejsce do spotkań, a nie ma ich zbyt wiele w KK. Pyszna pizza, szybka i miła obsługa, duże telewizory do oglądania meczów i bardzo atrakcyjne ceny!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pancia Piena Pizza & Pasta?
Pancia Piena Pizza & Pasta znajduje się przy Harcerska 15, Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pancia Piena Pizza & Pasta?
Można skontaktować się z Pancia Piena Pizza & Pasta pod numerem +48 601 721 987
Jak można dotrzeć do Pancia Piena Pizza & Pasta?
Do Pancia Piena Pizza & Pasta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku