Moja ocena tego miejsca to 10/10! Burger z kurczakiem, względem estetycznym bardzo ładnie podany, duży, smak- super! Golonka, tak samo delikatna, dobrze przyprawiona, kapustka idealna! Kotlecik z piersi kurczaka z frytkami- obłęd, był tak dobrze przyprawiony, że dawno nigdzie w lokalu takiego nie jadłam!! Naleśniczki z owocami i nutella także dobre i na bogato, rosołek pyszny- makaron nie zwykle kupne nitki, jedynie co to pomidorówka troszkę za słona, ale to według uznania :) Burger z wołowinką BBQ - mąż chwalił :) Ogólnie polecam bardzo lokal, jedzenie na prawdę obłędne, byliśmy we dwie rodzinki 2 dni z rzędu na jedzonku, podczas naszego pobytu w Łebie, łazienki czyściutkie, personel kulturalny - jednego dnia obsługiwała Nas Pani w ciemnych włosach w koku, , następnego dnia Pan z tatuażem z tyłu głowy, pracownicy pomocni, zainteresowani gośćmi, dopytywali czy wszystko smakuje, czy czegoś nam potrzeba. Na pewno odzwiedzimy ten lokal, przy następnej wizycie w Łebie!
Zdjęcia
Opinie
-
Angelika Bartosik ★★★★★
-
Seb K ★★★★★
Przyciągnął nas mały kącik dla dzieci - dla naszego 2 latka to temat obowiązkowy, aby doczekać się na swoje zamówienie i w miarę spokojnie zjeść. Dołączamy do bardzo dobrych opinii - jedzenie smaczne absolutnie. Wróciliśmy drugiego dnia - oczywiście znów smacznie zjedliśmy.
-
Marcin Grzebielucha ★★★★☆
Fajne wnętrze i jedzenie po prostu poprawne. Śledź po kaszubsku bardzo smaczny, ale za jednego śledzia 28 zł wydaje się trochę za dużo. Ogólnie raz można wstąpić, ale konkurencja latem wypada lepiej.
-
Joanna Stachowska ★★★★★
Na obiad do restauracji wybraliśmy się z niemal rocznym dzieckiem. Kelner od razu zaproponował krzesełko dla wygody (naszej i dziecka). Dania, które zamówiliśmy to grillowana pierś z kurczaka oraz schabowy. Dodatkami były frytki/opiekane ziemniaki oraz porcja surówek. Zamówienie zostało zrealizowane dość szybko, mimo pozostałych gości. Porcje jedzenia były ogromne, a co najważniejsze, bardzo smaczne, świetnie doprawione. Obiad naprawdę dla głodnych turystów. Obsługa bardzo sympatyczna. Polecam lokal :)
-
Mateusz Tomalczyk ★★★★☆
Penne z kurczakiem i szpinakiem bardzo dobre Carbonara hmm... coś jej brakowało,trochę sucha i bardzo gęsta, boczek za mocno przypieczony aż chrupał jak skwarki. Ceny całkiem ok Obsługa przy barze miła
-
Agnieszka Witowska ★★★★★
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Dania podane bardzo estetycznie. Personel bardzo profesjonalny. Jedzenie smakuje i poznawanie nowych smaków nie zawodzi. Byłam drugi raz i się nie zawiodłam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres N.5 Nadmorska Bar & Restaurant?
N.5 Nadmorska Bar & Restaurant znajduje się przy Nadmorska 5, 84-360 Łeba, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do N.5 Nadmorska Bar & Restaurant?
Do N.5 Nadmorska Bar & Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku