Opinie

  1. KashubianGirl ★☆☆☆☆

    Pracownicy sklepu na prawie każde pytanie odpowiedzą "nie wiem". Chyba następnym razem zapytam "jak się pani nazywa?". Zobaczymy, co się stanie.

  2. Katarzyna Wiśniewska ★★★★☆

    Asortymentu nie ma za dużo, wiele rzeczy z gazetki nie było w sklepie. Obsługa - zależy jak się trafi. Raz trafiłam na bardzo miłą panią która doradziła mi w kwestii rozmiaru i dała miarkę, innym razem pani była chyba wkurzona bo gdy poprosiłam ją o pomoc to spojrzała na mnie krzywo i udawała że coś robi.

  3. Magdalena Sobieska ★☆☆☆☆

    Brak kultury w obsłudze. Moja córka znalazła lego z niższa promocja niż była w ofercie i chciała je kupić. Niestety zderzyła się z chamstwem ekspedienki, która ewidentnie nie zna sie na ustawie praw konsumenta. Moja corka 15 letnie dziecko poinformowała ekspedientke o prawie pomyłki pracownika i zakupie danego towaru , i tu niesamowite Pani za lady nieznając prawa i chyba osobiście nie posiadając kulury powiedziała do mlodej klientki ,,trochę szacunku Guwniaro.( tylko dla tego, że wiedza dziecka Ją przerastała i nie poradziła sobie z sytuacja )W tym przypadku ta owa Guwniara poprosiła o kierowniczkę . Ekspedientka w ciemnych włosach i okularach osobiście podała się za kierowniczkę ( wciąż mowa o tej samej osobie).i zlekceważyła sprawę zbywając małoletnią klientkę. Zaskakujące jest to jak może dorosły wiele nauczyć się od Guwniary gdyby tylko ego dorosłego nie przerastało. Myślę ,że firma Pepko powinna staranniej dobierać personel i bardziej wyszkolić . Czas i miejsce: 18 lipiec ok godz13-14 Jantar Wejherowo.

  1. WU ★★★★★

    Czysto przejrzyście, duży wybór produktów, każdy znajdzie coś dla siebie.

  2. Maria Derc ★★★★★

    Polecam. Miła oraz pomocna obsługa klienta.

  3. Karolina Ehrlich ★★★★★

    Bardzo duży sklep, fajnie zaopatrzony w towar który jest ciężko lub wcale nie dostępny w innych sklepach.

  1. Monika Jankowska ★☆☆☆☆

    Na prawdę przykro jak zachowują się kasjerki w tym sklepie. Kupiłam mężowi na święta bluzki które okazały się trochę za małe i chciałam wymienić na większe, lecz zgubiłam paragon, ale płaciłam karta i pokazałam potwierdzenie z karty na telefonie na co pani powiedziała mi pani, że muszę to wydrukować, a wiec poszłam to wydrukować i poprosiłam żeby mi odłożyły te większe bluzki, bo zaraz wrócę i wróciłam do sklepu kolejka była długa ,a ja w ciąży za dwa tygodnie termin stoję i czekam w kolejce i dopiero ,gdy była moja kolej zadzwonily po kierowniczkę i dalej czekam i czekam w końcu dostałam zwrot pieniędzy. Chciałam kupić te bluzki większe co miały być odłożone, a one je schowały gdzieś i mi mówiły ,że te co oddałam to są te wiec poszłam szukać jeszcze raz na sklep te bluzki i już nie było tego rozmiaru więcej i już po prostu kupię w Luzinie w Pepco, a te Pepco będę się starać omijać jak mogę. Nie rozumiem skąd takie zachowanie, czy pani złe są ze muszą po świętach wrócić do pracy, ale bardzo mnie to zachowanie rozczarowało i jest mi bardzo przykro.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PEPCO?

PEPCO znajduje się przy Obrońców Helu 3, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PEPCO?

Można skontaktować się z PEPCO pod numerem +48 616 288 999

Jak można dotrzeć do PEPCO?

Do PEPCO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements