Opinie

  1. Piotr Łasiewicki ★★★★★

    Nad zalewem w Czarnej Białostockiej mieliśmy okazje spróbować tych zacnych lodów! Szczerze polecam, pełne smaku, duże gałki, miła obsługa!

  2. Andrzej Piaszczynski ★★★★☆

    Spoko lodziarnia, jest miejsce do siedzenia. Porcje lodów solidne, trochę klasyki w postaci świderków. Dałbym i 5 gwiazdek, ale jednak zdarzyło się wielokrotnie spróbować lepszych lodów. W każdym razie warto odwiedzić lokalnie, tym bardziej że brak konkurencji na osiedlu

  3. Maciek Łuczaj ★★★★★

    Bardzo smaczne lody, czuć prawdziwe kakao, a na pewno lepsze od innych lodów z automatu w Białymstoku. Budka może nie w centrum, ale warto podjechać. Dawno z żoną nie jedliśmy lepszych. Polecam!

  1. Justyna Kraśnicka ★★★★★

    Najlepsze lody w mieście! Same rozpływają się w ustach. Śmietankowe mają wyśmienity, delikatny, kremowy smak. Dla smakoszy polecam z polewą karmelową :)) Przyjemna budka w cieniu drzew i bardzo miła obsługa. Dobra lokalizacja, jest miejsce gdzie można zaparkować. Każdy powinien wpaść i samemu spróbować.

  2. Kacper Kowalski ★★★★★

    Przepyszne lody i jeszcze lepsze gofry! ❤️ czuć, ze własna produkcja! Bardzo miła obsługa i wszystko na plus! Fajne miejsce, warto się wybrać ;) polecam!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lodziarnia „Pinguno”?

Lodziarnia „Pinguno” znajduje się przy Władysława Broniewskiego 5, Antoniuk, 15-751 Białystok, Podlaskie, Polska

Jak można dotrzeć do Lodziarnia „Pinguno”?

Do Lodziarnia „Pinguno” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements