Opinie

  1. Patrycja M ★☆☆☆☆

    Zakupy w tej Biedronce to za każdym razem dramat i mam tu na myśli to, że zawsze są duże kolejki i tylko 1 kasa otwarta, a w dodatku pani kasjerka zamiast pracować za każdym razem plotkuje z innymi np. O tuszu do rzęs który sobie ostatnio kupiła......klienci wkurzeni, coraz większa kolejka przy jednej otwartej kasie, ale pani kasjerka ma czas by plotkować zamiast pracować. Wyjście na zakupy do tego sklepu zawsze kończą się nerwami. Często też jest problem z kodami na produkt przez co nie mogłam ostatnio kupić cukierków które chciałam, bo pani kasjerce nie chciało iść się spisać kodu kreskowego z kartonu cukierków. Produkty również często stoją na półkach z datą po terminie, więc polecam by sprawdzać daty przed zakupem. Niestety 1 gwiazdka zwłaszcza za obsługę, która zamiast pracować to rozmawia przez co i długie kolejki przy jednej otwartej kasie

  2. Adam Potrykus (Potek) ★★★★★

    Spory sklep z dużym zaopatrzeniem. Na miejscu parking na kilkanaście pojazdów. Wewnątrz spokojnie i niezbyt tłoczno co akurat w moim przypadku to ogromny plus. Warzywa i owoce zawsze świeże i ładnie wyłożone na regałach. Obsługa miła i pomocna. Polecam

  3. Natalia ★☆☆☆☆

    Pani kierownik w ogóle niepomocna, przyszłam o zwrot różnicy w cenie i na prawdę przyjaźnie zapytałam pani o sytuację. Pani poszła po karteczkę, na której była opisana promocja, i zaczęła krzyczeć, iż ona nie jest w stanie sprawdzić, czy nie wykonałam dodatkowych transakcji w tym samym dniu. Na co pokazałam pani aplikację biedronki, na której ewidentnie było widać, iż była to jedyna moja transakcja od 3 ostatnich dni. Pani na nowo zaczęła krzyczeć to, co mówiła chwilę temu, na co zapytałam, czy mogłaby pani nie mówić do mnie w taki sposób. Pani krzyczała, tym razem - „ale ja mam taki głos” i powtórzyła trzeci już raz co mówiła wcześniej. Poinformowałam panią, iż nie będę z nią rozmawiać, skoro na mnie krzyczy, i pójdę zapytać kogoś innego. Dalej nie będę rozpisywać sytuacji, bo to istny kabaret. Jednak jako potencjalny klient na państwa miejscu nie szłabym do tej Biedronki, póki pani kierownik nie zostanie zmieniona. Ponieważ nie dość, że krzyczy na klientów, po powiedzeniu, iż nie dokona zwrotu różnicy od chodzi, mimo iż nie skończyłyśmy konwersacji, to jeszcze jest niedoinformowana kompletnie – powiedziała, iż ona jako kierownik sklepu nie może wykonać zwrotu różnicy ceny. Kiedy za to poszłam do innej biedronki, pan powiedział, że to jest niedorzeczne i jako kierownik musi wyrównać różnicę, skoro rabat się nie naliczył, a był wywieszony na półce i ważny tego dnia. Na prawdę istny dramat.

  1. K Mon ★☆☆☆☆

    Wstyd, już któryś raz z kolei kupiłam produkt po terminie, ale żeby kupić produkt z półki z terminem przydatności który upłynął 6 dni temu - rekord! Niezależnie, czy patrzę czy nie patrzę na daty towarów taka sytuacja nie powinna mieć miejsca…

  2. Emi ★☆☆☆☆

    Towaru na półkach brak, ale za to jest go pełno na paletach, które stoją od kilku dni m.in. w przejściu, przy regałach z produktami do których nie ma dostępu itp. Warzywa i owoce mały wybór, nie wspominając już o świeżości. Niestety w tym sklepie zawsze panuje chaos nie tylko na półkach, ale też między alejkami gdzie nie da się przejechać wózkiem sklepowym, bo towar czeka na rozłożenie. Nie wiem czym jest to spowodowane brakiem personelu, czy organizacji pracy :/ ktoś sobie ewidentnie nie radzi, aby nad tym zapanować.

  3. zimny __ ★☆☆☆☆

    Otwarta jedna kasa a kolejki sięgające regałów z półkami, osoby kasujące odsyłają do kas samoobsługowych gdzie nie każdy je posiada

  1. sir VolSky Moneyboy ★★★★☆

    Minus jedna gwiazdka za brak lady mięsnej, po rozbudowie powinna się ona znaleźć w tak dużym sklepie

  2. Monika Poleniewicz ★☆☆☆☆

    Wróciłam do domu z zepsutym buraczkami, niezwłocznie przyjechałam je wymienić „kierowniczka” tzw. Pani Ola powiedziała, że żeby wymienić produkt, trzeba dzwonić do biura obsługi konsumenta… w sobotę. Jest to naciąganie ludzi i sprzedawanie produktów, które są zepsute, zostanie to na pewno zgłoszone do odpowiednich instytucji i mam nadzieje, że pracownicy tej instytucji okażą się następnym razem rozsądkiem i nie beda okradać ludzi. Zostawiłam u Pani w kasie ten felerny produkt, wiec jeżeli ktoś chciałby się wyprzeć, że taka sytuacja miałam miejsce, to będzie to 3 pracowników przebywających na tej zmianie, które brały udział w tym zdarzeniu i obym była ostatnia osobą oszukaną przez te Panie.

  3. Waldemar Polaszek ★★★★★

    Jakość ok. Obsługa miła i fachowa. Tak trzymać …

  1. Jakub Metelski ★☆☆☆☆

    UWAGA NA TEN SKLEP! Sprzedają zepsute produkty! Znajoma kupiła przed świętami pierś z gęsi. Przechowywała ja w lodówce. Dziś chcieliśmy zjeść gęś na obiad. Niestety okazała się zepsuta, mimo iż termin ważności upływa 16.02.2022. Próbowaliśmy złożyć reklamację ale kierowniczka sklepu (pani Ewa) w chamski i ordynarny sposób odmówiła. Moja znajoma (jest na emeryturze) bardzo to przeżyła, dawno jej nikt tak bezczelnie nie potraktował.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy 2 Morskiego Pułku Strzelców 1, Witomino-Leśniczówka, 81-661 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements