Opinie

  1. Beata K. ★★☆☆☆

    Moje dziecko uczęszczało do przedszkola Beauforcik do końca marca br. Syn ma wybiórczość pokarmową, o czym od początku informowałam placówkę. Byłam na początku zapewniana przez panią dyrektor, że nie z takimi niejadkami dawały sobie radę, poprosiłam aby podawano dziecku mleko, jeśli nie będzie nic jadł podczas pobytu w placówce, zapewniono nas, że to nie problem, i rzeczywiście w pierwszym tygodniu uczęszczania do przedszkola nie był to problem, dopiero później zaczęły się schody . ( Zaznaczę, że byłam po rozmowie z sanepidem, zobowiązałam się podpisac oświadczenie, że biorę pełną odpowiedzialność za to, że mleko będzie podawane dziecku, żeby przynajmniej cokolwiek zjadło podczas 7-8 godz. W placówce). Po podpisaniu umowy pani dr zmieniła zdanie i stwierdziła, że nie moze podawać Dziecku czegoś innego do jedzenia, ponieważ inne dzieci będą dopytywać dlaczego itd. ( szkoda, że nie wyraziła zgody przed podpisaniem umowy, wtedy zapewne byśmy się nie zdecydowali na przedszkole ) Postępy syna, to zjedzenie np. krążka ryżowego...co dla mnie już było jakims światełkiem w tunelu, aczkolwiek wielokrotnie słyszałam od pań, że „zjadł cały obiadek”, co nie do końca było spójne z rzeczywistością – wracał do domu głodny i rozdrażniony. (Przedszkole korzysta z cateringu, nie ma własnej kuchni ) Zaskoczyło mnie też, że przedszkole nie organizuje uroczystości takich jak pasowanie na przedszkolaka, Dzień Mamy, czy jasełka – wydarzenia bardzo ważne i emocjonalne dla rodziców, zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy powierzają dziecko obcej placówce. Plus za wizytę w Fabryce elfów, mikołajki podczas których dzieci ubierały wspólnie choinkę, oraz angielski. Kolejnym minusem było bardzo rzadkie wychodzenie na dwór – według relacji syna praktycznie cały dzień spędzali w sali Nawet podczas słonecznej pogody. Miałam też trudność w kwestii drzemek – wspomniałam, że moje dziecko z nich wyrosło i późniejsze zasypianie w domu było problemem. Zamiast dostosowania się do potrzeb dziecka, zasugerowano mi, by odbierać je do godziny 12.00 skoro nie chce żeby spał w przedszkolu, natomiast inne dzieci ( nadmienie, że do przedszkola uczęszczają 6-7 latanie dzieci, które raczej już drzemek nie mają). Synowi zdarzyło się zasnąć na wykładzinie czasami, znając Go jednak wiem, że jeśli ma interesujące zajęcie nie zasnąłby. Na duży plus zasługuje natomiast pani Milena – ciepła, zaangażowana i bardzo lubiana przez naszego syna. Od samego początku nawiązała z Nim świetny kontakt i wzbudziła Jego zaufanie. Zawsze otrzymywaliśmy od Pani Mileny obszerne odpowiedzi na nasze pytania, bardzo kochana osoba, szkoda, że nie prowadzi własnego przedszkola, podejrzewam że byłoby to wtedy jedno z najbardziej obleganych przedszkoli, nie tak, jak Beauforcik.

  2. Ewa ★★★★★

    Bardzo chwalę sobie opiekę nad moim dzieckiem w przedszkolu Beauforcik. Od pierwszych dni przystąpienia do placówki zastałam tam rodzinną atmosferę która trwa do dziś. Dziecko tak dobrze się bawi,że czasem nie chce opuszczać przedszkola - bardzo interesujące zajęcia dydaktyczne oraz sympatia do pań. W wyjątkowe dni (np.dzien zwierząt) dzieci przygotowują kreatywne prace oraz mają tematyczne zajęcia. Katering urozmaicony, dziecko zawsze mówi że zjadło smacznie. Organizowane są liczne warsztaty (firmy zewnętrzne) o rozmaitej tematyce więc każde dziecko będzie zadowolone. Panie są kochane, wyrozumiałe i zawsze informują na koniec dnia czy z dzieckiem działo się coś niepokojącego lub jakie postępy dziecko zrobiło. Polecam tą placówkę !

  3. Weronika Winkel ★☆☆☆☆

    Nie nazwę tego placówką wychowawczą. Brak kompetencji zarówno ze strony nauczycielek jak i właścicielki przedszkola. Trudności w uzyskaniu informacji o dziecku bo każda Pani mówi co innego. Miesiąc adaptacji zamieniony na kilka dni „bo jest komplet dzieci i jedno więcej będzie przeszkadzać”. To Panie wyznaczają w jakie dni dziecko może przyjść i w jakich godzinach żeby nie zaburzać pracy innych dzieci więc rodzic musi siedzieć pod telefonem. Zamiast uczyć dziecko, Panie pozbywają się problemu. Pani właścicielka chyba nie ma wykształcenia pedagogicznego ponieważ to w jaki sposób odzywa się do dzieci i rodziców przechodzi ludzkie pojęcie. Polecam trzymać się z daleka od tego miejsca.

  1. Łukasz ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam powyższego przedszkola. Właścicielka jak i panie odpowiedzialne za opiekę nad dzieckiem są niepoważne. W jednej rozmowie mówią że dziecko super się integruje, później że jest tragedia i one sobie z nim nie radzą. Półtorej miesiąca zmarnowane na niekonsekwencje i brak spójności w przekazywanych nam, pracującym rodzicom, informacji (raz ma dziecko zostać na 1,5h, później się okazuje że jednak ma być maksymalnie 30 minut i tak non stop zmiany w informowaniu), z wypowiedzeniem umowy na końcu, gdzie wcześniej informowały o tym że dziecko się integruje. Dno

  2. Alicja Biczkowska ★☆☆☆☆

    Brak kompetencji jeśli chodzi o wychowawcę grupy najmłodszej (pani przestała już tam pracować). Podczas drzemki obie Panie potrafiły spać, a jak wiadomo nie wszystkie dzieci śpią. Oglądanie bajek przez dzieci na telefonach Pań. Dezorganizacja jeśli chodzi o zapisy na wycieczki i oczywiście w trakcie ich placówka nieczynna mimo, że dużo mniej miejsc na wyjście niż dzieci w przedszkolu. Zimą podczas zabaw w śniegu córka mimo tego, że miała w przedszkolu cały strój na tą pogodę bawiła się bez rękawiczek i szalika z odsłoniętą całą szyją. Podczas pobytu tam córka nauczyła się krzyczeć "mam ciebie dość" i wskazywać palcem na daną osobę na która była zła. Wychowawczyni zapytana o długość zajęć mówiła, że czasem nie trwają one nawet 20 minut w ciągu dnia, bo dzieci nie chcą współpracować. Zapowiadało się super, dyrektorka wywarła bardzo dobre pierwsze wrażenie i na tym koniec. Widziałam tą Panią dwa razy. Pierwszy raz podczas oglądania przedszkola, a drugi podczas podpisywania umowy. Jak zadzwoniłam poinformować, że złożyłam wypowiedzenie, Pani się rozłączyła. Nie polecam, a nawet odradzam. Nie jest to tylko moja opinia. Wielu rodziców było bardzo niezadowolonych. Niektóre dzieci jak tylko słyszały, że mają tam iść następnego dnia to wpadały wręcz w histerię.

  3. The M ★☆☆☆☆

    Uciekać !!! Kobieta prowadząca to przedszkole niezrównoważona, strach dziecko tam zostawić. Nie polecam tego cyrku

  1. Klaudia Nabakowska ★★★★★

    Bardzo serdecznie polecam !! Jasne przestronne pomieszczenia. Wychowawczynie w grupie mojego syna bardzo miłe i pomocne. Zajęcia są prowadzone ciekawie, super pomysły, dzieci się nie nudzą. Kontakt bez problemowy. Uważam wybór tego przedszkola za bardzo trafiony.

  2. Magda Grzywna ★★★★★

    Świetne przedszkole, sale bardzo duże i dobrze doświetlone. Obszerny program zajęć dla dzieci. Panie wykonują z pasją swoją pracę, podejście i zaangażowanie w 100% dziecko bardzo chętnie chodzi do przedszkola i nie chce wychodzić z niego. Polecamy serdecznie jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego przedszkola.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo?

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo znajduje się przy Szymona Czechowicza 1, 81-198 Pogórze, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo?

Można skontaktować się z Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo pod numerem +48 730 000 991

Jak można dotrzeć do Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo?

Do Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements