Dużo kotów, dość wysokie ceny, mały wybór ciast i deserów - ze 3 serniki, rolada, beza, muffinek i rogal pistacjowy. Bardzo przyjemne miejsce, można posiedzieć, odpocząć i zagrać w jedną z wielu dostępnych gier. Patrząc na wysposażenie koty na pewno mają tu dobrze i się nie nudzą.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Szymański ★★★★★
-
Małgorzata M.B ★★★☆☆
Odwiedziłam wiele kocich kawiarni ale ta jakoś nie skradła mojego serca. Kotów trzeba czasem szukac. Odniosłam wrażenie że jest w niej więcej ludzi niż kotów. Samoobsługa a i to sprawia dziewczynom obsługującym jakiś problem. Podają kawę i herbatę bez łyżeczek. Trzeba ponownie chodzić do nich. Prosić znow postać w kolejce. Po konsumpcji odnieść naczynia po schodach na dól. Nie kazdy jest na tyle sprawny by zejśc z naczyniami bez stresu po stromych schodach. A to wszystko za dość wysoką cenę. Dziewczyny w lokalu kompletnie nie zainteresowane pracą. Do końca nie rozumiem tych wielu pochwał i poleceń w internecie. Ja nie byłam zachwycona. Ale kociaki jak wszędzie miłe...
-
Stella Hut ★★★★★
Świetne miejsce. Jestem przejazdem w Białymstoku i zostałam przyprowadzona przez koleżankę. Kotka Magdalena skradła nam serducho i dwa cudowne rudzielce! Kradzieże jedzenia zostały opanowane, ale przemiła obsługa z sercem na dłoni. Jedzonko pyszne, kawa tak samo. Jak ktoś poszukuje towarzystwa do śniadania i kawy to warto się tu udać. Naprawdę przemiłe miejsce.
-
M K ★★★☆☆
Kurczę, byłam tu już kilka razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z całokształtu i jedzenia. Dzisiaj wpadłam na frytki, bo zobaczyłam w internecie w menu, że można je u was zjeść. Niestety bardzo się zawiodłam... w menu frytki na zdjęciu wyglądają na typowo "domowe", ręcznie krojone i robione przez was od podstaw. A to co dostałam to nieporozumienie :( otrzymałam cienkie i "puste" w środku frytki, typowa mrożonka ze sklepu... ani się tym najeść, bo tego ziemniaka tyle co kot napłakał, smaku też zero... bardzo szkoda. Na pewno wpadnę jeszcze wiele razy, bo popieram inicjatywę waszej kawiarni, ale niestety nie tędy droga. A jeśli podajecie frytki kupne - może należałoby zmienić wówczas zdjęcie w menu?
-
ryż z sosem ★★★★★
Fenomenalne miejsce ze wspaniałą atmosferą, a także pysznymi napojami (założę się, że ciasta są równie dobre, choć nie próbowałam). Miła obsługa oraz wystrój sprawiają, że nieustannie chce się przebywać w lokalu i nie można zapomnieć o lokatorach, którzy skradają człowiekowi serce. Przyznam, że Bochenek jest moim ulubieńcem i gdybym mogła to przygarnęłabym go bez wahania♥️ Pragnę również napomnieć o niezwykle interesujących książkach dostępnych na miejscu! To miejsce jest istną gratką dla fanów kotków i przytulnych miejsc.
-
Marta Kama Pierwsza ★★★★★
Najlepsza kawiarnia na mapie Białegostoku ;) Wspaniałe, sympatyczne koty, pyszne zimne napoje i kawa, smaczne wypieki. Bardzo dużo przestrzeni dla klientów i kotków. Oprócz tego została zaprojektowana odpowiednio, by zwierzęta mogły się bawić: dużo zabawek, sznurków, kładek, koci plac zabaw i spa. Bardzo czysto. Cicha muzyka, która nie zakłóca bardzo fajnego klimatu. Można spokojnie pouczyć się albo nawet popracować. Obsługa niezwykle miła, ma bardzo dobre podejście do kotków. Jak mam czas wolny to staram się tu często przychodzić ;)
-
Patrycja Prokop ★★★★★
Duży plus za inicjatywę miejsca, które jest domem tymczasowym dla kociaków i pomaga im znaleźć nowe domki. Ciasta oraz gorąca czekolada bardzo smaczne. Kotki miłe, puchate, chętne do zabawy i głaskania. Moją szczególną uwagę przykuł czarny kotek który wchodził na kolanka, domagał się głaskania oraz próbował dorwać się do mojego ciasta ;) Koty mają dobre warunki, dużo miejsca oraz dużo zabawek, miejsc do wspinania. Bardzo fajne miejsce i cudowne kotki ❤️
-
Kamil Sz. J. ★★★★★
Miła miejscówka, w środku sporo kotów i dużo miejsca. Jedzenie smaczne, w dobrych cenach - buła szefa bardzo dobra z dużą liczbą dodatków. Ciasta też w porządku, wszystko podane szybko i sprawnie. Ogólnie pomijając nawet koty, to miejsce broni się jako dobry lokal. A z kotami wiadomo - atrakcyjność razy dwa. Przydało by się jakieś jedno bezglutenowe danie w menu, obok tostów i croissantów :)
-
Karol Tylman ★★★★★
Urokliwe miejsce. Dobre ciasto, kawa i herbata w przystępnej cenie. Miła obsługa. Przeurocze koty, które czekają na nowych właścicieli. Polecam serdecznie. Moim zdaniem właściciele lokalu powinni jednak rozważyć możliwość wcześniejszej rezerwacji stolika (nawet z kaucją do wykorzystania w lokalu).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kocie Cafe?
Kocie Cafe znajduje się przy Warszawska 30B, 15-062 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kocie Cafe?
Można skontaktować się z Kocie Cafe pod numerem +48 720 927 292
Jak można dotrzeć do Kocie Cafe?
Do Kocie Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku