Miejsce godne polecenia. Obsługa na najwyższym poziomie, podejście do klienta rewelacja. Napewno wrócę do tego miejsca.
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Arciszewska ★★★★★
-
Natalia Nikołajuk ★★★★★
Wczoraj miałam okazję być podczas degustacji produktów od Olejowe Smaki. Pani Ania zauroczyła mnie swoim ciepłem, wiedzą i mądrością na temat olejów, które sami produkują. Największe wrażenie zrobiłabyś mnie to, że w tym miejscu jest życie, a chęci do pracy i tworzenia dla nas olejów wysokiej jakości są wyczuwalne w każdym kącie. Wyszłam stamtąd z olejem z czarnuszki oraz lnianym, który był tłoczony tuż przed moją wizytą. Już się raduje bo mądry wybór wybrania produktu od lokalnego dostawcy sprawia, że moje przekonanie co do dbania o własne zdrowie jest o stokroć pomnożone :) Ps. Pani Aniu - inspiruje mnie Pani do życia w zgodzie z naturą :)
-
Paweł kołakowski ★★★★★
Bardzo polecam olejowe smaki. Oleje zdrowe, tłoczone na świeżo, prosto dla klienta. Wybór nasion przeróżnych też ogromny. Napewno każdy znajdzie coś dla siebie :)
-
Bożena Rusin ★★★★★
Olejowe smaki mają przepyszne oleje :)) Właśnie będę składać zamówienie kolejny już raz. Zawsze przychodzą porządnie zapakowane. Szklane, ciemne butelki są poręczne, wygodnie nalewa się z nich oleje (olej nie spływa po zewnętrznej części butelki). Zdecydowanie POLECAM!
-
Helena Szubert ★★★★★
Olejowe Smaki poznałam na targach w Poznaniu i teraz od kilku lat zamawiam regularnie co jakiś czas (zazwyczaj idzie „hurtowe” zamówienie również dla rodziny i znajomych ;) . Przede wszystkim mam zaufanie do jakości i składu tych produktów a i smakowo są świetne (Olej Lniany
-
Marta LO ★★★★★
Bardzo polecam, jest to mała firma na Podlasiu, sami tłoczą oleje. Ja jak na razie piłam lniany złoty i z czarnuszki - te oleje to petarda! Bardzo intensywny smak i zapach, co ważne oleje są w szklanych, ciemnych butekach, a przesyłka jest bardzo dobrze zabezpieczona. Świetny kontakt, można się dopytać o wszystko, jak stosować, z czym podawać dzieciom itp. Oby więcej takich małych firm dbających o klienta.
-
Natalia Majewska ★★★★★
Oleje z Olejowych Smaków to najlepszej jakości oleje jakie miałam okazję testować. Ich jakość czuć w smaku, zapachu a przede wszystkim w działaniu, które przy regularnym ich piciu widoczne jest w postaci lepszego wyglądu i samopoczucia, za co je bardzo cenię. Dla mnie Olejowe Smaki to marka Premium, zawsze ekspresowa wysyłka, przemiła obsługa i za każdym razem przemiłe zaskoczenie po otwarciu paczki, w postaci mini upominku. Bardzo polceam Olejowe Smaki, rodzinnie od 4 lat pijemy oleje z podlaskiej manufaktury i nie zamierzamy przestać, widząc jak korzystnie wpływają na nasze zdrowie :) dziękujemy :)
-
Ania Jaworska ★★★★★
Rewelacyjne zdrowe i smaczne oleje z pierwszego tłoczenia, doskonałe do sałat, a mój ulubiony z lnianki ( rydzowy), ale również gorąco polecam ostatnio nabytą oliwę z oliwek, genialna i smaczna. Sprzedawca przemiły, poleci i doradzi. Jeśli zdarzy się nie skonsumować w termie ważności używam do włosów i paznokci - działają cuda.
-
Paulina Jarkiewicz ★★★★★
Pasta z dyni: genialny pomysł dla wegan, którzy poszukują alternatywy dla masła oraz osób ceniących zdrową kuchnię. Lubię prostotę, dlatego smaruję kromkę chleba pastą z dyni, posypuję odrobiną pieprzu, a na wierzch układam warzywa. Pasta ma ciekawy smak (może stanowić alternatywę dla masła orzechowego). Dobrze komponuje się ze słodką papryką i natką pietruszki. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Olejowe Smaki?
Olejowe Smaki znajduje się przy Felkowo 15, 18-106 Turośń Kościelna, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Olejowe Smaki?
Można skontaktować się z Olejowe Smaki pod numerem +48 664 440 044
Jak można dotrzeć do Olejowe Smaki?
Do Olejowe Smaki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku