Nad zalewem w Czarnej Białostockiej mieliśmy okazje spróbować tych zacnych lodów! Szczerze polecam, pełne smaku, duże gałki, miła obsługa!
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Łasiewicki ★★★★★
-
Andrzej Piaszczynski ★★★★☆
Spoko lodziarnia, jest miejsce do siedzenia. Porcje lodów solidne, trochę klasyki w postaci świderków. Dałbym i 5 gwiazdek, ale jednak zdarzyło się wielokrotnie spróbować lepszych lodów. W każdym razie warto odwiedzić lokalnie, tym bardziej że brak konkurencji na osiedlu
-
Maciek Łuczaj ★★★★★
Bardzo smaczne lody, czuć prawdziwe kakao, a na pewno lepsze od innych lodów z automatu w Białymstoku. Budka może nie w centrum, ale warto podjechać. Dawno z żoną nie jedliśmy lepszych. Polecam!
-
Justyna Kraśnicka ★★★★★
Najlepsze lody w mieście! Same rozpływają się w ustach. Śmietankowe mają wyśmienity, delikatny, kremowy smak. Dla smakoszy polecam z polewą karmelową :)) Przyjemna budka w cieniu drzew i bardzo miła obsługa. Dobra lokalizacja, jest miejsce gdzie można zaparkować. Każdy powinien wpaść i samemu spróbować.
-
Kacper Kowalski ★★★★★
Przepyszne lody i jeszcze lepsze gofry! ❤️ czuć, ze własna produkcja! Bardzo miła obsługa i wszystko na plus! Fajne miejsce, warto się wybrać ;) polecam!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lodziarnia „Pinguno”?
Lodziarnia „Pinguno” znajduje się przy Władysława Broniewskiego 5, Antoniuk, 15-751 Białystok, Podlaskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lodziarnia „Pinguno”?
Do Lodziarnia „Pinguno” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku