Opinie

  1. Ladyonfire ★★★★★

    Dokupiłam dodatkowe godziny po nie zdaniu w innej szkole. Pani Alicja bardzo przyjazna i otwarta. Natomiast to Pani Magda otworzyła mi oczy na błędy które popełniałam. Podobało mi się to, że wytłumaczyła błędy i zwróciła na nie uwagę gdy kolejny raz je popełniłam. Później natomiast musiałam się już pilnować sama i to było super! Bo egzaminator nie wydaje poleceń co do prowadzenia pojazdu, trzeba samemu myśleć... Pani Magda super o to dba. Jej spokój i wsparcie, połączony z wiedzą to wybawienie podczas tego całego stresu. Serdecznie polecam. Życzę więcej takich instruktorów! Ja jestem bardzo wdzięczna ❤️

  2. Lina Krl ★★★☆☆

    Wahałam się, czy wystawić opinię, bo mam bardzo mieszane uczucia co do tej szkółki. Poleciła mi ją koleżanka, ponieważ podobno pani Alicja jest świetnym instruktorem. Niestety ja trafiłam na kogoś innego. Same jazdy oceniam jako w porządku – dużo się nauczyłam, ale też nie wszystko było przekazywane w pełni poprawnie. Największy problem pojawił się na placu manewrowym, a konkretnie przy „łuku”. Instruktor uczył mnie tej części na metodę „pachołki”. Poszłam na egzamin – za pierwszym razem wjechałam w pachołek i pomyślałam: „przecież dobrze skręciłam przy tym pachołku”. Druga próba – dokładnie to samo, ten sam pachołek, ten sam skręt. Dokupiłam więc 3 godziny w innej szkółce i tam nauczyli mnie na lusterka (mój instruktor nawet nie pokazał mi tej metody). Poszłam ponownie na egzamin i za trzecim razem zdałam. Moim zdaniem uczenie „na metodę” jest bezużyteczne i do niczego nieprzydatne. Również uważam, że 2 godziny na symulatorze nie mają żadnego sensu. Polecam uczyć ludzi, jak jeździć w rzeczywistych warunkach, a nie tylko „jak zdać egzamin”, bo w końcu robiąc prawo jazdy jeździ się po różnych drogach, a nie wyłącznie egzaminacyjnych. Odejmuję więc gwiazdki za taki sposób nauki, za stracony czas na oczekiwanie między kolejnymi podejściami do egzaminu oraz za dodatkowe koszty, które musiałam ponieść. Natomiast gwiazdki daję za wyrozumiałość instruktora w kwestii umawiania jazd, za to że większości rzeczy jednak się nauczyłam, za wiarę we mnie podczas jazd i dobrą komunikację.

  3. Patrick W ★★★★★

    Wykładów nie miałem bo wziąłem teorie w domu, ale gorąco polecam instruktorów. Nie wywyższają siebie tylko powoli uczą w spokoju i ogólnie fajna atmosfera (ale oczywiście stresująca na początku).

  1. Piotr Koprowski ★★★★★

    Bardzo dobre przygotowanie i podejście do kursanta. Zdane za pierwszym .Szczerze polecam w szczególności Pana Sławka !

  2. Emilka Rezmer ★★★★★

    Bardzo polecam, Pani Alicja jest wspaniała, wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwa i bardzo miła. Doskonale przygotowała mnie na egzamin.

  3. Marta Kowaliszyn ★★★★★

    Bardzo polecam. Pani Alicja świetnie przygotowała mnie do egzaminu. Jest wspaniałym instruktorem i bardzo miłym człowiekiem, co zapewniło odbycie kursu w miłej atmosferze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NAUKA JAZDY OSK AL-CAR?

NAUKA JAZDY OSK AL-CAR znajduje się przy Opata Hackiego 10, 81-213 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NAUKA JAZDY OSK AL-CAR?

Można skontaktować się z NAUKA JAZDY OSK AL-CAR pod numerem +48 500 722 972

Jak można dotrzeć do NAUKA JAZDY OSK AL-CAR?

Do NAUKA JAZDY OSK AL-CAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements