Opinie

  1. Angelika Bartosik ★★★★★

    Moja ocena tego miejsca to 10/10! Burger z kurczakiem, względem estetycznym bardzo ładnie podany, duży, smak- super! Golonka, tak samo delikatna, dobrze przyprawiona, kapustka idealna! Kotlecik z piersi kurczaka z frytkami- obłęd, był tak dobrze przyprawiony, że dawno nigdzie w lokalu takiego nie jadłam!! Naleśniczki z owocami i nutella także dobre i na bogato, rosołek pyszny- makaron nie zwykle kupne nitki, jedynie co to pomidorówka troszkę za słona, ale to według uznania :) Burger z wołowinką BBQ - mąż chwalił :) Ogólnie polecam bardzo lokal, jedzenie na prawdę obłędne, byliśmy we dwie rodzinki 2 dni z rzędu na jedzonku, podczas naszego pobytu w Łebie, łazienki czyściutkie, personel kulturalny - jednego dnia obsługiwała Nas Pani w ciemnych włosach w koku, , następnego dnia Pan z tatuażem z tyłu głowy, pracownicy pomocni, zainteresowani gośćmi, dopytywali czy wszystko smakuje, czy czegoś nam potrzeba. Na pewno odzwiedzimy ten lokal, przy następnej wizycie w Łebie!

  2. Seb K ★★★★★

    Przyciągnął nas mały kącik dla dzieci - dla naszego 2 latka to temat obowiązkowy, aby doczekać się na swoje zamówienie i w miarę spokojnie zjeść. Dołączamy do bardzo dobrych opinii - jedzenie smaczne absolutnie. Wróciliśmy drugiego dnia - oczywiście znów smacznie zjedliśmy.

  3. Marcin Grzebielucha ★★★★☆

    Fajne wnętrze i jedzenie po prostu poprawne. Śledź po kaszubsku bardzo smaczny, ale za jednego śledzia 28 zł wydaje się trochę za dużo. Ogólnie raz można wstąpić, ale konkurencja latem wypada lepiej.

  1. Joanna Stachowska ★★★★★

    Na obiad do restauracji wybraliśmy się z niemal rocznym dzieckiem. Kelner od razu zaproponował krzesełko dla wygody (naszej i dziecka). Dania, które zamówiliśmy to grillowana pierś z kurczaka oraz schabowy. Dodatkami były frytki/opiekane ziemniaki oraz porcja surówek. Zamówienie zostało zrealizowane dość szybko, mimo pozostałych gości. Porcje jedzenia były ogromne, a co najważniejsze, bardzo smaczne, świetnie doprawione. Obiad naprawdę dla głodnych turystów. Obsługa bardzo sympatyczna. Polecam lokal :)

  2. Mateusz Tomalczyk ★★★★☆

    Penne z kurczakiem i szpinakiem bardzo dobre Carbonara hmm... coś jej brakowało,trochę sucha i bardzo gęsta, boczek za mocno przypieczony aż chrupał jak skwarki. Ceny całkiem ok Obsługa przy barze miła

  3. Agnieszka Witowska ★★★★★

    Bardzo szybka i sprawna obsługa. Dania podane bardzo estetycznie. Personel bardzo profesjonalny. Jedzenie smakuje i poznawanie nowych smaków nie zawodzi. Byłam drugi raz i się nie zawiodłam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres N.5 Nadmorska Bar & Restaurant?

N.5 Nadmorska Bar & Restaurant znajduje się przy Nadmorska 5, 84-360 Łeba, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do N.5 Nadmorska Bar & Restaurant?

Do N.5 Nadmorska Bar & Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements