Przyjezdzam po drodze do pracy i zawsz kupuje, jak nie drozdzowke czy paczka to kanapke albo bulke maslaną bo po prostu zawszs są swieze i pyszne. Do tego raz kupiłem ciasto na spotkanie, rolade z galaretmą i malinową chmurke i byly przepyszne.Kazdemu polecam. I jeszcze obsluga przemila. Lokalizacja robi swoje.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Andryk ★★★★★
-
Patrycja Stańczyk ★★★★★
Zawsze robię tu zakupy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Mazurki były dokładnie takie, jak wyglądały – piękne i przepyszne. Polecam z całego serca.
-
Zuzka Mularczyk ★★★★★
Lubię tu przychodzić bo ciasta są bardzo dobre, szczególnie jogurtowe, pomarańczowe i malinowa chmurka. A odnośnie obsługi nie wiem czemu takie negatywne opinie. Pani która mnie obsługiwała była bardzo miła.
-
Samuel Jackson ★★★★★
A ja lubię tą piekarnię. Mają fajne drożdżówki, w takim starszym stylu, z dużą ilością kruszonki i nadzienia. Tak samo duże pączki z dobrym nadzieniem, Klimat też jakby ostatnio lepszy
-
Dariusz Krauza ★☆☆☆☆
Obsługa bardzo miła ale bułka " szwedka" to chyba jakiś żart! Wcale się nie dziwię że piekarnie zamykają się jedna po drugiej jak pieką cos takiego !
-
Tomasz Rogacki ★★★★★
Przepyszne wyroby cukiernicze z pracowni na zapleczu.Przypominają dawne wyroby pana Bulmana.
-
Katarzyna Przyborowicz (Joszka) ★★★★★
Najlepsza piekarnia w Trójmieście. Prawdziwe pieczywo, smakuje jak to z dawnych lat. Pachnące, świeżutkie... Ciasta również pyszne, jest ich ogromny wybór. Przy okazji albo i przede wszystkim, bardzo sympatyczna i sprawną obsługę sklepu. Panie zawsze uśmiechnięte :)
-
Marta Kłos ★☆☆☆☆
Ostatnio jakosc chleba oliwskiego bardzo spadła. Niewiem czy to wina nowego piekarza ?? czy może składu ?? Chleb się bardzo kruszy nie idzie masłem posmarować, można porównać do bułki paryskiej. Jestem bardzo rozczarowana.
-
Barbara Szczodrowska ★☆☆☆☆
Obsługa dziś przeszła samą siebie. Czwartek 30 lipca, godzina ok 16 tej. Weszłam bez maseczki ( nie muszę jej nosić ze względów zdrowotnych ) . Kobieta z zza lady zaczęła krzyczeć, że mnie nie obsłuży pomimo, iż jest osłona z plexi pomiędzy kupującym a sprzedającym. Nie zapytała o powód braku maseczki tylko wpadła w totalny słowotok jakby coś jej zaszkodziło . Krzyczała przytaczając cynicznie różne przypadki i ile to ja mogę zapłacić kary. Rozumiem, że ktoś może mieć zły dzień lub nie cierpieć swojej pracy ale taka postawa sprzedawcy to już mega przesada. Zamurowało mnie takie zachowanie. A ochota na zakup czegokolwiek odeszła na dobre. Tak jak stałam, wyszłam. Poszłam do konkurencji. Na pewno w tej piekarni już nigdy niczego nie kupię.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia i Piekarnia?
Cukiernia i Piekarnia znajduje się przy Komandorska 41, Grabówek, 81-223 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Cukiernia i Piekarnia?
Do Cukiernia i Piekarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku