Nie jestem zadowolony z wykonanej pracy. Jak dzwonię za każdym razem właściciel przesuwa termin odbioru auta. Masakra firma.
Opinie
-
Weronika Ł. ★☆☆☆☆
-
Pan Andrzej ★☆☆☆☆
Nie polecam. Pan mechanik źle wykonał pracę lakieru auta. Zły kontakt, nie odbiera telefonu. Wg mnie zwykły krętacz. Nie będę nikomu polecać tej firmy.
-
MordoR Immortal ★★★★★
Trudno znaleźć, nie ma żadnych plakatów czy banerów. Z pozytywów? W sumie wszystko, Panowie konkretni, szybka i według mnie dobra wycena, poświęcili bezproblemowo mi czas mimo natłoku pracy, dobre podejście do klienta. Cena na obecne czasy, stosowna
-
Roman Korn ★☆☆☆☆
Nikogo na miejscu nie ma, chyba zakład nie działa
-
Angelika Ozdyk ★☆☆☆☆
Auto było na poprawkach 3 razy, ani razu poprawki nie zostały wykonane rzetelnie. Po niecałym roku zaczęły gnić drzwi i słupki przy szybie czołowej (była wyciągana do lakierowania). Nadkola tył- niewyszlifowany szpachel, reperaturka zle wstawiona- zderzak nie pasuje. Kolejny raz na poprawki nie oddam, szkoda auta.. Auto do ponownego lakierowania, ale już u LAKIERNIKA.
-
Angela ★☆☆☆☆
Auto było na poprawkach 3 razy, ani razu poprawki nie zostały wykonane rzetelnie. Po niecałym roku zaczęły gnić drzwi i słupki przy szybie czołowej (była wyciągana do lakierowania). Nadkola tył- niewyszlifowany szpachel, reperaturka zle wstawiona- zderzak nie pasuje. Kolejny raz na poprawki nie oddam, szkoda auta.. Auto do ponownego lakierowania, ale już u LAKIERNIKA.
-
Jarek Jastrzębski ★★★★★
Dobrze zrobiona robota w przystępnej cenie. Polecam!
-
Bartas ★★★★★
Witam. Jak najbardziej polecam. Ford Mondeo Mk4, tylna lewa reperaturka przerysowana dosyć mocno do gołego jeszcze za "kadencji" poprzedniego właściciela. Niewdzięczny lakier fordowski "micastone" (w zależności od światła mieni się różnymi kolorami/odcieniami). Auto oddane w poniedziałek rano, we wtorek po południu odebrane. Efekt rewelacyjny. Lakier dobrany idealnie, nie ma śladu po zarysowaniach, co więcej nie ma śladu, że było lakierowane :) nic się nie odznacza. Perfekcyjna robota i nie za wygórowane pięniądze. Polecam i jeszcze raz polecam !
-
Łukasz Mirosław ★★★★★
Zrobione na czas jakość usługi dobra niema się do czego przyczepić cena również konkurencyjna
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres REMBAKS ARKADIUSZ KROLL lakiernictwo samochodowe?
REMBAKS ARKADIUSZ KROLL lakiernictwo samochodowe znajduje się przy Dębogórska 21, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do REMBAKS ARKADIUSZ KROLL lakiernictwo samochodowe?
Można skontaktować się z REMBAKS ARKADIUSZ KROLL lakiernictwo samochodowe pod numerem +48 665 708 106
Jak można dotrzeć do REMBAKS ARKADIUSZ KROLL lakiernictwo samochodowe?
Do REMBAKS ARKADIUSZ KROLL lakiernictwo samochodowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku