Dramat wysłałem turbo na hybryde z 14 dni roboczych zrobiło się 17 na dodatek kazali mi dopłacić bo podobno turbo było uszkodzone kosz zmiennej geometrii oraz obudowa strony gorącej.W sumie hybryda miała kosztować 2799 a wyszło 3297zł Nie polecam żadnej informacji o dodatkowych kosztach .
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Rzepka (Bastek) ★☆☆☆☆
-
GrzegorzAutoGrześ ★☆☆☆☆
Porażka... Pracują tam ludzie którzy nie potrafią rozwiązać prostego problemu. Sprzedają jakieś buble. Towar jest niezdatny i nie pasuje do auta do którego miał pasować ale firma ta nie uznaje tego jako swój błąd tylko że przedmiot nie spełnia moich oczekiwań i żądają żeby to ja zapłacił za przesyłkę zwrotna i nie są w stanie przyjąć tego na klatę że błąd jest po ich stronie i to oni sprzedają niepasujące części.. porażka. Nie Polecam.
-
Serwis Obornicka ★☆☆☆☆
Dramat to mało powiedziane. Sprzedają chłodnicę bez króćców do podłączenia węzy wodnych. (tak króćce nie były przyspawane do chłodnicy !!!) Pani w słuchawce mi mówi że na aukcji nie ma napisane że to chłodnia z króćcami i że to moja wina że przedmiot nie spełnia moich oczekiwań. Nie było by tematu że by nie to że został zaproponowany zwrot za przesyłkę którego ja mam zapłacić!! Kupowałem na tej stronie dużo rzeczy bo prowadzę warsztat samochodowy ale już raczej zrezygnuje.. Towar zły nie z mojej winy i mam płacić za przesyłkę!! Odradzam kupowanie w tym miejscu. Obsługa tragiczna chamska , nie potrafiąca rozwiązać prostego problemu.. OMIJAĆ !!
-
Piotr Połeć ★☆☆☆☆
Dramat. Od 2 miesięcy czekam na dystanse, dzwoniłem 4 razy w ciągu ostatnich 3 tygodni i zawsze słyszałem to samo "dostawa towaru będzie u nas po weekendzie". Nie polecam nikomu. Za każdym razem rozmowa z inną osobą i jedna zrzuca winę na drugą.
-
Piotr Krajnik ★☆☆☆☆
Przepustnica wydechu po miesiącu brzęczała, po 4 miesiącach się blokowała (przeguby kulowe zardzewiały) a po 14 miesiącach odpadłą na spawie. Mechanizm podciśnienia zrobiony nie dbale (zagięte wężyki) Reklamacja nie uwzględniona bo uszkodzenia mechaniczne, skoro uderzyła na asfalt... NIE POLECAM
-
Daniel M ★★★★★
Świetne części, obsługa klienta na najwyższym poziomie
-
Michał Wilk ★★★★☆
Firma pod względem podejcścia do klienta na wielki Plus. Minusem jest to że wysyłając np. jak w moim przypadku turbo na modyfikację, firma oddaje to podwykonawcom którzy"jak ja to odczułem" kąpletnie nie zna się na swojej robocie. Reklamowałam turbo dwa razy ponieważ było źle zmodyfikowane. Odzyskałem pieniądze za zniszczone turbo bardzo szybko i mimo wszystko mam o nich dobre zdanie. Polecam,;)
-
Poldek Mtb ★☆☆☆☆
Nie polecam. Auto na podnośniku i do założenia dedykowany zestaw intercoolera. Nic do siebie nie pasuje. Dwa losowe kolanka , połączone w przypadkowym miejscu i do tego krzywo. Opaski również nie pasuja ,bo wysłali za duze. Zestaw idealny żeby wywalić go na smietnik razem z osobą która to pakuję
-
Kamil Wloskowski ★★★★★
Polecam zakupy w tym sklepie, pomimo mojego błędu w zamówieniu część była wymieniona na właściwą bez zbędnych ceregieli, tak samo z reklamacją wadliwego wiatraka , wysłane sprawdzone, odesłali sprawne. Polecam zdecydowanie !
-
Piotr Janusz ★☆☆☆☆
Rozszedł się lut w chłodnicy. Miejsce schowane za belką bez możliwości uszkodzenia mechanicznego. Problemy z reklamacją a towar od nich to porażka!! Teraz kupiłem Fmic pro i w zestawie brakowało silikonów i obejm, problem z rozwiązaniem sprawy i chcą dodatkowe pieniądze za silikony których nie dostałem a intercooler kosztował 2300 PLN! Ostrzegam przed tą firmą i nie polecam!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres FMIC.pl?
FMIC.pl znajduje się przy Boczna 6, Zawodzie - Dąbie, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do FMIC.pl?
Można skontaktować się z FMIC.pl pod numerem +48 793 593 993
Jak można dotrzeć do FMIC.pl?
Do FMIC.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku