Rewelacyjne miejsce na wieczór ze znajomymi. Obsługa zasługuje na wyróżnienie: Adam i Mikołaj na recepcji tłumaczą wszystko z uśmiechem, a Kasia i Kuba na barze dbają o dobre samopoczucie. Fajny klimat i dobra zabawa. Dzięęękiiii!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra ★★★★★
-
Zuzanna Kohnke ★★★★★
Świetne miejsce - jesteśmy częstymi bywalcami (w szczególności na kręgle) nigdy nie spotkała nas niemiła sytuacja - Panie z recepcji zawsze pomocne i uśmiechnięte.
-
Anonimowa Ka ★★★★★
Miejsce do którego często wracamy! Fajne promocje, super klimat. Bardzo czysto, miła obsługa! Zdecydowanie polecamy ❤️ wpadajcie i korzystajcie!
-
Xxx Xxx ★★★★★
Gorąco polecam lokal na spędzenie miło i przyjemnie wieczoru, czy to weekendowego czy w tygodniu. Tory zadbane, duży wybór kul a dodatkowo możliwość zamówienia w barze czegoś do przegryzienia i %. Na duży plus zasługuje obsługa, zwłaszcza nieznajoma recepcjonista Zuzia. Gorąco polecam.
-
Oskar Wysocki ★★★☆☆
Tory wyglądają na dobre, możliwość włączenia barierek dla dzieci, niestety na tym można by zakończyć dobre wrażenie. Byłem w sobotę rano i niestety nie podobała mi się organizacją: mnóstwo ludzi na wejściu, duża kolejka do lady przez co zostałem obsłużony po godzinie którą zarezerwowałem. Oczywiście czas zakończył się punktualnie.Brak kul dla dzieci, wszystkie zabrane na urodziny na jednym z torów skąd nie było można zabrać ani jednej. Za barem również brak. Stoliki niestety brudne i czyszczone z opóźnieniem po poprzednikach.
-
Paco Franko ★★★★☆
Na miejscu parking darmowy. Jest bilard i kręgielnia. Miejsce głośne i drogie. Jedzenie nieświeże i zimne. Tory i bile w dobrym stanie. W miejscu w miarę czysto. Tory z bandami do 11 roku życia
-
Cezary Zet ★★☆☆☆
Samo miejsce jest ok, ale ludzie którzy tam pracują średnio ogarniają przez co jest brudno, a do tego są niemili i radość z gry znika. Zastaliśmy stolik z pizzami po innej imprezie i zaczęliśmy 20 min po czasie. Nie doliczono nam go do rozgrywki. Po zasygnalizowaniu problemu tylko nieuprzejma odpowiedź. Jeśli chodzi o tory to jest ok. Nie było problemu. Ze swojej strony nie polecam, są inne miejsca.
-
Patryk ★★★★★
Świetne miejsce na spędzenie czasu i dla dorosłych i dla dzieci polecam wszystkim. Można zjeść napić się a przy tym mila obsluga
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum U7 Gdynia?
Centrum U7 Gdynia znajduje się przy Świętojańska 133, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 81-381 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum U7 Gdynia?
Można skontaktować się z Centrum U7 Gdynia pod numerem +48 586 622 777
Jak można dotrzeć do Centrum U7 Gdynia?
Do Centrum U7 Gdynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku