Witam, odwiedziłam dzisiaj tę biedronkę. Zszokował mnie brak podstawowego asortymentu. Chciałam kupić zwykłą herbatę, znalazłam tylko zieloną. Gdy poszłam po kolejne produkty, herbaty leżały na końcu sklepu w nieodpowiednim środowisku. Pan kasjer z pogardą skanował moje zakupy. Robił to szybko i obojętnie mieszając moje produkty z panią przed. Daję dwie gwiazdki ponieważ obok był Rossmann.
Zdjęcia
Opinie
-
Laura Kuczkawlska ★★☆☆☆
-
yuczka ★☆☆☆☆
Sklep dostaje 1 gwiazdkę za PARKING który dla klientów jest ukryty z tyłu sklepu a na parkingu tym samym od frontu lata prywatna firma i wlepia mandaty po 150 zł. Przy czym na ścianie biedry na wjeździe jest info parking ,pierwsze 1,5 godziny darmowe. Oczywiście dostałam bilet karny. Będę się odwoływać ale nigdy już nie zrobię zakupów w tej biedrze i wszystkim odradzam. Uważam że przy takich obrotach jakie ma ten sklep,parking dla klientów nie powinien mieć ukrytych tego typu atrakcji.
-
Mag Mak ★★★☆☆
Pierwsza biedronka której daję tak mało gwiazdek. I gdyby nie to że jest tam przy wejściu WC i kiosk z CBD to mogło by być jeszcze mniej. Największą wadą tej biedronki zdecydowanie są kolejki. Nigdy jeszcze nie czekałam w kolejce w sklepie 40minut jak tu w poniedziałek. Oczywiście połowy rzeczy co zwykle w Biedronce kupuję to tu już nie było. Tak że jak masz auto, Twoi znajomi już poszli na zakupy a Ty się jeszcze zastanawiasz, to prędzej będzie jechać do innej biedronki, zrobić zakupy, wrócić i pewnie Twoi znajomi jeszcze będą tu stali i czekali na swoją kolej.
-
Bird Machine ★☆☆☆☆
Jak zawsze nic nowego palety wszędzie brudno podłoga się klei palet ot h trudny dostęp do produktów ciasno nie przyjemnie lepiej iść do Lidla jest najlepszy sklepem w świecie
-
Piotr Piotrowski ★☆☆☆☆
Jedna z najgorszych Biedronek, niezależnie, czy sezon, czy nie, na podłodze walają się puste pudełka, wszędzie jakieś palety, nikt nie dba o porządek. W sezonie dochodzi nam ogromna liczba turystów, puste półki i ogromne kolejki do kas. Kompletnie nie polecam.
-
Katarzyna B. ★★★☆☆
Trochę ciasno, mimo pierwszych dni czerwca już sporo turystów. Towaru dużo, ale ruch klientów blokują porozstawiane po alejkach nie rozpakowanie palety z towarem. Kolejki do kas. Ogólnie taki trochę chaos i bałagan.
-
S “Peestka” Ma ★★☆☆☆
W sezonie wakacyjnym okropny tłok i dłuuugie kolejki. Przy takim ruchu powinno być czynnych więcej kas niż 2.
-
Jacek ★★★★★
Super miejsce, obok Biedronki piekarnia z ciastkarnią. Jest też sklep mięsno-wędliniarski.
-
Darek Pegaz ★★☆☆☆
Niestety sklep przeżywa oblężenie turystow... Sieć nie przygotowała odpowiedniej obsady na szczyt sezonu. Żal mi obslugi (mili i kulturalni mimo armagedonu, ktory odbywa sie w ich miejscu pracy),ktora robila co mogła żeby opanowac tłumy klientów....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Towarowa 27, 84-120 Władysławowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku