Puste półki i sprzedawca nie mówiący po polsku,niegrzeczny
Zdjęcia
Opinie
-
Jarosław Bodziuch ★☆☆☆☆
-
kinia2100 ★☆☆☆☆
Straszna obsługa, nieludzki pan. W sobotę 31.05 po godz 19:30 weszłam do sklepu kupić wodę i poprosiłam Pana czy mogę wziąć najmniejszy kubek do espresso, za który chciałam zapłacić. Kubek miał być po to aby dać wodę pieskowi. Pan się nie zgodził i kazał mi kupić kawę. Absurdalna sytuacja. Nie polecam!!!
-
Robert Jankowski ★☆☆☆☆
Uważajcie na Panią Joanne, (starszą kobiete) nie wiem czy specjalnie, czy z głupoty, a może ważniejszy był telefon przy uchu? Wciska klientom wczorajsze parowki i kielbaski z surową, niedopieczoną bułką. Na kawe z mlekiem też prosze uważać, czuć że zasobnik z mlekiem nie jest odpowiednio czyszczony.
-
Marcin B ★☆☆☆☆
Nie po to szukam rano w drodze do pracy sklepu ze świeżym pieczywem, żeby jeszcze grubo po szóstej zobaczyć na półkach wczorajsze nieświeże pieczywo.
-
Klara Kumińska ★★★☆☆
Pan z żabki bardzo miły i pomocny natomiast pani niemiła i zawsze daje zły vibe
-
Paweł Wróblewski ★★★★☆
Wygodny sklep na wieczorne zakupy
-
Kryspin Ruminski ★☆☆☆☆
Żabka jak żabka, to nie restauracja ale obsługa... Tragiczna. Pani za lada miała minę jak byśmy chcieli jej coś zrobić, i wyraz twarzy wskazujący na niechęć do pracy.
-
Olivia D ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym Pani się ewidentnie spieszyła, ponieważ zamknela sklep 13 min przed 23 i nie chciała nas wpuścić, mimo, że godziny na drzwiach mówią wyraźnie co innego ;) straciła tym samym jeszcze kilku klientów po nas :(
-
Nikola Kowalska ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym pracownica której imię brzmi Wiktoria, odmówiła mi sprzedaży z przyczyny niby braku papieru. Po czym zaraz po mnie obsłużyła klienta. Po ponownym wejściu do sklepu usłyszałam że nie zostanę obsłużona. Ani nie byłam nie uprzejma, ani nie płaciłam wysokim nominalem gdyż chciałam dokonać płatności kartą. Po wejściu do sklepu poraz pierwszy uprzejmie przywitałam ekspedientkę dzień dobry. Pracownica która stała dziś na kasie była kiedyś moja pracownica, prawdopodobnie przez prywatna sprzeczkę odmówiła tej sprzedaży. Natomiast nie jest to zgodne z prawem nie zależnie co łączyło nas kiedyś i jak rozeszły się nasze drogi. Można odmówić sprzedaży jeżeli byłabym np: agresywna, pijana. Na pewno nie zostawię tej sytuacji obojętnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Władysława IV 53, Śródmieście, 81-384 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku