Opinie

  1. Sławomir Cichowlas ★★★★★

    Mała Żabka, ale fajna obuga, porządek w sklepie. Warto wpaść po małe co nie co ;)

  2. ASIYASONA_ODESSA ★☆☆☆☆

    Okropne. Personel komunikuje się ze sobą i nie zapewnia normalnej obsługi. Kolejka jest ogromna, starsza pracownica celowo robiła wszystko powoli, ponieważ nie jesteśmy lokalni. Zajmowała się swoimi sprawami, a nie klientami. Nie pójdziemy tam ponownie i nie radzę wam tego robić.

  3. Ola G. ★★☆☆☆

    Czekałam na odbiór paczek. Panie stwierdziły że kurier już był i na pewno nic dzisiaj nie przyjdzie. Na infolinii dowiedziałem się że w sklepie odmówiono przyjęcia. Paczki były duże, ale wysyłane z punktu dpd i wg opinii pracownika spełniały kryteria przyjęcia w żabce. Gdybym dostała info na miejscu że paczki były ale nie przyjełyśmy bo nam się zwyczajnie nic już na sklepie nie zmieści to ok, a tak czekałam jak durna. Druga sprawa że w aplikacji też mi nie pokazało że odrzucony odbiór. Macie za małą powierzchnię to zrezygnujcie całkiem z przyjęcia paczek a jak nie możecie to napiszcie info chociażby tutaj na google. Cokolwiek. 2 gwiazdki za zatowarowanie bo przy dużym obrocie niczego nie brakowało, stałe towar był dokładany.

  1. grzegorz górski ★☆☆☆☆

    Hoddog zimny, kebab rolo w środku zimny. Zamówienie składało się z hoddoga, kebaba i strip boksa którego dostalismy po upomnieniu się i oczekiwaniu 10 minut.

  2. Dariusz Ch ★★★★★

    Ciasno trochę i sporo ludzi, ale generalnie poszło szybko.

  3. Tomasz F. ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Nie naliczono mi promocji pomimo posiadania "żappki". Często nieczynny sklep.

  1. Dosiek ★☆☆☆☆

    Od 20 min nie ma sprzedawcy a drzwi są zamknięte. Żadnej informacji na drzwiach. Nie polecam.

  2. Nawojczyk ★★★★★

    Żabka bardzo przyjazna mimo małej ilości miejsca, kasjerzy mili i zaradni, szczególnie ten młody chłopak, co zawsze mówi do widzenia i zapraszam ponownie. Okazjonalnie można usłyszeć jedyne w swoim rodzaju koncerty gitarowe autorstwa mieszkańca z okolicy.

  3. Turystycznie ★★☆☆☆

    Mała ciasna sprawia wrażenie zaniedbanej. Kupiłem hot doga miał być kabanos, dostałem bekon ser, nienawidzę tego smaku. W dodatku chłopak który obsługiwał chciał dać komuś innemu mojego okropnego hot doga. Nie miał też nawet ubioru firmowego więc wchodząc do sklepu nie wiedziałem że palący papierosa człowiek przed sklepem to sprzedawca. Raczej na przyszłość wybiorę inny punkt.

  1. Daniel ★★★☆☆

    Żabka jak każda inna pod względem asortymentu, jednak zupełny brak miejsca w środku wplywa na ocene.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy skwer Kościuszki 17, Śródmieście, 81-370 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements