Opinie

  1. Mateusz Trepczyk ★☆☆☆☆

    Przyjechałem z bratem na dobrego kebsa, uważam że w lokalu z takimi opiniami kebab powinien być przynajmniej zjadliwy. Pan szejk był miły lecz gdy doszliśmy do płatności to dowiedziałem się że zamówiłem dużego kebaba ;), choć wydawało mi się że prosiłem mini (przy składaniu zamówienia przynajmniej kilka razy zwróciłem na to uwagę), chciałem zapłacić przy składaniu zamówienia lecz Pan powiedział że płacimy po zjedzeniu, że TRZEBA ZOBACZYĆ CZY DOBRE HE HE oczywiście grzecznie zwróciłem uwagę a ten Pan zirytował się i powiedział abym wyszedł. A więc przejdźmy do samego „kebaba” zacznijmy od tego że to nawet zawinięte nie było jak kebab, sam zapach i forma mnie zniechęciły do zjedzenia. Sos to smakował jak magi z sosem sojowym. Chciałem zjeść, ponieważ nie chciałem aby Panu było przykro lecz nie zdołałem wyzwaniu, i poprosiliśmy o zapakowanie na wynos.

  2. Justyna Justyna. ★★★★★

    Przyjechaliśmy na kebaba dziś przejazdem.... (jesteśmy z śląska) Pan który nas obsługiwał (właściciel) bardzo sympatyczny człowiek. Sam kebab XXL jest faktycznie duży, mięso mieszane (takie wzięliśmy) bardzo dobre. Zapach i smak przypraw daje mięsu swój smak.... nie kopiowany, nigdzie nie zasmakowany wcześniej dotychczas... sos mieszany - ostry jest na prawdę ostry. W trakcie oczekiwania na zamówienie można poczęstować sie czajem/herbatką z bliskiego Wschodu z której unosi sie zapach cynamonu. Szczerze polecam!

  3. Magdalena Scherl ★★★★★

    Lokal prowadzony przez sympatycznego wlasciciela. Kebaba jedlismy kilkukrotnie i nigdy nas nie zawiodl. Wlasciciel sam przygotowuje mieso, przyprawione jest w inny sposob niz w klasycznym kebabcie, ale to na duuuzy plus! Zawsze duza i smaczna porcja, chetnie tam wracamy. Zdecydowanie najlepszy kebab w okolicy! Dziekujemy i do zobaczenia!!

  1. MAGDALENA DREWA ★★★★★

    Właśnie zjadłam tutaj pysznego kebaba na talerzu, a mąż rollo. Mówię Wam pychota. Dobrze wysmażony, świetnie doprawiony wg własnej receptury. Jego Wielkość mnie pobiła, nie dałam rady dokończyć ale miła obsługa sama zaproponowała że zapakuje na wynos. Pełen profesjonalizm. Wlaściciel wkłada dużo serca w smak potraw i dba o relacje z gośćmi. Powiem wam, że widać te pasję i klimat już od samego wejścia. Ceny rozsądne . Polecam każdemu! Idź i przekonaj się sam.

  2. Damian Mar ★★★★★

    No generalnie to kebab pierwsza klasa, mięso super, sosy zajebiste. W Sierakowicach nie da sie lepiej pojeść mordeczko.

  3. Piotr Pruba ★★★★★

    Kebab cały ręcznie robiony. Od tortilli przez sałatki aż po mięso. Porcja bardzo duża a do tego przepyszna. Pan który tam pracuje jest bardzo sympatyczny i wie co w tych czasach trzeba zrobić aby jedzenie było pyszne. Na przystawkę herbatka GRATIS, co w ostatnim czasie się już praktycznie nie zdarza. Serdecznie polecam!!! Napewno jeszcze nie raz się tam pojawię.

  1. Sławomir Łukaszuk (Chmura Studio) ★★★★★

    Miejsce tworzone przez pasjonatów, w którym nie usłyszycie dźwięku mikrofalówki. Jedzenie przepyszne, świeże i bardzo ciepłe. Porcje duże. Tortilla w której falafel zajmuje 90%, reszta to dodatki i przede wszystkim nic nie cieknie. Właściciel oraz przemiła pani wspierająca bardzo życzliwi, uśmiechnięci. Płatność kartą jak i gotówka jest dodatkowym atutem. Ps Na każdego klienta czeka darmowa herbatka której smak i zapach jest…ehhh sprawdźcie sami :)

  2. Paka Art Studio ★★★★★

    Niesamowite miejsce tworzone przez ludzi z pasją. To jedzenie to obłęd ! Cieszę się, że tu trafiłem :) Mogę jedynie żałować, że tak pózno, ale nadrobimy :) Polecam z całego serca

  3. Rafał Knop ★★★★★

    Polecam, widać, że właściciel wkłada dużo serca I pasji w to co gotuje. Potrawy bardzo smaczne i niedrogie. Gorąca herbata z cynamonem super

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tasty & fast?

Tasty & fast znajduje się przy Aleja Wolności 46, 84-300 Lębork, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tasty & fast?

Można skontaktować się z Tasty & fast pod numerem +48 724 098 976

Jak można dotrzeć do Tasty & fast?

Do Tasty & fast można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements