Opinie

  1. Emilia Iwanicka ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa klienta, Pan mnie wyśmiał prosto w twarz. Przyszłam zapytać mniej więcej o wycenę to dostałam odpowiedź „To tak jak ja bym do Pani przyszedł zapytać o wycenę domu bez projektu”, gdzie wiedziałam dokładnie co jest do zrobienia w samochodzie i Pan został o tym poinformowany. Dostałam łaskawie widełki cenowe do 7 tysięcy złotych za łożyska i nagrzewnice (oryginalna nagrzewnica do mojego samochodu kosztuje 450zł, rozumiem koszt za robociznę ale to i tak jest wygórowana cena). Jeżeli chcecie przepłacać i zostać poniżeni to ten warsztat wam to zapewni:).

  2. Karolina Sudowska ★★★★★

    Bardzo polecamy usługi firmy Luk Car. Wstawiliśmy auto z uszkodzonymi drzwiami oraz zarysowaniami i odebraliśmy je w świetnym stanie. Ponadto mieliśmy na bieżąco informację o statusie naprawy. 10/10 :) Karolina i Hubert

  3. Kasia ★☆☆☆☆

    Ciekawa sytuacja, jakiś czas temu auto odstawione do tego serwisu. Po wykonanej usłudze gdy przyszło do płatności informacja: o jak długo męczyli się z moim autem (faktycznie stał 2 dni zamiast umówionego 1, w tym prawie cały pierwszy dzień na parkingu tak jak został przeze mnie zostawiony). Mam niedaleko żeby podejść do serwisu i zerknąć czy auto już zabrane z parkingu do wewnątrz czy nie. Po zabraniu auta do domu oczywiście sprawdzanie nagrania z kamerki aby zobaczyć dodatkowo jak to długo naprawiali moje auto. i tutaj zdziwienie: ostatnie nagranie to jak auto przeze mnie przyprowadzone na parking serwisu a kolejne nagranie to jak auto jest zabierane przeze mnie do domu po wykonanej usłudze.... Ciekawa sytuacja bardzo.... Nigdy dotąd to mi się nie przytrafiło.... żaden inny serwis nie wpadał na takie pomysły aby po wejściu do auta od razu odłączyć kamerkę...

  1. Michał Pilipiuk ★★★★★

    Bardzo profesjonalne i uczciwe podejście. Od jakiegoś czasu miałem problem ze światłami stop, ciągle się świeciły. Panowie szybko zdjagnozowali nietypową usterkę układu elektrycznego i tanim kosztem udało się ją usunąć. Za podejście i profesjonalizm należy się 5 gwiazdek, napewno będę wracał.

  2. Ctr ★★★★☆

    Panowie z warsztatu pomogli mi już dwa razy. Pierwszy raz przy wymianie nadkola na przodzie (150zł), drugi raz przy wymianie klocków i tarcz hamulcowych (741,30zł), również na przedniej osi. Auto hamuje i sprawuje się dobrze. Nie widzę jak na razie nic złego. Zaraz obok warsztatu jest myjnia samoobsługowa.

  3. michal sta ★★★★★

    Spoko obsługa i bardzo dobra robota.

  1. Nel Urla ★★★★★

    Najlepszy warsztat miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta

  2. M D ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta, uczciwa cena i niezwykle szybki czas naprawy. Konkretna wiedza i profesjonalizm, a nie jakieś wróżenie z fusów i nabijanie w butelkę klienta. Auto zdiagnozowane i naprawione od ręki w kilka godzin co dla przyjezdnego jak Ja jest mega atutem. Z czystym sumieniem polecam ten warsztat.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Luk-car Łukasz Urla?

Luk-car Łukasz Urla znajduje się przy Antoniego Abrahama 15, 81-198 Pogórze, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Luk-car Łukasz Urla?

Można skontaktować się z Luk-car Łukasz Urla pod numerem +48 504 158 800

Jak można dotrzeć do Luk-car Łukasz Urla?

Do Luk-car Łukasz Urla można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements