Tak brudnego, zagraconego Lidla jeszcze nigdy nie widziałam. Nie da sie dostać do produktów przez palety, które stoją nieruszane tygodniami. Obsługa jest niemiła i klientów obsługuje z łaski- zazwyczaj dostępne są tylko kasy samoobsługowe, których część jest wyłączona. Podłoga czarna, koszyki na zakupy popsute, na półkach syf. Widać że nie są podejmowane żadne kroki, żeby polepszyć sytuacje, bo po wielu podobnych opiniach na przestrzeni ostatnich miesięcy nic się nie zmienia. Przydałaby się wizyta sanepidu. Skandal!
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzanna Białkowska ★☆☆☆☆
-
Adam Stajewski ★☆☆☆☆
Było dobrze, aż zrobiła się z tego biedra. Ilość wózków z nierozładowanymi towarami na terenie sklepu jest tak przytłaczająca, że jest ciężko lub nawet niemożliwe dostać się do niektórych towarów. Nie wiem czy mają za mało pracowników, czy zaplecze za male, ale tak nie może być. Do tego wszechobecny syf. Porozlewane napoje na podłodze, porozsypywane przyprawy itp. Bleh.
-
Michał Charchut ★☆☆☆☆
Najgorszy lidl. Ciasny zagracony paletami gorzej niż najbardziej klasyczna biedronka. Możliwości przejechania wózkiem tak ograniczone że trzeba planawać każdy wjazd do alejki żeby nie utknąć. Jakby tego było mało osoby odpowiedzialne za zatowarowanie i obrót towaru też dają ciała. W sprzedaży paleta coca coli z terminem przydatności kończącym się za dwa miesiące od daty zakupu. Jak można prawie przeterminować colę! Nie zauważyłbym nawet gdyby nie to że wiem jak smakuje przeterminowany napój (ucieka smakiem w kierunku polo-coli). Na lokalizację i trudny do zlokalizowania zjazd na parking nie narzekam, bo rozumiem że wynika z uwarunkowań architektonicznych, ale jak jest się pierwszy raz to trzeba uważnie szukać znaku wskazującego drogę. Wisienką na torcie beznadzieji i generalnie fatalnego wrażenia jest zablokowane wyjście ewakuacyjne (zdjęcie z 14.08.25) Hańba. Nie zasługujecie na niebiesko-żółte logo i zatrudniacie sabotażystów z biedry.
-
Sebastian Basti ★☆☆☆☆
Sklep otwarty od 6 rano, a o 9 jeszcze taki bałagan, produkty z oferty jeszcze nie wyłożone na półkach, zatem niedostępne. Jak sobota, to z daleka od tego ciasnego labiryntu z paletami blokującymi przejścia.
-
Zbigniew Holka ★★★★☆
Jeżeli chodzi o wybór towarów czy obsługę to jest jak we wszystkich sklepach tej sieci, ale jest mniejszy od standardowych więc siłą rzeczy między regałami jest dużo mniej miejsca.
-
Kornelia Bermot ★★★★★
Piękne kasy samoobsługowe odrazu inaczej sklep się prezentuje ,towar dostępny na półkach , rano jest haos ale z tego co widzę jest dostawa zawsze ale widać załoga szybko ogarnia towar .Polecam
-
Malwina Łebkowska ★★★★☆
Dobry punkt i dobre zaopatrzenie. Ze względu na sporą ilość osób, panuje lekki nieład.
-
Szym Ka ★☆☆☆☆
Ciasno, brudno, ciągłe kolejki do kasy. Produkty, które powinny być w lodówkach leżą przy kasach wiem to wina klientów, ale ktoś powinien mieć nad tym kontrolę. Zastanawiam się po co w tym małym sklepie sprzedają narzędzia ogrodowe. Miał to być sklep typu Premium a jest mieszaniną wszystkiego. Lodówki w których leżą ryby i świeże mięso wiecznie otwarte, drzwi przesuwane zepsute, ciekawy jestem jak jest temp.w lodówkach. Krajalnica do pieczywa brudna. Robię tu zakupy gdyż mieszkam w pobliżu i niestety nie mam alternatywy. Może kiedyś ktoś przemyśli priorytety tego sklepu.
-
JAN BEDNARSKI ★★★☆☆
Wiecznie brakuje cen w sklepie a te co już są niejednokrotnie okazują się przy kasie nieaktualne. Produkty na sklepie w większości podstawowe, po jakieś bardziej wymyślne jak lody wysokobiałkowe czy inne tego typu produkty trzeba jechać do konkurencji lub innego Lidla
-
Henryk Glinski ★★★★★
Dobrze zaopatrzony sklep miła obsługa, nowo otwarty
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Świętojańska 45, Śródmieście, 81-391 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku