Zakochałam się bezpowrotnie! To miejsce to kuźnia małych - wielkich CUDÓW! Tu WSZYSTKO JEST SPÓJNE - od opakowań dopracowanych w najmniejszym calu z dbałością o każdy najdrobniejszy element po jego zawartość. A zawartość... - czysta magia! Każda babeczka to osobne dzieło sztuki w której widać oddane całe serce. Magicznie wyglądają i cudownie smakują. Stojąc przed witryną naprawdę trudno się zdecydować na wybór, człowiek chętnie spróbowałby wszystkiego. Profesjonalizm, olbrzymia pracowitość, dbałość o szczegóły, serdeczna obsługa - trudno się nie uzależnić. Nocne Pieczenie - kocham to miejsce i polecam w 1000% :-)
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Jasmin ★★★★★
-
Sylwia Frączek ★★★★★
Wpadliśmy przypadkiem przy okazji wizyty w Białymstoku i wszystko było tak pyszne, że kolejny dzień zwiedzania zaplanowaliśmy tak, żeby powtórzyć ten experience. Super skomponowane smaki monoporcjowych deserów, które wyglądają jak małe dzieła sztuki, i świeże naturalne ciasta. Jedynym minusem jest konieczność dopłacania aż 3 zł za mleko roślinne do kawy, co przy i tak już wygórowanych cenach w kawiarni i szerokiej dostępności napojów roślinnych na rynku wydaje się zupełnie zbędne i zostawia pewien niesmak.
-
Marta Sołowińska ★★★★★
Bardzo fajne miejsce. Zjedliśmy brioszke z jajkiem na śniadanie i wypiliśmy pyszna lawendowa kawę. Bardzo miła obsługa I super klimat. Polecam!
-
MICHALINA MAKAREWICZ ★★★★★
Desery, to niesamowita uczta dla zmysłów. Zachwycają nie tylko wyjątkowym smakiem, ale również spektakularnym względem. Podczas tej wizyty naszym faworytem był zdecydowanie mus chałwowy z czarną porzeczką. Niemniej sernik baskijski byl również bardzo smaczny.
-
Lukasz Jozefowicz ★★★☆☆
Na początku dodam że wygląd deserów w witrynie robi duże wrażenie, jest to zdecydowanie największy plus miejsca. Pani przy kasie, pomocna choć dość oziębła- sprawiająca wrażenie zajętej pomimo braku ludzi przy kasie. Zapytana o szczegóły deserów rzucała epitetami wciąż patrząc się w blat. Polecono mi deser pistacjowy- to najdroższa monoporcja jaka jadłem -31 zł, nawet w Warszawie takie desery oferowane są w granicach do 29 złotych-wygląd klasyczna , schludna bryła więc pomyślałem że magia dzieje się w środku. Otóż nie, nie dzieje się. Odrobina kremu pistacjowego przełamana maliną a dookoła, wypełnienie mascarpone lub podobne, trochę mdłe , bardzo nijakie. Kawa na plus ,za to gwiazda. Wystrój klasyk- welur i trochę złota czyli niby glamour a jednak na pograniczu kiczu. Zdecydowanie overprice jak za tę jakość. Mój komentarz jest konstruktywny więc liczę, że właściciel zamiast wdawać się w niekulturalne dyskusje (jak pod niekorzystnymi opiniami) potraktuje to jako dobra rade.
-
Klaudia Pchelcia ★★★★★
Czytajac niektóre opinie dotyczące lokalu, wahałam się czy wybrać się do niego czy nie. I cieszę się, że posłuchałam mojej intuicji, bo ominęłoby mnie coś wspaniałego. Jestem absolutnym smakoszem deserów, tortów i monoporcji i do tego bardzo wymagającym. I oto moje największą wymagania zostały spełnione. Wystrój kawiarni nowoczesny, elegancki, wszystko przemyślane i pasujące do siebie, widać że projektowany przez profesjonalistów, a nie przedmioty z przypadku. Witryna spora i pełna cudownych deserów od mocno czekoladowych, poprzez z orzechowa pralina po ciasta cudownie owocowe i orzeźwiające. Obsługa dyskretna, nie narzucająca się, potrafili nam doradzić i szybko podali zamówione napoje i desery. No i wlasnie te desery... To był raj dla podniebienia! Jedyny minus to taki że trudno było nam się zdecydować przy tak ogromnej ofercie. Szkoda, że nie mieszkamy bliżej bo na pewno wpadalibysmy przy każdym spacerze na kawkę i ciacho. Gratuluję mieszkańcom tak cudownego miejsca, ale współczuję też właścicielce zawistnej konkurencji, bo oceniając po opiniach wiele osób nie radzi sobie z zazdrością. Przykre to. Ale myślę, że ludzie z własnym rozumem i klasą sami ocenią miejsce i ofertę. Ja się znam i z chęcią tu wrócę.
-
Adam Staroń ★★★★★
Fantastyczne miejsce, przyjemna atmosfera w środku, bardzo dobra kawa a desery to już poezja. Duży wybór przepysznie wyglądających słodkości. Miejsce zdecydowanie warte polecenia
-
Anna H ★★★★★
Miejsce tworzone z pasją. Obserwuję od dłuższego czasu z drugiego końca Polski, wreszcie udało się dotrzeć. Desery nietuzinkowe, każdy oryginalny w swoim smaku i wyglądzie. Tylko osoba na codzień zajmująca się cukiernictwem jest w stanie docenić ogrom włożonej pracy. Widać produkty najwyższej jakości. Czytając niskie komentarze stwierdzam, że chyba byłam w innym miejscu. Wystrój bardzo elegancki, a zarazem przytulny. Kawa również przepyszna. Całość dopełnia piękna zastawa. Życzę powodzenia na przyszłość oraz pokory w przyjmowaniu krytyki w niekorzystnych komentarzach. Czasami nie warto wdawać się w polemikę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nocne Pieczenie Cafe?
Nocne Pieczenie Cafe znajduje się przy Lipowa 16, Centrum, 15-427 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nocne Pieczenie Cafe?
Można skontaktować się z Nocne Pieczenie Cafe pod numerem +48 519 540 194
Jak można dotrzeć do Nocne Pieczenie Cafe?
Do Nocne Pieczenie Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku