Najgorszy sklep w jakim byłem, obsługa nie dość że chyba tam za karę pracuje to jeszcze jest cena na półce a przy kasie pani sobie nabija złotówkę czy dwie więcej, tak się oszukuje właśnie ludzi którzy nie patrzą na rachunek
Opinie
-
DARIUSZ DUCH ★☆☆☆☆
-
Kora Kur ★☆☆☆☆
Pani Monika ma jeszcze sklep na ul Unruga w którym nie ma sprawnego ogrzewania w zimę, brak personelu, syn bezczelny jak mało kto. Potrafi przy klientach zastraszać personel że zwolni choć sam może porobić sobie zdjęcia warzyw,alkoholu i poukładanefo asortymentu na półkach. Bardzo przykro się tego słucha jako klient . Żenada totalna bo widać że dziewczyny się starają jak mogą.
-
Krzysztof Garczyński ★★★★★
Mały dobrze zaopatrzony osiedlowy sklep . Miła obsługa.
-
Małgorzata Szulc ★☆☆☆☆
Okropna obsługa. Stara kobieta ,bardzo bezczelna i chamska, rzadko chodzę do tego sklepu, ale od dzisiaj już wogóle nie będę chodziła. Jak można zatrudniać taką patologię. Radio bardzo głośno przy kasie włączone, zapytać się nie można bo babsko zaraz się wydziera. Jest tyle sklepów, gdzie obsługa jest na wysokim poziomie, więc zdecydowanie wybiorę inny sklep.
-
Wisława Szymborska ★★☆☆☆
Plus za godziny otwarcia i to że pracują w niehandlowe, oraz niektóre panie są bardzo miłe Minus za bandyckie ceny, brak cenowek, niezgodność cen z cenowek z tymi na kasie, przeterminowane produkty, i panią Sabine
-
Klaudia Gappa ★☆☆☆☆
Jestem bardzo zniesmaczona starszymi Paniami ekspedientkami (młodsze Panie są przemiłe, zawsze mogę liczyć na pomoc i kulturalne traktowanie). Byłam stałą klientką tego sklepu, przynajmniej co drugi dzień kupowałam tam pieczywo, czy inne produkty pierwszej potrzeby, niestety od ostatniej sytuacji unikam tego miejsca szerokim łukiem. Mniej więcej o godzinie 20:00 chcąc zakupić coś weszłam do sklepu, gdzie starsza Pani brunetka myła podłogę. Niestety nie było produktu, którego potrzebowałam, dlatego też cofnęłam się do wyjścia. Wychodząc powiedziałam uprzejmym tonem "Do widzenia", a co dostałam w zamian? Pani paląc papierosa wykrzyknęła, że po moim spacerze musi teraz myć podłogę w sklepie (chociaż do zamknięcia było ok. 1,5 h) i dodatkowo zaczęła pytać Pani stojącej za kasą czy przypadkiem czegoś nie ukradłam. Ten sklep potrzebuje natychmiastowej wymiany personelu, gdyż to nie jest pierwsza taka sytuacja!
-
Konrad Dama ★☆☆☆☆
Wielokrotnie byłem świadkiem podłego traktowania klientów jak i innych współpracowników (mobbing) podczas zakupów, naprawdę okropny sklep, mieszkam nieopodal i bardzo mnie męczy to że jestem zmuszony czasami korzystać, bo jest tam przeokropna atmosfera, chamskie odzywki do klientów CIĄGLE
-
Karolina Hirth ★☆☆☆☆
Patologia, sprzedawczyni wyglądała jakby przepita i przeorana. Chamska i bezczelna patologia.
-
Scholastyka Pianka ★☆☆☆☆
Bardzo nie uprzejma obsługa nie odpowiada na proste dzień dobry.Rzuca z pogardą resztę. Panie między sobą głośno dyskutują n temat tego co muszą zrobić i jak im się nie chce.Nie polecam najgorszy rodzaj traktowanie klienta.
-
Kasia Ba ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna Pani obsługująca, z domalowanymi kreskami zamiast brwi, pracuje tam dosyć długo. Zostałam przez nią potraktowana bardzo lekceważąco i nieprzyjemnie, przy czym rozmawiała ze mną jakby była tam za karę. Później zaczęła mnie obsługiwać i zamiast dokończyć moją obsługę, w trakcie, bez słowa wyszła na zaplecze, żeby sprawdzić fakturę i policzyć towar, a ja stałam przy ladzie i nie wiedziałam czy wróci czy nie. Bardzo nie polecam, chociaż sam sklep i reszta obsługi bardzo sympatyczna. Niestety ta jedna Pani psuje wizerunek całej firmy, ja już nie mam ochoty tam chodzić i narażać się na takie nerwy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Abo - Monika Witkowska?
Delikatesy Abo - Monika Witkowska znajduje się przy Podgórska 1, 81-166 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Abo - Monika Witkowska?
Można skontaktować się z Delikatesy Abo - Monika Witkowska pod numerem +48 586 253 655
Jak można dotrzeć do Delikatesy Abo - Monika Witkowska?
Do Delikatesy Abo - Monika Witkowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku