Usługa co prawda wykonana, ale fakt, że koła dokręcane pneumatem, chociaż mnie uczono, że śruby dokręca się z odpowiednim momentem, a nie na siłę. O fakturę prosiłem się ponad miesiąc, mimo że dane łącznie z e-mailem były wysłane do szefa 2-3 razy, a szef jak byłem po raz kolejny osobiście to cyt. jego słowa "zapomniał o mnie", że stałem na dworzu prawie pół godziny czekając, aż skończy rozmawiać ... To był mój pierwszy i ostatni raz w tym serwisie.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof “Coolphone” Stangel ★☆☆☆☆
-
Xxx Xxx ★☆☆☆☆
Wywazylem wszystkie koła i kierownica dalej drży jak drżała mówię to może nie koła wymieniłem półosie nowe 1500zl dalej drży wymieniłem wachacze całe 500zl dalej drży. Coś mi nie pasowało dałem na wyważenie gdzieś indziej i pan mówi panie na jednej feldze ma pan 130gram odważników przyklejonych. Po zerwaniu i danych nowych nic nie drży. Starszy pan coś musiał źle wyważyć lub maszyny zmieńcie!
-
Sidjio ★★★★★
Szybko sprawnie i bez problemu. Kontakt na 5. I bardzo miła obsługa. Pozdro:)
-
Dom Pic ★☆☆☆☆
Nie wiem skąd oni wzieli pracowników ale nigdy więcej, robią to jacyś przypadkowi ludzie z którymi nie ma kontaktu i nie potrafią złożyć zdania. Oczywiście zawsze jest usprawiedliwienie dlaczego się nie udało i trzeba czekać kolejne dni na naprawę. Nie polecam
-
Damian Dziubek ★★★★★
Jedyne słuszne miejsce! Opony wymienione ekspresowo i profesjonalnie, świetna obsługa zarówno Panowie na warsztacie jak i biurze. Miejsce z serduchem do aut a nie tylko liczące papierki. Gorąco polecam
-
Kazik Piekarski ★★★★★
Bardzo dobry warsztat z konkurencyjnymi cenami jak na warunki Trójmiasta, wymiana hamulców i regeneracja zacisków zrobiona zgodnie ze sztuką, do tego dobry kontakt z klientem i płynne informację o znalezionych pozostałych usterkach. Dobrze dobrane części. Miałem do czynienia z dużo większymi i droższymi serwisami w okolicach gdzie podejście do klienta jak i jakość napraw była na zdecydowanie niższym poziomie. Zapewne odwiedzę jeszcze wiele razy i polecam.
-
Marek Marek ★★★★★
Szybko i profesjonalnie. Umówiłem się na wymianę opon, panowie czekali, raz dwa wymienili opony. Polecam
-
dzejms ★★★★★
Moj samochód miał uszkodzony uklad wydechowy. Na ten warsztat trafiłem przypadkowo, z marszu. Szef pomimo aut na stanowiskach wyprowadził jedno z nich i zlecił pracownikom (sympatyczni ludzie) aby zobaczyli co mojemu Francuzowi dolega. Umówiliśmy się na naprawę za dwa dni i na trzeci było po sprawie. Cena usługi totalnie mnie zaskoczyła. Oczywiście na plus. Zdecydowanie polecam ten warsztat . Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki. Marek od niebieskiego 206.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Markaz - Warsztat samochodowy - Opony?
Markaz - Warsztat samochodowy - Opony znajduje się przy Admirała Józefa Unruga 111, 81-153 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Markaz - Warsztat samochodowy - Opony?
Można skontaktować się z Markaz - Warsztat samochodowy - Opony pod numerem +48 507 146 251
Jak można dotrzeć do Markaz - Warsztat samochodowy - Opony?
Do Markaz - Warsztat samochodowy - Opony można dotrzeć, korzystając z poniższego linku