Opinie

  1. Marta Dzienisz ★★★★★

    Przestronny obiekt, idealny na weekend że znajomymi. Dobrze wyposażony (dużo rzeczy w kuchni), odkurzacz, suszarka. Dodatkową atrakcją jest możliwość korzystania z prywatnego pomostu i roweru wodnego. Właściciel bardzo pomocny i kontaktowy i elastyczny w kwestii godziny wyjazdu. W obiekcie jest dużo zabawek dla dzieci.

  2. Piotr Głowacki ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca, jeśli ktoś na wakacjach chciałby odpocząć, ponieważ właściciel bardzo ściśle przestrzega swojego regulaminu. Opuszczenie domu choćby minutę po wyznaczonym czasie skutkuje karą większą niż koszt kolejnej doby. Nie wiem jak wy, ale ja nie chcę takiego rygoru na wakacjach. Ponadto nad kuchenką nie ma wywiewu, przez co przy gotowaniu gromadzi się ogromny smród i dym. To spore niedopatrzenie w wyposażeniu domu. Szczególnie, że żadnych restauracji w pobliżu nie doświadczymy, ponieważ domek jest zlokalizowany na nowobogackim osiedlu pośrodku niczego. Nie ma tam nawet normalnej drogi (jest gruntowa), więc radzę się zastanowić jakie weźmiecie buty. Nie polecam bez rodzinki, ponieważ żona rzuciła mnie i zabrała dzieci po tym jak wybrałem to miejsce

  3. vladagromova1106 ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Od początku komunikacja z właścicielem nie zapowiadała się dobrze: przy zameldowaniu czekaliśmy pod deszczem 40 minut chociaż godzina przybycia była ustawiona i omówiona wcześniej, ale najgorsze miało dopiero nadejść. Wymeldowanie miało się odbyć o 11, ale się spóźniliśmy o dosłownie pare minut i od razu właściciel obciążył nas kara 1500 zł ale „łaskawiec” zniżył na 500 oczywiście płatność miała się odbyć poza bookingiem. Podsumowując, uważać!!

  1. Kacper Król ★☆☆☆☆

    uwaga 1500 zł kary za 15min spóźnienia :) "W dniu wyjazdu, Najemca zobowiązany jest do zdania apartamentu do godziny 11:00, w przeciwnym razie zostanie doliczona opłata w wysokości następnej rozpoczętej doby + 50%."

  2. Maciej Marciniak ★★★★★

    Ładnie czysto klimatycznie . Bardzo miki właściciele. Super miejsce do spędzenia wolnego czasu na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy

  3. Paula Dołęgiewicz ★★★★★

    Miałam przyjemność być w tym miejscu około rok temu. Duża przestrzeń, czysto, w pełni wyposażony. Ponadto właściciele bardzo uprzejmi i pomocni. Jeśli będę miała okazję, to z pewnością odwiedzę ponownie :)

  1. Aleksandra Głębocka ★★★★★

    Piękny , nowoczesny domek , z bardzo przestronnym i czystym wnętrzem. Właściciele są przemili .Kontakt z Nimi jest doskonały , są bardzo pomocni . Polecam z całego serducha to miejsce , mam nadzieję że kiedyś tam powrócimy ! ❤️

  2. Jakub Kilanowski ★★★★★

    Piękne, klimatyczne i nowoczesne miejsce. Można tutaj wypocząć, poczytać książkę, delektować się widokami z okna i miło spędzić czas ze znajomymi. Na pewno będę tutaj wracał. Dodatkowym plusem jest przemyślany wystrój wnętrz, a także intuicyjne w obsłudze sprzęty, które spełniają wszystkie standardy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nad Jeziorem Nagus w Toruniu?

Nad Jeziorem Nagus w Toruniu znajduje się przy Rypińska 130, Rudak, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nad Jeziorem Nagus w Toruniu?

Można skontaktować się z Nad Jeziorem Nagus w Toruniu pod numerem +48 668 034 423

Jak można dotrzeć do Nad Jeziorem Nagus w Toruniu?

Do Nad Jeziorem Nagus w Toruniu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements