Opinie

  1. Karol Kamiński ★★★★☆

    Całkiem przyjemna restauracja, ale czegoś jej jednak brakuje. Najsłabsze wrażenie zrobiły na nas drinki — nazwy były trochę zwodnicze, bo na przykład Pornstar Martini okazał się jakąś wariacją o bardzo podobnej nazwie, co było zwyczajnie mylące. Pizza bez glutenu, dla osób, które nie mogą go spożywać, była dla mnie praktycznie niejadalna, chociaż na szczęście mogłem zjeść normalną pizzę. Czarny makaron spaghetti też kompletnie bez szału, a przy tej cenie było to już trochę przesadą. Same ceny to niestety spory minus tego miejsca.

  2. Przemek S ★★★★★

    Polecam! Zamówienie zostało szybko zrealizowane, a obsługująca Pani była bardzo uprzejma. Kącik dla dzieci na piętrze, choć nieduży, sprawia im wiele radości – maluchy się nie nudzą podczas oczekiwania na zamówienie. Naleśniki, czekolada, kawa i herbata – wyśmienite! Gorąco polecam.

  3. CW Centaur ★★★★★

    Wspaniała kawiarnia godna polecenia. Bardzo duży wybór lodów i deserów, tortów. Desery serwowane do stolików. Szybka obsługa. W lokalu są przytulne kąciki w których można spokojnie usiąść i odpocząć . Są krzesełka dla małych dzieci. Przepyszna pana cotta, lody, deser z galaretką oraz beza z owocami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Lokal jest przy głównym deptaku w Białymstoku przy ulicy lipowej. Lokal oferuje desery na wynos. Pysznie, smacznie - polecamy!

  1. GrzeniuMero ★☆☆☆☆

    Nie polecam dla chorych na celiakię. Pomimo certyfikatu, obsługa nie do końca wie co się z czym je oraz nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa przed krzyżowym skażeniem jedzenia. Nakładając lody do zwykłych wafelków glutenowych, kawałki wafelków latają prawo lewo i wpadają do lodów - również tych bezglutenowych. Nie wiem jakim cudem lodziarnia otrzymała certyfikat „Menu bez glutenu”. Ani w menu ani nigdzie nie ma wyróżnionych pozycji bezglutenowych. Jedynie po zapytaniu obsługi dowiedzieliśmy się że jest kilka sorbetów bez glutenu. Po chwili obserwacji zrezygnowaliśmy - okruszki wafelków glutenowych są we wszystkich lodach. Piszę nie aby zaszkodzić, ale żeby ostrzec osoby chore gdyż pomimo certyfikatu nie można tu bezpiecznie zjeść.

  2. Wiesław Ankiewicz ★★★★★

    Tym razem po obiedzie z małżonką wybraliśmy się do Bella Vita na Ryku Kościuszki na kawę, herbatę tort bezowy i lody. Popołudnie było piękne i słoneczne. Skorzystaliśmy tym razem ze stolików na zewnątrz. Bardzo szybko Pani kelnerka dostarczyła nam meni i bardzo szybko złożyliśmy zamówienie. Po kilku minutach wszystko było bardzo ładnie podane.Lody były bardzo dobre jak zwykle, a kawa mrożona WHITE RUSSIAN COFE wspaniała. Polecam

  3. Angelika Kuzwa ★★★★☆

    Coś na słodko i słono. Ceny dość wysokie- zupa 30, sałatka od 40, pizza od 40. Ciekawy wystrój. Kącik dla dzieci.

  1. Katarzyna Jankowska ★★★★★

    Kolejna wizyta w tym miejscu i kolejny raz jesteśmy usatysfakcjonowani. Tym razem pyszna kawa i znakomity torcik makowy. Piękny dzień październikowy, więc jeszcze okazja do posiedzenia w ogródku z widokiem na ratusz i kościół farny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bella Vita?

Bella Vita znajduje się przy Rynek Kościuszki 22, Centrum, 15-426 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bella Vita?

Można skontaktować się z Bella Vita pod numerem +48 857 422 207

Jak można dotrzeć do Bella Vita?

Do Bella Vita można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements