Opinie

  1. Вікторія Долинська ★★☆☆☆

    Obsługa jest słaba i agresywna, ziemniaki w ogóle nie miały soli, a ryż był bardzo pikantny, mimo że zamówiliśmy sos teriyaki.

  2. Sr. Laviña ★☆☆☆☆

    Zamówienie zajmuje im tak dużo czasu, że trzeba przyjść wcześniej, kiedy nie jest się głodnym, żeby nie umrzeć z głodu, kiedy będzie gotowe. Oferują tylko te promocje, na które mają ochotę. Zamówiłem dokładnie to samo co mój znajomy i on skorzystał z promocji, ale ja nie. To miejsce jest po prostu okropne.

  3. Emilka Miczko ★☆☆☆☆

    Jestem załamana na aplikacji dostałam informację że moje zamówienie jest gotowe po czym jak przyszłam to czekałam 28 minut żeby dostać zamówienie , mało tego w pewny m momencie dostałam powiadomienie ze niby już odebrałam zamówienie lecz nadal mój nr był na ekranie . Gdybym zamówiła obiad dla całej stajni byłoby to zrozumiałe ale ja zamówiłam 4 itwisty . Tylko 4 rulony . Moje zamówienie było na tablicy z numerami jako pierwsze a ja na dał czekałam i czekałam a ludzie z obiadami jak dla całej rodziny dostawali swoje zamówienia pomimo zamówienia później niż ja . Żenada.Malo tego jest zimne i nie ma sosu a zawsze w środku jest

  1. Justyna Stelmaszewska ★★☆☆☆

    Obsługa ok, ale te leżące na podłodze kości, brud, zepsuty sprzęt do shaeków i to co dostałam w B-smart strips to jakiś żart. Poszłam osobiście bo gdy zamówiłam jakieś 3-4 miesiące temu do domu to czekałam ponad godzinę, a jedzenie było zimne i ohydne.

  2. patka patka ★☆☆☆☆

    Tragedia. Czas oczekiwania na podstawowe zamówienie to około 35 minut. W tle widac 3 pracowników (poza kasjerem) którzy stoją sobie w grupie, zajmując się sobą wzajemnie zamiast przygotowaniem posiłków. Zamowienie nie zostalo poprawnie skomplementowane. Dodatkowo zestaw dla dziecka wybrakowany, brak zabawki. Jedzenie nie było przrzadzone zgodnie ze standardami sieci. Nie polecam tego miejsca.

  3. Anna Sebastian Gutowscy ★★★☆☆

    Zamawiałem z aplikacji na miejscu w lokalu bo chciałem sprawdzić jak to działa i musiałem się dopominać. Obsługa mozolna i leniwa. Lokal broni się tylko jedzeniem, ale to normalne bo sieciówka. Mimo to polecam serdecznie to miejsce dla rodzin z dziećmi i przyjaciół czy podróżujących samotnie.

  1. Klaudia J ★★☆☆☆

    Pan który mnie obsługiwał były naprawdę spoko, klimat też spoko ale jedzenie okropnie tłuste i niedobre NiE polecam! :/

  2. Sylwia Markiewicz ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa. Toaleta która powinna być w lokalu jej nie było trzeba było wyjść i dodatkowo nie było wgole oznakowań gdzie ona się znajduje. Do toalety można było tylko wejść za okazaniem paragonu a jak się go nie pokazało to trzeba zapłacić. W restauracji nie miła atmosfera frytki nieświeże , zleżałe. Jak stałam przy kasie spokojnie czekał z 5 aż w końcu musiałam zawołać panią do kasy a i tak po 10 minutach dopiero ktoś łaskawie przyszedł z wielką pretensją że pani musiał przyjść obsłużyć klienta. Pepsi do picia bardzo nie smaczna strasznie rozwodniona.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KFC Gdynia Batory?

KFC Gdynia Batory znajduje się przy 10 Lutego 11, Śródmieście, 81-366 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KFC Gdynia Batory?

Można skontaktować się z KFC Gdynia Batory pod numerem +48 801 464 646

Jak można dotrzeć do KFC Gdynia Batory?

Do KFC Gdynia Batory można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements