Dziś zamówiłem jedzenie na wynos i niestety jestem rozczarowany. Obsługa była mało uprzejma, a jedzenie okazało się niedobre ,dania były pozbawione smaku. Liczyłem na lepszą jakość. Mam nadzieję, że restauracja weźmie to pod uwagę i poprawi jakość obsługi oraz potraw i nie będzie zamówienia więcej.
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Antoniak ★☆☆☆☆
-
lukasz duda ★☆☆☆☆
Wyłem tam wczoraj z rodziną i więcej tam nie pójdę ... Pani pracująca ta z Wietnamu czy z Kambodży jest bardzo nie miła a wręcz chamska! Pieniędzmi rzuca po ladzie zomist normalnie zwrócić resztę i podziękować to patrzy z pogardą i coś marudzi pod nosem jak bym jej wioskę w Wietnamie wysadził. Jedzenie podawane do stolika jak dla psa rzucone i pani się odwraca nie mówiąc dla kogo to jest czy co to jest ... Jedzenia ogółem dobre nawet bardzo dobre ale obsługa jest tak niemiła i chamska że odradzam jedzenia w takim miejscu !!! Nie polecam !!!
-
Sandra Hhh ★★★★★
Pierwszy raz jadałam tu posiłek ponad 15 lat temu... Chociaż mieszkam już daleko, czasami wpadam na obiad. Posiłki ciągle są smaczne, porcje spore, ceny adekwatne.
-
Lola Bunny ★★★☆☆
Jedzenie jak i miejsce to taki typowy chińczyk w trochę gorszych warunkach. Jedzenie nie porwało ale w nagłych przypadkach gdy jest się głodnym i nie ma co jeść można odwiedzić to miejsce. W smaku dania trochę bez smaku. Sosy niezbyt dobre, szczególne słodko kwaśny.
-
grzechk 83 ★★★★★
Jedzenie smaczne, porcja przyzwoita w rozsądnej cenie. Polecam
-
korba borba ★★★★★
Polecam, jedzenie smaczne, świeże, duży wybór dań, obsługa miła. Sam lokal troche mały, nie zawsze jest gdzie usiąść, ale to chyba świadczy na plus.
-
Lana Caramelia ★★★☆☆
Jedzenie na dowóz...Pani przez tel.nie zachęca,zupa z kurczakem i wołowina dziwny smak i zapach -napelno nie egzotyczny, surówka przesłodzoną, kaczka w panierce pokrojoną w środku ostra kość a panierki b.dużo i średniej jakości. Słabo oceniam ,ostatni raz zamówiłam. Ale to oczywiście kwestią gustu.
-
Tisiphone Brown ★★★★★
Dobre ceny. To, co wyróżnia to miejsce od innych tego typu, to jedzenie w którym nie czuć tej charakterystycznej tłustości. Bardzo smaczny kurczak, zdecydowanie polecam. Nie można płacić kartą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VIET-NAM Restauracja wietnamska?
VIET-NAM Restauracja wietnamska znajduje się przy Czerwonego Krzyża 36, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VIET-NAM Restauracja wietnamska?
Można skontaktować się z VIET-NAM Restauracja wietnamska pod numerem +48 257 410 521
Jak można dotrzeć do VIET-NAM Restauracja wietnamska?
Do VIET-NAM Restauracja wietnamska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku