Starsze małżeństwo chciało złożyć zamówienie przy kasie ponieważ nie radziło sobie z kioskiem jednak obsługa bezczelnie odmówiła odsyłając ponownie do kiosku, uzasadniając że nie ma na to czasu bo musi pakować zamówienia. Może pora zrezygnować z jedzenia w tym miejscu by nauczyli się szacunku do ludzi ( 14.12.2025 godzina 13:10)
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Schmidt ★☆☆☆☆
-
Polina Oo ★☆☆☆☆
Dwa dni temu zamówiłam jedzenie na wynos w tym lokalu. Mało tego, że musiałam czekać na swoje zamówienie pół godziny, to jeszcze nie usłyszałam żadnych przeprosin. Pani menedżer przewróciła oczami i powiedziała, że oni czekają na skrzydełka. W tym czasie reszta obsługi żartowała i dobrze się bawiła, zamiast w końcu zabrać się za przygotowanie jedzenia. Oprócz mnie kilka innych osób również czekało na swoje zamówienia około 40 minut. Czy KFC nie jest przypadkiem miejscem szybkiej obsługi? Ogólnie lubię wasze jedzonko, ale ten konkretny lokal to jakieś nieporozumienie. Przeszkolcie proszę swoich menedżerów, jak powinni rozmawiać z klientami.
-
Natalia ★☆☆☆☆
Przed chwilą zamówiłam churros( surowe nie chrupiące)karmel żenada jedną porcję karmelu rozdzielili na dwie płacę pieniądze kupuje i nie mogę zjeść tego za co zapłaciłam
-
Julia Buchta ★★☆☆☆
Zamówiliśmy 2x zestaw qurito ( mam nadzieję, że zapisałam poprawnie ) zamawialiśmy przy kiosku więc nie mogę wypowiedzieć się na temat obsługi. Natomiast nasze jedzenie, było porażką… Qurito zarówno jedno jak i drugie, składało się praktycznie tylko z sosu BBQ- był to jedyny tam wyczuwalny składnik. Reszta tam zawartych produktów takich jak mięso było bez zarzutu, warto wspomnieć, że danie nie było ciepłe !
-
Aleksandra Śmiechowska ★☆☆☆☆
Nie polecam!!! Nie danego punktu a ogólnie restauracji. Ja wiem! Że to nie jest wina pracowników! I do nich pretensji nie mam! Ale proszę zobaczyć co otrzymało moje 8 letnie dziecko. Szkoda nie mogę umieścić zdjęcia! Kurczak składał się z papieru z etykiety. ZERO MIĘSA SAM PAPIER Z NAPISAMI. Syn Zjadł część tego czegoś! Koszmar, masakra WSTYD!!! W odpowiedzi na reklamację nie dostałam nawet słowa PRZEPRASZAM proponują 10zł rabatu. Nigdy więcej! Nie polecam
-
Kenma K0zume ★☆☆☆☆
50 minut oczekiwania na zestaw przypieczonych bites i zingera, który zdążył już wystygnąć. Byliśmy jednymi z jedynie trzech klientów w niedziele niehandlową, masakra.
-
Aliaxe e ★★☆☆☆
Godzina 13:45 wtorek (9 maja) zamówiłam dwa shake duże i nic poza tym. Na zamówienie musieliśmy oczekiwać najpierw aż pracownicy zamiast stać i się patrzeć zaczną je robić, a później by łaskawie po zrobieniu je podali (też stali i patrzyli się w przestrzeń), a shake'i zdążyły się w tym czasie rozpuścić. Szczególnie pracownik imieniem Kuba (wysoki w okularach) zwrócił na siebie uwagę nic nie robieniem tylko staniem przy kasie, kiedy nie było żadnych klientów. Wszystko robiła sama jedna dziewczyna. Smak shake jak najbardziej mimo rozpuszczenia na plus, więc nic złego o jedzeniu nie można powiedzieć, ale za to o obsłudze...
-
Cyryl Wozniak ★☆☆☆☆
Wczoraj zostałem oszukany zamówiłem kubełek i zapłaciłem ,towar do mnie nie dotarł, reklamacja telefoniczna nic nie dala jedynie to że dodatkowo zapłaciłem za rozmowę około 5 zł a nikt nie podjął rozmowy ten nr telefonu to numer płatny, Fatalna obsługa .Mijają kolejne dni a KFC nie oddaje pieniędzy które zapłaciłem a towar nie został dostarczony ,to normalna kradzież a kontaktu nadal brak
-
wojciech rank ★☆☆☆☆
Za 8 zł, zimne bez sera nie polecam xd, bekon jest ugotowany ? Nie wiem czy tak ma być.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KFC Gdynia Galeria Riviera?
KFC Gdynia Galeria Riviera znajduje się przy Kazimierza Górskiego 2, Działki Leśne, 81-304 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KFC Gdynia Galeria Riviera?
Można skontaktować się z KFC Gdynia Galeria Riviera pod numerem +48 801 464 646
Jak można dotrzeć do KFC Gdynia Galeria Riviera?
Do KFC Gdynia Galeria Riviera można dotrzeć, korzystając z poniższego linku