Jestem bardzo zadowolona z robota Bosch, którego kupiłam w RTV Euro AGD. Urządzenie działa super – jest solidne, łatwe w obsłudze i zaskakująco wszechstronne. Bardzo dobrze radzi sobie z zadaniami, do których jest przeznaczone, a rezultaty pracy są świetne. Polecam zakup i daję 5 gwiazdek! #opiniamotywowanapromocją
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Zaskorska ★★★★★
-
Dominika Berdys ★☆☆☆☆
Wymagane jest od pracownikow by wciskali klientom ubezpieczenia do kazdego zakupu, a nie skupiacie sie na tym zeby usprawnic system przygotowujący zamowienia. Otrzymałam niekompletne zamówienie, o czym zorientowałam sie dopiero w domu rozpakowując pudelko. Musiałam stracic czas by ponownie jechac do sklepu oddalonego ponad 30km po druga część zamowienia. Nie polecam brać ubezpieczeń, co innego jest przedstawiane klientowi a co innego obowiązuje później w praktyce.
-
Julia Floryszczyk ★☆☆☆☆
Nie można zwrócić telefonu. Z pośpiechu kupiłam jeden słabszy model niż docelowo chciałam. Na drugi dzień przyszłam z nowym nieotwartym sprzętem oraz paragonem. Odmówili zwrotu, czy też wydania na kartę podarunkowa, czy dopłatę na nowszy model.
-
Agata S. ★☆☆☆☆
Nie polecam. Ostatnie moje zakupy w tym sklepie. Pracownicy w wprowadzają w błąd. Sprzęty dojechały okazało się że zmywarka jest do zabudowy nie wolnostojąca. Kierowca i kierownik sklepu zapewniał że trzeba napisać oświadczenie i wymienią bez problemu. Napisałam i dostałam odmowę. Tragedia. Za nic mają klienta który zrobił zakupy za duże pieniądze. Teraz zmywarka stoi fabrycznie zapakowana musiałam kupić nową. Straciłam 2 tys złotych. Szkoda że nie współpracują z klientem i nie wychodzą z pomocą. Ja napewno nie wrócę...
-
Daria Strugacz ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam.Nieprofesjonalna firma z nieprofesjonalnym serwisem gwarancyjnym-" Let me repair" Zakupiłam patelki Tefal Ingenio Emotion gdzie po roku użytkowania zaczął schodzić teflon i pojawiły się zarysowania.Dodatkowo teflon zaczął schodzić na całej wewnętrznej powierzchni pomimo używania odpowiednich łopatek i mycia ręcznego.Są to moje drugie i ostanie patelki z tej firmy jak również ostatni zakup w tej sieci sklepów.Po zgłoszeniu reklamacji Rtv Euro AGD wysłało moje patelki, które były na gwarancji do firmy "Let me repair" która 2 razy odrzuciła moją reklamacje, nawet nie otrzymałam propozycji naprawy pomimo wciąż trwającej gwarancji.Rtv euro agd przerzuciło winę na ten nieprofesjonalny serwis gdzie same opinie na internecie świadczą o ich nieprofesjonalności i przerzucaniu winy na klienta.Dlatego już więcej nie zrobię zakupów w tej sieci sklepów i każdemu potencjalnemu klientowi odradzam zakupy w tym sklepie!!!!
-
Herbert ★★★★★
Zwykle nie publikuję opinii na temat moich doświadczeń w różnych miejscach, ale tutaj nie chcę przejść obojętnie. Miałem dzisiaj bardzo stresującą sytuację, po zakupie MacBooka i rozpakowaniu sprzętu, okazało się, że laptop jest fabrycznie uszkodzony, udałem się szybko do sklepu (minęła około godzina od zakupu) i doświadczyłem najmilszej reklamacji w życiu. Personel był bardzo pomocny z wyszczególnieniem Pani Ewy, która pomimo, że system z początku nie chciał współpracować, nie poddała się i sprawiła, że całe wydarzenie rozeszło się po kościach.
-
Monika K ★☆☆☆☆
Obsługa sklepu jest tragiczna. Przy kasie czekaliśmy dobre 10/15 minut na obsługę. Za kasą stały 3 pracownice ale akurat stwierdziły że teraz na obsługę jest kolej koleżanki "X" i do niej zadzwonią. Ubaw trwał w najlepsze, śmiechy, rozmowy, żarty bo koleżanka się nie pojawia. Wkoncu Pani się zjawiła ale zarówno jak pozostałe koleżanki nie była zbyt przychylna co do klienta. Wciskanie wysokiego ubezpieczenia na sprzęt na siłę pomimo wielokrotnej odmowy z naszej strony. Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie. Przykre jak jest jak bardzo ludzie olewają swoją pracę w tak trudnych czasach.
-
Jakub Rachwalik ★☆☆☆☆
Oczywiście nie polecam tego sklepu . sprzęt zakupiony i już na gwarancji zaczęło nie działać prawidłowo.Sprzet oddany do sklepu a oni zlecają serwis jakiemuś Januszowi gdzie niby po jego naprawie działa 2 dni temat wraca jak bumerang po czym znów zgłoszonych sprzęt do reklamacji do serwisu i po odbieraniu okazuje się sprzęt zadrapany zarysowany urwana nóżka itp.sklep AGD tłumaczy się że będę sytuację prostować mija 3 tygodnie oferują śmieszne pieniądze.a tak w sumie to niewiadomo czy usterka została naprawiona.dziady!!!! Nigdy więcej nie kupię w tym sklepie!!!
-
Regresyw Res ★☆☆☆☆
Sklep jest fajny i miły TYLKO w momencie sprzedaży, jeżeli chodzi o zwrotu z winy pracownika sklepu, który wprowadzi Cię w błąd nie jest już tak kolorowo. A kierownictwo sklepu staje na głowie, aby nie doszło do zwrotu. Polecam unikać ten sklep!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RTV EURO AGD?
RTV EURO AGD znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 207, Stare Miasto, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?
Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855
Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?
Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku