Proces reklamacyjny w tym sklepie to kpina. Zakupiony przewijak okazał się wadliwy (pęknięcie konstrukcji w miejscu łączenia, co stwarzało realne zagrożenie dla dziecka). Zamiast respektować przepisy prawa konsumenckiego i zwrócić pieniądze po moim odstąpieniu od umowy, sklep uparcie narzuca wymianę produktu, zasłaniając się własnym regulaminem — wbrew Kodeksowi cywilnemu i dyrektywie UE. Klient jest traktowany lekceważąco, a podstawowe prawa konsumenta są ignorowane. Zamiast realnej troski o bezpieczeństwo i satysfakcję kupującego, liczy się tylko ich "procedura". Takie podejście do reklamacji jest nieprofesjonalne i zniechęcające. Nie polecam — jeśli produkt okaże się wadliwy, czeka Państwa walka o swoje prawa zamiast normalnej obsługi.
Zdjęcia
Opinie
-
Arkadiusz Widziewicz ★☆☆☆☆
-
Enigma Laskowska ★★★★☆
Szkoda że go likwidują było tam wszystko co potrzebne dla dziecka duży wybór od różnych producentów ...
-
Karolina Kamińska ★☆☆☆☆
Dobrze, że sklep jest likwidowany. Zrobiłam tam dzisiaj zakupy. Pracują tam niesympatyczne i zgorzkniałe sprzedawczynie, które tylko skupiają się na swojej rozmowie. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z obsługą klienta. Chyba mają wyrok na prace społeczne i są tam po prostu za karę. Jest bałagan z oznakowaniem cen - część produktów nie ma cenówek, a część jest nie nad swoją cenówką.
-
a_gataa G ★☆☆☆☆
Proces reklamacyjny w tym sklepie to jedna wielka porażka. Mimo że fotelik samochodowy firmy cybex okazał się wadliwy, sklep konsekwentnie odmawia uznania mojej reklamacji. Produkt był podobno naprawiany w autoryzowanym serwisie, ale wady nadal występują, a sklep nadal upiera się, że są one wynikiem mojej rzekomo niewłaściwej eksploatacji – oczywiście bez żadnych dowodów. Cały proces reklamacyjny jest przeciągany, klient jest traktowany lekceważąco, a przepisy prawa konsumenckiego są ignorowane. Zamiast rzetelnego rozpatrzenia sprawy, próbuje się zrzucić winę na użytkownika. To pokazuje, jak bardzo sklep nie dba o swoich klientów ani o profesjonalizm. Nie polecam nikomu, kto chce mieć spokojną głowę w przypadku problemów z zakupionym produktem!
-
Angelika ★★★★★
Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie:) Obsługa zawsze staje na wysokości zadania, na pewno jeszcze tam wrócę:)
-
Agnieszka Kunc ★★★★★
Bardzo miła i pomocna obsługa.Duzy wybór wózków, łóżeczko też wybraliśmy. Można skompletować cała wyprawkę w jednym miejscu.
-
Wojciech Koliński ★★★★★
Duży sklep z zabawkami dla dzieci, duży wybór wózków, nosidełka, zabawki od 0 do 12 lat. Bardzo miła i pomocna obsługa. Zabawki ułożone tematycznie i według wieku dziecka. Dostępne także podstawowe kosmetyki dla dzieci. Ceny w tym sklepie są rewelacyjne i to jest też ogromny plus. Przed sklepem znajduje się bardzo duży parking.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tygrysek?
Tygrysek znajduje się przy Gdańska 141, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tygrysek?
Można skontaktować się z Tygrysek pod numerem +48 502 024 656
Jak można dotrzeć do Tygrysek?
Do Tygrysek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku