Pisze komentarz po pół roku bo w sumie sytuacja dalej mnie gryzie. Auta do tego mechanika oddałem parę razy. 1. Wiedziałem, że mam do wymiany tuleje wahacza - przyjechałem ze swoją. Właściciel powiedział ,że jak mam swoją to wymienia na moją odpowiedzialność bo on ma swoje, któr się spradzają. Wiedziałem, że moja jest dobra. Wymienił, wszystko cacy. BYŁEM MEGA ZADOWOLONY, że mam mechanika w Gdyni. 2. Nissan - ten sam co wyżej. Nie wchodził na obroty, ogólnie auto jeździło, ale było mocno "zmęczone" i nie wchodziło na obroty powyżej 2tyś. Tutaj mechanik też nie pomógł. Nie pamiętam co powiedział, ale bez znaczenia bo usterka naprawdę byłą trudna - kilku mechaników tym serwis nissana również nie dał rady. - usterka czujnik polozenia lewarka zmiany biegów nie domagał. Ja nawet nie wiedziałem ,że jest coś takiego. 3. Znowu nissan. Auto potrafiło znikąd zgasnąć - raz na jakiś czas, bardzo nieregularnie. Dałem do PEPE serwisu. Po paru dniach dzwoni właściciel - zrobione - Wymieniony czujnik wałka rozrządu. Dużo nie skasował - byłem mega zadowolony - tylko, że tylko do ich bramy bo nissan znowu zgasł. Znowu powrót do warsztatu i zostawiam auto, ale w sumie nie było się co dziwić skoro auto gasło bardzo nieregularnie. Po kolejnych dniach dzwoni właściciel, że w sumie to "wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to rozrząd do wymiany". No to jak słyszę ,że chłop z przyrody wróży co się dzieje z moim autem to mi się nóż w kieszeni otwiera. Przyjechałem po auto. Po rozmowie z właścicielem, uzgodniliśmy, że on mi odda to co zapłaciłem za robociznę, a ja płacę tylko za czujnik, który zamontował. Pokazał mi cenę, kasę oddał - nie miałem już czasu znowu mu dawać czujnika do wyciągnięcia. W każdym razie dogadaliśmy się, więc nie widziałem problemu. Autem znowu dojechałem do Koszalina, dałem swojemu mechanikowi - wymienił mi ten sam czujnik na ogrinalny - autko działało. Więc diagnoza prawidłowa, za pierwszym razem, ale zamiennik do d. 4. I teraz historia, która przelała czarę goryczy. Przyjechałem z uszkodzoną odmą olejową w peugot. Przewód rozpadał się w rękach. Po jednym dniu wymienili całą odmę, skasowali chyba 180zł - no znowu niezła cena. Wyjechałem autem i tego samego dnia zobaczyłem ,że olej z auta kapie. No to następnego dnia dzwonię i mówię ,że chyba coś nie dociśnięte bo olej kapie. No to znowu przyjechałem zostawiłem auto na dzień. Diagnoza - przerdzewiała chłodnica. Właściciel zasugerował, żebym zamówił sobie z allegro bo u niego drogie i może to przekroczyć wartość auta. Przyjechałem, auto zabrałem i załamany jestem stanem auta. Pod domem sprawdzam stan płynu chłodniczego - faktycznie pół zbiorniczka w chłodnicy, więc dolałem płyn - dodałem uszczelniacz. Po dwóch dniach dalej full, a olej czy tam jakiś płyn dalej ucieka, a ja co chwilę dolewam oleju. Na parkingu podniosłem auto, wchodzę pod spód , a tam wielka kropla oleju na KORKU MISY OLEJOWEJ, a chłodnica w pięknym srebrnym kolorze. (olej pół roku wcześniej sam wymieniałem i było dobrze) Zrobiłem zdjęcie, nagrałem filmik - wysyłam do właściciela i pytam o co chodzi, diagnoza wogóle się nie pokrywa z tym co znalazłem. Pół roku auto nie kapało, teraz kapie. I sugeruje ,że może gdzieś odma jest zagięta - ciśnienie wzrosło i ucieka przez korek. Właściciel odpowiada, że jakby tak było to prędzej by przez odmę uciekało (więc w sumie trochę się pogrążył). No to już mówię ,że może chłopakom na warsztacie coś się przekręciło w tej misie (pomylili auta i olej chcieli wymieniać czy coś - wkońcu miedziana uszczelka jest "jednorazowa") Powiedział mi ,żebym przyjechał. Przyjechałem, ledwo wjechałem na warsztat to już kroplę zostawiłem. Auto nie zdążyło się podnieść, a z właścicielem już się kłóciliśmy. Bo ja zarzucam bardzo kiepską diagnozę i sugeruje sabotaż, a on mi mówi, że to chłodnica bo mokrą na osłonie pod nią. No mokro, a może dlatego, że kurka jak byłem u was tydzień temu to nie miałem odmy i cały olej wyplułem ? Za każdym razem wyjechałem "o własnych siłach". Współczuję jeśli ktoś nie miał takiej możliwości....
Zdjęcia
Opinie
-
Ale ryn ★☆☆☆☆
-
Patrycja Dąbrowska ★★★★★
Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, a byłam 2 autami. Pełen profesjonalizm, zawsze proszę żeby przejrzeć auto dokładnie i zawsze jak pracownicy coś zauważają dzwonią i pytają czy robimy teraz i dokładnie opisują co się dzieje i jak to będzie koszt . Kwoty naprawdę uczciwe i nie jest to miejsce gdzie robocizna kosztuje krocie. Ogromnie polecam
-
Michał Hawieńczyk ★★★★★
Problem z łożyskami. Rano oddane auto w południe gotowe do odbioru. Śmiga jak nowe, a cena mega pozytywnie mnie zaskoczyła.
-
Dominika Gil ★★★★★
Był to przegląd przedzakupowy samochodu. Mechanik sumiennie sprawdził auto i sporządził opis i dokumentację fotograficzną. Dzięki dokładnego sprawdzeniu odradził nam zakup wskazując, że koszta napraw przewyższają jego wartosc. Polecam. Rzeczowa robota. Warto korzystać.
-
mar cin ★★★★★
Pojechałem z błędem hybrydę panowie sprawdzili na następny dzień roboczy umówili błąd naprawili w komputerze wszystko pokasowali Wszystkie błędy wymienili pasek oraz przy okazji wymienili olej wszystkie filtry i zrobili Ozonowanie oraz oddali samochód Mechanicznie i wizualnie w dużo lepszym stanie niż go tam zostawiłem. Błędów Nie ma hybryda działa bateria która myślałam że do wywalenia już okazuje się że jest całkiem dobra a do tego w środku wygląda i pachnie świeżością. Ktoś zapyta za ile to odpowiem że nieważne ile bo ja i tak bym tego sam nie zrobił raz że nie mam możliwości umiejętności a przede wszystkim chęci do takich rzeczy pozdrawiam i powodzenia życzę PS francuskie samochody są najlepsze to powiecie mechanikowi ha ha
-
Uzytkownik 10 ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu, miła i fachowa obsługa, ceny niskie i szybkie terminy! Bardzo polecam.
-
Artur Rogalski ★☆☆☆☆
Zwykły przekręt ludzie , przy rozebranym rozrządzie robi książkowe błędy nie wymieniając pompy wody (klęska) nie sprawdza swoich pracowników którzy nie potrafią dokręcić śrub od kół pasowych na montowanych podzespołach (będziesz zbierał na ulicy ) .... zapewnia o uzupełnieniu płynów chłodniczych nie zgrzewając silnika , po czym trzeba dolać połowę wartości przez zapowietrzony układ a marzę za materiał kasuje , informuje o czarodziejskich próbach szczelności chłodnicy oleju po czym owa wypuszcza szlam na gumowe elementy . Silnik po remoncie szarpie co drugi cykl mam nadzieję że choć panewki są z fabryki nie z recyklingu . Wysprzeglik sprzęgła z oryginału zamieni ci na zamiennik i nie potrafi przyznać się że ładuje bubel bo nie kontroluje tego co robią tam jego chlopcy
-
Alan Kaczkowski ★★★★★
Na prawdę bardzo sprawnie w przystępnej cenie ustawiona zbieżność. Żadnego naciągania na widok młodego kierowcy jak próbował to zrobić mechanik u którego byłem zanim trafiłem do PepeSerwis (chętnie podzielę się który). Zabrakło jedynie adaptacji czujnika kąta skrętu, którego Panowie postanowili podjąć się ponownie w tym samym dniu w którym odebrałem samochód po zbieżności. Będę wracał
-
Robert Majewski ★★★★★
!!!!! 10 GWIAZDEK!!!! Jestem w podróży z Poznania i 50 km przed Gdynią silnik wszedł w tryb awaryjny, z sercem na ramieniu dotarłem do Gdyni. Zrezygnowany dzisiaj próbowałem znleźć mechanika, rano zadzwoniłem lecz nikt nie odbierał, po pół godziny Pan zadzwonił do mnie. Przedstawiłem całą sytuację i zaproszono mnie na warsztat. Panowie od razu zdiagnozowali usterkę zamówili części, taksówka dostarczyła i naprawili samochód całość trwała około godziny. Jestem bardzo wdzięczny, jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pe Pe Serwis Samochodowy Pliszka P.?
Pe Pe Serwis Samochodowy Pliszka P. znajduje się przy Opata Hackiego 14B, 81-213 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pe Pe Serwis Samochodowy Pliszka P.?
Można skontaktować się z Pe Pe Serwis Samochodowy Pliszka P. pod numerem +48 508 771 626
Jak można dotrzeć do Pe Pe Serwis Samochodowy Pliszka P.?
Do Pe Pe Serwis Samochodowy Pliszka P. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku