Opinie

  1. Maria Turkowicz ★★★★★

    Zamówiłam szaszłyka z grilla , ponieważ teraz jestem chora i.m muszę jeść lekkostrawnie poprosiłam o lekki sos i delikatne przyrządzenie. I naprawde otrzymałam smaczne i lekkie danie z cudownym ryżem, lekkim jogurtowym sosem. Polecam do zamawiania innych dań niz kebab. Są tam w karcie dania z jagnięciną, tradycyjne potrawy. Uważam, ze warto. Polecam.

  2. Radoslaw Buczynski ★☆☆☆☆

    Dają 3/4 zieleniny zamiast mięsa to po prostu oszustwo! Odradzam ten lokal.Hamburgery suche i bez smaku! Ten kebab powinien być dla wegetarian a nie dla smakoszy mięsnych dań!!!

  3. pdmochow78 ★☆☆☆☆

    Powiem tak, nie mam pojęcia jak ten lokal ma 4.2 gwiazdki. Dla mnie to jakaś masakra. Zamówiłem kebab na talerzu z mięsem mieszanym… Danie owszem wygląd ok. Ale po pierwsze zimnie, po drugie frytki to smażone na oleju z zeszłego roku… a kurczak smaierdzacy i surowy.. tragedia. Także nie polecam. I dobrego jeszcze 42 złote. No pierwszy i ostatni raz.

  1. Szymon Rudnicki ★★★★☆

    Kebab sprawiedliwy. Mała pita 17 złotych, kurczak dobry, wołowina typowa kula mocy, ale dobra nieodpychająca. Bukiet surówek kapusta i doprawiona cebula. Ogólnie kebab bardzo dobry za te cenę. Na plus jeszcze dostępne różne tureckie smakołyki i przyprawy. Jak najbardziej lepiej zajść na tego kebaba niż do pobliskiego McDonalda.

  2. Dariusz Sobieszuk ★★★☆☆

    Witam serdecznie. Kupowałem z kolegą kebaba i zawiodłem się. Tortilla sucha , kapusta nieświeża, prawie kiszona. Mięso dobrze doprawione, widać , że w szczególności dbacie Państwo o mięso z kurczaka. Aczkolwiek trafiło się u kolegi surowe mięso z kurczaka. Kebab ogółem do poprawy. Ma być to najlepszy kebab w mieście. Skoro spotykam człowieka narodowości tureckiej za ladą, chciałbym oczekiwać super jakości kebaba, który nie będzie suchy, ale mięciutki. Skoro prowadzi to człowiek narodowości tureckiej, ciasto powinno być wykonywane samodzielnie albo z lepszej jakości składników. Daję więc szansę Państwu na poprawę jakości jedzenia, bez kiszonej kapusty i surowego mięsa, co nadaje się nawet do zgłoszenia do sanepidu. Kebab nie może rozpadać sie w ręku. Koledze przepołowił sie na pół, z kolei w moim kebabie sos wyleciał z kebaba na spód folii aluminiowej, kebab był za słabo zwinięty. Zrobiłem zdjęcia, mam więc na to dowody. Pozdrawiam.

  3. i am made of chalk ★☆☆☆☆

    frytki ok, ale kebab obrzydliwy. smakuje starym kurczakiem sprzed kilku dni, surówki też mają dziwny posmak. dwa pierwsze gryzy i musiałam wyrzucić błagam, przeróbcie ten lokal na jakąś pizzerie zamiast kebsem truć, bo lepiej już wam pizza wychkdzj

  1. Izabela Kupraszewicz ★★★★★

    Byliśmy tylko przejazdem więc nie spodziewałam się aż tak pozytywnie zaskoczyć. Ceny ok, lokal schludny, czysty, menu nie jest olbrzymie ale za to bardzo różnorodne, na prawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Wzięłam kebaba z falafelem w tortilli skuszona wysoka ocena na Google - nie lubię falafela ale tutaj był na prawdę dobrze zrobiony. Koledzy zachwalali również swoje mięsne. Ja swoim małym kebabem bardzo się najadlam, wszystko smakowało na świeże, obsługa uśmiechnięta. To nie jest "budka z kebabem" jakich pełno, to na prawdę świetne miejsce! Juz zdążyłam polecić kilku znajomym, na zachętę dołączam jeszcze zdjęcie :)

  2. Andrzej Gostomski ★★★☆☆

    Zakupiony kebab w bułce trafił w me ręce bardzo szybko aczkolwiek nie spełniał mych oczekiwań. Sos ostry był słony i mało pikantny. Bułka ok. Mięso zamówiłem tylko drobiowe. Mięsa mało a w surówce przeważała cebula. Bułka w środku nie była wysmarowana sosem.

  3. Natalia Siemieniuk ★★★☆☆

    Obsługa przemiła, krótki czas oczekiwania, za to kebab (gruby) średni. 3/4 samej kapusty z połową kawałka ogórka, na górze dużo mięsa polanego sosem. Wolałabym bułkę polaną sosem aby nie była taka "sucha" i więcej innych warzyw, niż sama kapusta, plus wymieszanie kapusty z mięsem aby smak się równoważył

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Umut Kebab?

Umut Kebab znajduje się przy Adama Mickiewicza 8, 17-100 Bielsk Podlaski, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Umut Kebab?

Można skontaktować się z Umut Kebab pod numerem +48 511 722 224

Jak można dotrzeć do Umut Kebab?

Do Umut Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements