Opinie

  1. Roman Wittbrodt ★★★★★

    Jestem klientem tego warsztatu od 20 lat i zawsze byłem zadowolony i nadal jestem bo dzisiaj odebrałem z naprawy jedno z moich aut gdzie widać jakość i profesjonalizm tego warsztatu względem klienta i mogę polecać ten warsztat w 100% a cenowo jest dużo taniej niż u autoryzowanych dilerow

  2. Marcin Henszel ★★★★★

    Od 3 lat mam Peugeot 508 RXH Hybryda i jak to mnie ...moje auto wcześniej określano specyficzne auto albo czasochłonne, a czas to pieniądz. Kolejna wizyta ,do naprawy i nowy mechanik.podczas spisywania protokołu i bolączek auta jak i moich pan mi dokładnie omówił co będzie wykonane,zrozumiale przedstawił mi przyczyny co powodowało zaburzenia podczas prowadzenia.jasno i zrozumiale przekonał mnie że każda usterka jest możliwa do wyszukania i zreperowania.podczas prac mechanika byłem informowany o postępach.naprawe auta wykonano pozytywnie, auto przejechało od naprawy prawie 2 tyś km i nic nie burczy i nic nie mruczy.dziekuje całej załodze za podejście z wynikiem pozytywnym do pracy.

  3. Martyna UK ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu! Profesjonalne podejście do klienta, szybka diagnoza i naprawa mojego auta. Panowie mają ogromną wiedzę i doświadczenie, a przy tym są bardzo uprzejmi i pomocni. Ceny również są uczciwe, a prace wykonane na czas. Na pewno wrócę, gdy będę potrzebowała jakiejkolwiek pomocy z samochodem. Zdecydowanie polecam!

  1. Andrzej Duchnowski ★★★★★

    U Pana Romana naprawiam i serwisuję samochody od wielu lat.Wiem, że mogę spokojnie zostawić samochód i czekać na wiadomość o wykonanej naprawie, wycenie lub przeglądzie. W tym czasie zdarzyła się jedna reklamacja.Została ona uznana a usterka natychmiast usunięta na koszt warsztatu. Śmiało mogę polecić warsztat AUTO-SZPAK. Pełen profesjonalizm i miła obsługa.

  2. Jakub Gadomski ★★★★★

    Dobry kontakt, uczciwy specjalista, koszty uzgodnione przed robota, po wykonaniu uslugi moglem obejrzec wymienione klocki, stan oleju itd. Polecam! Zrobilem nastepnego dnia autem trase 1800km bez problemu.

  3. Łukasz Nos ★★★★★

    Szybko, sprawnie. W drodze z Helu mieliśmy awarię. Po telefonie i dopytaniu czy uda się naprawić od ręki w dniu dzisiejszym, pan powiedział że zaraz sprawdzi dostępność części w hurtowni. Pan oddzwonił, że część zamówiona i możemy przyjeżdżać. Po godzinie było już po sprawie, mimo że wynikły dodatkowe roboty, całość została szybko ogarnięta. Mechanik nas obsługujący (pan Bogdan) bardzo fachowy i przyjemny. Szef rzeczowy i konkretny. Wszystko w rozsądnej (niedrogiej) cenie. Jeśli ktoś będąc w Trójmieście lub nawet półwyspie helskim będzie w potrzebie mechanicznej polecam.

  1. Patryk Nowak ★★★★★

    Polecamy z czystym sumieniem. Samochód odmówił nam współpracy podczas powrotu do domu. Na numer do Auto-Szpak natrafiliśmy przypadkiem w internecie. Pan właściciel od razu zgodził się nam pomóc.Auto trafiło na warsztat, błyskawicznie postawiono diagnozę i zamówiono części.Miła i fachową obsługa. Miłym zaskoczeniem dla nas była również niewygórowana cena za usługę.Polecamy jeszcze raz.Pozdrawiamy pana właściciela i ekipę.Nowaki od białego Passata

  2. robebars ★★★★★

    Trafiłem do Pana Romana warsztatu z polecenia i będę polecał go innym. Diagnoza okazała się najgorsza z możliwych - wymiana silnika. Pan Roman służył radą i wiedzą na każdym etapie naprawy auta. Nie było żadnego problemu z kontaktem - p.Roman zawsze odbierał telefon, co było dla mnie bardzo ważne aby upewnić się że prace postępują zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Jego ekipa uporała się z awarią bardzo szybko jak na czas urlopowy i za to chciałbym bardzo podziękować. Tylko Ci którzy wiedzą jak skomplikowaną operacją jest podmianka silnika i potem go uzbrojenie, mogą stwierdzić ze żadna awaria im nie straszna. Sam wrócę i innym polecam.

  3. Łukasz Podlewski ★★★★★

    Mój ulubiony warsztat, gdy jeszcze mieszkałem w Gdyni. Dotychczas byłem przyzwyczajony do pewnego "standardu" warsztatów z okolic mojej rodzinnej miejscowości. To czego doświadczyłem u Romka Szpaka w tym warsztacie samochodowym otworzyło mi oczy, że można inaczej. Po pierwsze punktualność, po drugie rzeczowe omówienie sprawy, żadnych dziwnych dopłat za rzeczy, które są tak częste u innych mechaników. Tego mechanika poleciłem już kilku osobom i wiem, że również są zadowolone. Polecam, przez kilka lat ani razu się nie zawiodłem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto-Szpak?

Auto-Szpak znajduje się przy Żwirowa 48, 81-010 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto-Szpak?

Można skontaktować się z Auto-Szpak pod numerem +48 586 236 350

Jak można dotrzeć do Auto-Szpak?

Do Auto-Szpak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements