Miałem w aucie nieprawidłowo podłączony reduktor gazu przez co nie było grzania w kabinie. Panowie prawidłowo podłączyli reduktor, wyregulowali gaz i teraz wszystko jest w najlepszym porządku.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Smolarz ★★★★★
-
Patryk Pietrzak ★★★★★
Bardzo polecam. Profesjonalne, fachowe i serdeczne podejście. Problem z gaśnięciem silnika po przełączeniu na gaz rozwiązany od ręki, do tego jeszcze serwis filtrów. Wrócę, gdy tylko nastąpi taka potrzeba:) Jaguar X-Type
-
Adrian Ankiewicz ★★★★★
Zakładałem w tym warsztacie instalację LPG w outlanderze, zależało mi aby było dobrze i jestem zadowolony ponad 30k km bez żadnego problemu. Nie czuć różnicy kiedy auto przełączy się na gaz. Dałbym gwiazdkę mniej bo czasami kontakt z warsztatem nie jest łatwy ale wiedzą Panowie nadrabiają. Stały skład pracowników, którzy znają się na robocie, gwarantuje stałą i najwyższą jakość usług.
-
Rafal Jones ★★★★★
Dzień dobry wszystkim podzielę sie i ja swoją opinią na temat tego warsztatu zawsze korzystam tylko tam z usług. Ustawienie Gazu. Zawsze zrobione na perfekt etap po etapie każdy jest sprawdzany jazda próbna i powrót do warsztatu w celu zebrania mapy i regulacji kejna jazda dynamiczna i powrót w celu sprawdzenia wszystkiego czy jest tak jak być powinno. Cena za ustawienie Gazu i sprawdzenie wszystkiego naprawdę jest spoko.. Profesjonalnie szybko i bardzo dobrze. Serdecznie polecam wszystkim.
-
Zbychu Skazynsky ★★★★★
Z czystym sumieniem polecam, Panowie znają się na rzeczy, pracę wykonują dokładnie i ze starannością a ceny w porównaniu do innych warsztatów, prawie jak za darmo. No i na czele przemiły Pan Witek który jest bardzo sympatyczny do każdego klienta podchodzi indywidualnie i zawsze znajdzie czas na pomoc nawet w nagłej sytuacji. Gorąco polecam.
-
Zbigniew B. ★★★★★
Mega profesjonalny zakład jak dla mnie i jeśli chodzi o Gaz. Polecam
-
Franc Mauler ★★★★★
Założyłem gaz do opla astry J ,jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i profesjonalnego podejścia do klienta.
-
Mirosław Kłopotowski ★★★★★
Profesjonalnie, fachowo i uprzejmie. Po raz pierwszy byłem na przeglądzie/serwisie gazowym (wcześniej jeździłem tylko benzyniakami). Pan który dokonywał przeglądu fajnie wszystko wyjaśnił co i dlaczego wymiana, w jakim stanie są elementy instalacji. Jestem mile zaskoczony, bo większość mechaników nie odzywa się wcale a jak już są o coś zapytani to odburkują coś pod nosem. Dla mnie to ważny element usługi - komunikacja i ludzkie podejście. Tutaj super się zaskoczyłem! Polecam bardzo.
-
Mateusz Piechowski ★★★★★
Najlepszy gazownik w Gdyni i reszcie świata. Profesjonalne i fachowe podejście do klienta. Szybka, trafna diagnoza i naprawa bez zbędnych kosztów. Rzetelny i godny polecenia warsztat. Szczerze polecam!
-
Marcin ★★★★★
Najlepszy warsztat zakładający instalacje gazowe LPG w Trójmieście. W moim 5.7 HEMI instalacja działa bez zarzutu ponad 120 tyś. km. Za każdym razem jak jakiś mechanik otwiera maskę to chwali staranność wykonania. Umowione serwisy zawsze punktualnie i sprawnie zrobione. Dodatkowe regulacje wykonane od ręki. Ceny? - usługa warta każdej złotówki. Bardzo polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Atut. Instalacje gazowe.?
Auto-Atut. Instalacje gazowe. znajduje się przy Energetyków 14, Śródmieście, 81-185 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Atut. Instalacje gazowe.?
Można skontaktować się z Auto-Atut. Instalacje gazowe. pod numerem +48 586 685 777
Jak można dotrzeć do Auto-Atut. Instalacje gazowe.?
Do Auto-Atut. Instalacje gazowe. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku